ورمونت و رستوران ها و فضاهای رویداد می تواند به زودی به استقبال بیشتر مشتریان در یک زمان

ورمونت, رستوران ها, کافه ها و فضاهای رویداد به زودی مجاز به افزایش به 50 درصد ظرفیت دولتی فیل اسکات دولت اعلام کرد در یک کنفرانس خبری.

آغاز ژوئن 26, دولت اجازه خواهد داد که از eateries و مکانهای دیگر برای افزایش ظرفیت به نیمی از خود را آتش-کد محدودیت و یا یک نفر در هر 100 متر مربع حداکثر 75 نفر در داخل و 150 نفر در خارج از منزل با توجه به جدید COVID-19 همه گیر ارشاد از آژانس تجارت و توسعه جامعه.

همان ظرفیت محدودیت اعمال خواهد شد به خدمات مذهبی. برای رویدادهای ورزشی 150 نفر محدود شامل شرکت کنندگان و تماشاگران به عنوان طولانی به عنوان تماشاگر مناطق می تواند جای کافی اجتماعی فاصله.

امید ACCD وزیر لیندسی Kurrle گفت: این اقدام با خیال راحت می تواند به کاهش فشار بر دولت سخت است-آمار صنعت مهمان نوازی در اوج تابستان.

“ظرفیت محدود و قرنطینه مورد نیاز در حال ساخت آن را سخت را برای آنها باز شود و در بسیاری از موارد محدودیت اجازه نمی دهد آنها را به عمل در راه است که پایان می رسد دیدار” Kurrle گفت.

آخرین: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

“ما اعلام امروز را در صنعت مهمان نوازی کل اما ما امیدواریم که این گام دیگری در بازگشت به سود دهی سالن اجازه می دهد برای برنامه ریزی برای تابستان وقایع را به عنوان ما به این همه مهم فصل برای ما در بخش گردشگری” او گفت:.

تا ژوئن 26, این کسب و کار تنها می تواند در 25 درصد ظرفیت است.

“هنگامی که زوج با به روز رسانی هفتگی به صلیب دولت, سفر, نقشه, ما امیدواریم که یک راه به سودآوری خود ادامه خواهد داد به ظهور برای ما در سطح جهان صنعت مهمان نوازی” Kurrle گفت.

مقامات دولت جدید انتظار می رود موارد COVID-19 بیماری های مرتبط با جدید coronavirus به کاهش یا ثابت ماندن بیش از دو هفته آینده با توجه به مقررات مالی کمیساریای مایکل Pieciak با استناد به داده ها مدل از دانشگاه کلمبیا

بیشتر: سفر به ورمونت? در اینجا آنچه شما باید بدانید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Pieciak گفت: وجود 16 درصد کاهش در موارد و 8% کاهش در فعال موارد در عرض پنج دقیقه شعاع ورمونت.

نتیجه این شده است یک افزایش خالص از 12 استان ها به ورمونت لیست “اعتماد سفر مناطق” در سراسر شمال, مناطق که از آن بازدید کنندگان می توانند به ورمونت بدون نیاز به قرنطینه. این تغییر به معنای اضافی 1.8 میلیون نفر قادر به سفر به ورمونت بدون محدودیت.

بیشتر: به روز شده: مشتاق به سفر به خارج ورمونت? در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار در کشورهای همسایه

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>