ورمونت و رستوران ها و نمایندگی های خودرو دریافت بیشترین تعداد زیادی coronavirus امداد وام داده ها نشان می دهد

ورمونت رستوران و نمایندگی خودرو و صنایع موفق به دریافت بالاترین تعداد چک های برنامه حفاظت از وام های بیش از 150.000 دلار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید با توجه به جدید فدرال داده است.

اطلاعات منتشر شده روز دوشنبه توسط اداره کسب و کار کوچک و وزارت خزانه داری ایالات متحده نشان می دهد PPP محدوده وام برای کسب و کار در تمام 56 متحده و سرزمین. بیش از 1500 ورمونت کسب و کار دریافت $150,000 یا بیشتر از طریق PPP وام داده ها نشان می دهد.

برنامه اجرا شده توسط دولت فدرال بود به کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر رکود اقتصادی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

صنایع نشان داده شده در داده های تعریف شده توسط کدهای شش رقمی از طریق آمریکای شمالی صنعت طبقه بندی سیستم. سیستم استفاده شده توسط ایالات متحده و کانادا و مکزیک برای طبقه بندی کسب و کار, صنعت, با توجه به U. s. اداره آمار.

ورمونت سرویس کامل رستوران ها داده شد 66 بزرگ PPP وام — بیشترین تعداد از هر صنعت در دولت — و گفت: آنها حفظ کل 3,219 شغل. دوم شایع ترین بزرگ وام گیرندگان جدید بود نمایندگی مجاز و فروش خودرو: 58 کسب و کار دریافت کمک و گفت: آنها را حفظ 2,649 شغل داده ها نشان می دهد.

که ورمونت کسب و کار دریافت بزرگترین وام ؟

دولت منتشر مقدار وام به عنوان یک محدوده به جای دقیق مقدار دلار. بالاترین وام محدوده یک کسب و کار می تواند به دست آوردن $بود 5-10 میلیون. هفت کسب و کار در ورمونت دریافت $5 میلیون تا 10 میلیون وام. کسانی که کسب و کار بودند از:

  • Bennington, دانشگاه, شرکت, Bennington,
  • Copley, بیمارستان, Inc., موریزویل
  • G. W. Plastics, Inc., Bethel
  • iTech US, Inc., South Burlington
  • شتاب تولید Group LLC, St. Johnsbury,
  • کامپیوتر شرکت ساخت و سازجنوبی برلینگتون
  • ورمونت, انرژی, شرکت سرمایه گذاری, وینوسکی

به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده وام بیش از 150.000 دلار حساب برای 75 ٪ از وام به دلار داده شده در سراسر کشور. این گروه نیز منتشر شد داده نشان دادن وام های کمتر از $150,000 داده شده در هر کشور را شامل نام کسب و کار.

ورمونت کسب و کارهای کوچک تایید شده اند برای 11,929 PPP وام از طریق پایان ماه گذشته به مقدار خالص در مجموع حدود 1.2 میلیارد دلار, با توجه به وزارت خزانه داری ایالات متحده گزارش نشان PPP مصوبات از طریق ژوئن 30.

قبلا گزارش: VT رتبه سوم در کشور سرانه برای کمک از دولت فدرال coronavirus وام برنامه

کمک: مارس McCullum مطبوعات آزاد تحریریه و سردبیر است. تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>