ورمونت گزارش مرگ برای اولین بار از COVID-19 در بیش از یک ماه

ورمونت گزارش های جدید از مرگ COVID-19 روز شنبه برای اولین بار در کشور برای بیش از یک ماه است. همانطور که از تاریخ 30 ژوئیه به ارمغان می آورد این تعداد به 57.

ورمونت وزارت بهداشت به روز رسانی خود را آنلاین داشبورد برای COVID-19 که نشان دهنده روزانه تعداد روز بستری شدن در بیمارستان بهبود تست و بیشتر در سراسر کشور. ورمونت به حال گزارش نشده است, هر مرگ و میر پس از 18 ژوئن باقی مانده در 56.

بیشتر: ورمونت می شود تنها دولت در این کشور بدون مرگ از COVID-19 در 30 روز گذشته

در آن زمان مطبوعات آزاد گزارش در اواسط ماه جولای دولت تنها در کشور است که تا به حال رفته کامل 30 روز بدون هیچ گونه مرگ و میر.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان, Dr. Mark Levine, اظهار نظر در, جدیدترین مرگ در انتشار اخبار از وزارت بهداشت و درمان در روز پنج شنبه.

“آن را با غم و اندوه است که من گزارش اضافی مرگ مرتبط با COVID-19” او گفت: در انتشار اخبار. “این اولین بار است ورمونت مرگ در 43 روز و ما در وزارت بهداشت بیان ما عمیق ترین تسلیت به بيماران عزیزان و دوستان و خانواده.”

جزئیات بیشتر در فرد نمی خواهد در دسترس ساخته شده به خاطر حفظ حریم خصوصی. Levine اعتبار همکاری Vermonters در نور COVID-19 به عنوان او اذعان کرد که دولت “نسبتا کم نرخ جدید موارد مثبت” و توانایی خود را برای فرار از هر گونه مرگ و میر برای هفته ها.

“در حالی که ما امیدوار هستیم که با هم تلاش های ما را حفظ خواهد کرد ما از تجربه بیشتر بیماری و مرگ و میر در آینده ما باید آماده برای این واقعیت است که این ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی” لوین گفت: در انتشار اخبار. “من از هر کس در ورمونت برای پیوستن به من در تجلیل این آخرین دست دادن با recommitting به انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن هر یک از دیگر امن و جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس است.”

این گزارش از مرگ و میر همراه شش هفته پس از شمارش plateaued ماه گذشته. قابل توجه دیگر اعداد برای دولت عبارتند از:

  • 1,407 موارد است.
  • 1,207 مردم بهبود یافت.
  • 93, 284 نفر تست شده است.
  • یک فرد در بیمارستان بستری و 17 بیمارستان بستری و تحت بررسی است.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de