ورمونت رتبه سوم در کشور برای کمک از دولت فدرال coronavirus وام کسب و کار برنامه

ورمونت بانک ها شروع به پریدن کرد در اوایل و اغلب بر روی فدرال چک برنامه حفاظت از تامین بیش از 1 میلیارد دلار وام برای حدود 7000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور به باز باقی می ماند و حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران اقتصاد است.

$349 میلیارد برنامه اداره شده توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک است در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور شناور ماندن و حفظ کارکنان خود را به کار با وام های که می تواند بخشیده شود اگر سطح معینی از اشتغال هستند نگهداری می شود.

مایکل Pieciak کمیسر از ورمونت بخش از مقررات مالی گفت: روز سه شنبه در یک ایمیل که ورمونت در رتبه سوم در کشور بر اساس سرانه در مجموع وام های امن. تنها داکوتای شمالی و واشنگتن بهتر بود.

“اگر چه اجرای این برنامه بود و پر از دست انداز, ورمونت دهندگان شدت و انجام کار فوق العاده ای از طرف ما کسب و کارهای کوچک” Pieciak گفت. “این وام باید بسته ظرف مدت 10 روز از دریافت تعهد به طوری که این مبلغ زیادی از پول را در گردش در ورمونت در روز.”

این bumpiness Pieciak اشاره به این واقعیت است که این برنامه راه اندازی شد مارس 3, رسما زد خشک در آوریل 16, کمتر از دو هفته بعد با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. همچنین وجود داشته است گزارش ها از برخی از شرکت های بزرگ تامین وام از این صندوق در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک.

بیشتر: چهار infographics که نشان از شیوع کروناویروس در ورمونت

آستین کتی مدیر اجرایی بانک ملی در دربی گفت: این مسابقه به صورت وام بود شدید. او گفت: 4,900 از 5,200 بانک ها در کشور به طور فعال درگیر در این روند اما جامعه بانک ها مانند او تمایل به موفق تر باشد.

حدود 60 درصد از وام انجام شد و در جامعه بانک ها به جای بانک های بزرگ با توجه به آمریکایی ارتباط بانکی.

“دلیل ما موفق نیست چرا که ما کوچکتر از آن دلیل است که ما بیشتر زیرک” Austin گفت. “ما می دانیم که مشتریان ما هست.”

اجتناب از فاجعه اقتصادی

افسران وام از بانک ملی شروع به رسیدن به مشتریان خود را قبل از تمام قوانین برای برنامه فدرال نوشته شده بود به آنها شروع به سر.

جاستین Heilenbach از بنیانگذاران و رئیس جمهور از شهروند سیب در برلینگتون گفت: او در گرفتن ایمیل های تقریبا روزانه در اوایل از جاستین بورژوازی منطقه ای معاون رئیس جمهور برای اعطای وام در بانک ملی.

“در این مرحله اولیه آن مشخص نیست و آنچه در آن حتی می تواند” Heilenbach گفت: از چک حفاظت از برنامه. “حتی در این مرحله بانک گفت: برای شروع به آماده سازی این نوع از اسناد و مدارک.”

شهروند سیب از دست داده و حداقل 40 درصد از کسب و کار خود را هنگامی که یک شبه ورمونت کافه ها و رستوران ها تعطیل شد, در مارس 16, Heilenbach گفت: او را مجبور کردند به 30 از حدود 90 کارکنان.

“ما بسته جلوتر از فرماندار سفارش,” او گفت:. “ما آن را دیدم آیند و می خواستم کارکنان ما برای اولین بار در خط به فایل مدعیان بیکاری.”

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. اسکات میسازد طرح به صورت محدود بازگشایی ورمونت کسب و کار بازارهای کشاورزان

با تشکر از وام های فدرال او دریافت Heilenbach شده است قادر به نگه داشتن خود باقی مانده 60 یا بیشتر کارکنان مشغول به کار است.

“ما متعهد به هر کارمند دیگر در کسب و کار است که کار خود را امن است برای 90 روز بعد ما کل تیم تولید ما کل تیم فروش اداری تیم در کسب و کار, دفتر, ما, مالی تیم و تیم بازاریابی” Heilenbach گفت.

همانطور که برای furloughed کارکنان Heilenbach نمی توانم بگویم در این نقطه زمانی که او آنها را به بازگشت به کار به دلیل آن بستگی دارد که ورمونت اقتصاد منتشر شده از چنگ coronavirus شناخته شده رسما به عنوان COVID-19.

“جامعه ملی بانک ذخیره هزاران نفر از Vermonters از مجموع فاجعه اقتصادی از طریق این برنامه” Heilenbach گفت. “شما در حال صحبت کردن در مورد مردم معیشت.”

یک اتاق جنگ

اریک Sorkin, co-owner با همسرش لورا, از Runamok افرا نیز امن وام از چک حفاظت از برنامه با کمک بورژوازی. مانند Heilenbach او barraged با ایمیل از بانک مربوط به این برنامه است.

“من نمی دانم اگر آنها به معنای واقعی کلمه تشکیل یک اتاق جنگ اما این که چه آن را مانند احساس” Sorkin گفت.

پایین کاهش یافته است از Runamok کسب و کار همراه با هر کسب و کار دیگر در دولت Sorkin و گفت: اقتصاد در انتظار قرار داده شد و به مبارزه با کروناویروس.

“قرار داده است که ما در یک موضع دفاعی,” او گفت:. “ما تمام تنظیمات ما می تواند برای قرار دادن خودمان در بهترین موقعیت برای زنده ماندن. آخرین اهرم ما می خواهیم به جلو بر این است که برای ایجاد تنظیمات برای تیم ما است.”

فدرال وام مجاز Runamok به نگه داشتن همه از آن حدود 50 نفر در حقوق و دستمزد. Sorkin گفت: چند نفر از چپ به دلیل “نگرانی های شخصی.”

“اساسا ما را در مسیر بازگشت همان مسیر اما این اجازه به ما برای حفظ تیم ما هم” او گفت:. “بود که شماره 1 هدف برای ما. در هسته ی اصلی آن کسب و کار ما این است که مردم ما است.”

Austin گفت که همه او را گفت: بانک بسته 560 وام زیر چک حفاظت از برنامه در مجموع $8.7 میلیون نفر است. او گفت: دیگر ورمونت بانک ها را به خوبی با رقبای اغلب با هم کار برای دریافت وام انجام می شود.

“آن زمان برای بانکداران به درخشش من فکر می کنم چون ما نمی کنید در راه خود ما” Austin گفت. “ما نمی باید دقیقا همه چیز داریم و یا می خواست اما ما کار درست را انجام داد و حرکت رو به جلو با آن است. ما با هم کار می کرد.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>