ورمونت پرستاران احساس ناامنی و بی سابقه در coronavirus بحران می گویند کسانی که به نمایندگی از آنها

گوش دادن به صدای ورمونت پرستاران در برخورد با بدترین بهداشت بحران در بیش از 100 سال است.

“ماسک های جراحی را فقط در مورد اجرا پارچه ماسک به اندازه کافی برای محافظت از ما و یا خانواده های ما از این ویروس است. من می ترسم برای رفتن به خانه بعد از شیفت من چون من می ترسم به تصویب چیزی به آنها حتی اگر من در حال بسیار مراقب باشید.”

“سهمیه بندی همه چیز است. ما خواسته می شود به استفاده از تنها-استفاده از ماسک برای تمام روز. یکی N95 ماسک صادر شده و هر پرستار است.”

‘هیچ کس وجود دارد برای بالا بردن فرزند من اگر من بمیرم’

“وجود دارد هیچ کس به افزایش فرزند من اگر من بمیرم هیچ خانواده است. هیچ پشتیبانی می کند.”

این دیدگاه ارسال شد در پاسخ به یک نظرسنجی از ورمونت فصل از آمریکا انجمن پرستاران. مردیت رابرتز است مدیر اجرایی.

رابرتز گفت: او دریافت پاسخ از پرستاران در هر بخشی از ورمونت همه آنها نگران آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد یکبار مصرف ماسک و لباس که در نظر گرفته شده برای استفاده تک. که هرگز انجام شده است تا coronavirus بحران رابرتز گفت.

“این یک خطر آلودگی,” او گفت:. “حتی در مرکز پزشکی آنها خواسته می شود به استفاده از یک N95 برای روز رفتن به اتاق بیمار. آنها سهمیه بندی به دلیل وجود ترس وجود ندارد به اندازه کافی تجهیزات. ما را از شنیدن (تجهیزات) در حال آمدن است اما در خط مقدم من نمی شنوند پرستاران گرفتن که تجهیزات نشده است.”

آنی Mackin سخنگوی UVM مرکز پزشکی تایید کرد که پرستاران خواسته شده است که به استفاده از یک N95 ماسک برای بعد.

“بدیهی است که اگر کسی ماسک است به خطر بیافتد و آنها دیگر اما ما درخواست کارکنان که نیاز به پوشیدن N95 ماسک خود را در نقش های خاص را می پوشند هر روز” Mackin گفت. “ما در حال انجام این کار برای حفظ ما از عرضه است.”

تجهیزات کشش فراتر از حد

میشل وید پزشک پرستار در Gifford مرکز پزشکی در رندولف. او گفت: تسهیلات تا به حال پیش بینی به انبار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در اوایل و در شکل بسیار خوبی است. اما این مورد در بسیاری از امکانات که در آن دانش آموزان سابق کار در سراسر کشور. Gifford تدریس پرستاری تمام وقت در ورمونت دانشکده فنی از سال 2009 تا 2012.

“آنها خواسته شده است که برای استفاده از N95 ماسک برای مدت زمان طولانی و از آنها خواسته شده است که برای استفاده از PPE, از, لباس, ماسک برای چند روز تا یک هفته در یک زمان” وید گفت.

وید گفت: یکی از دانش آموزان خود را در حال کار در شمال شرق انگلستان بوده و در برخورد با COVID-19 مثبت بیماران با استفاده از همان تجهیزات حفاظت فردی به مدت هفت روز در یک ردیف.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در چین در پایان سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان است.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. بسیاری از افراد توسعه فقط علائم خفیف. بدترین موارد توسعه پنومونی ویروسی و ریه های خود را آنقدر ملتهب آنها دیگر می تواند در تبادل اکسیژن به دی اکسید کربن و بیمار قادر به تنفس.

چه بسیار وید ترین, او گفت:, این است که درک که ورمونت بسیار خوب انجام شده است از نظر تامین تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“وجود دارد یک کل درک عمومی در اخبار در آخرین سه تا چهار روز که ما با موفقیت مسطح منحنی که PPE است نه یک موضوع است که به دور از حقیقت” وید گفت.

آیلین Girling گفت: او می داند که “ما نمی توانیم فشار خون از یک ضرب المثلی سنگ” — که به شدت overtaxed زنجیره تامین برای تجهیزات حفاظت شخصی. Girling رئیس جمهور ورمونت فصل از آمریکا انجمن پرستاران.

اما Girling گفت: آنچه ورمونت می توانید انجام دهید این است که یک هماهنگی استراتژی ارتباطات در مورد PPE در بیمارستان ها در سطح ایالت.

“در اینجا چیزی است که ما می دانیم در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم در اینجا موجودی ما در اینجا به همین دلیل ما در حال انجام آنچه که ما در حال انجام,” او گفت:. “بیایید استاندارد آن را پس از مراقبت های بهداشتی کارگران احساس مانند آنها بخشی از بحث است.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>