ورمونت دریاچه هیولا’ فصل لغو شد: MLB قفسه minor league baseball برای سال 2020

چه شده بود مخوف برای ماه است که در حال حاضر رسمی: ورمونت دریاچه هیولا نمی خواهد بازی در این تابستان.

لیگ اصلی بیس بال تصمیم گرفته است برای ارائه وابسته جزئی از تیم های لیگ برتر با بازیکنان برای سال 2020 فصل Minor League Baseball اعلام کرد سه شنبه بعد از ظهر.

به عبارت دیگر: هیچ بیس بال به صورت جزئی بازیکنان لیگ برتر در سراسر کشور حداقل تا 2021.

“این بی سابقه بار برای کشور ما و سازمان ما به عنوان این اولین بار است که در تاریخ ما است که ما تا به حال یک تابستان بدون Minor League Baseball بازی گفت:” پت اوکانر مدیر عامل و رئیس لیگ کوچک بیس بال. “در حالی که این یک روز غم انگیز برای بسیاری از این اعلام حذف عدم قطعیت در اطراف 2020 فصل و اجازه می دهد تا تیم ما برای شروع برنامه ریزی برای یک بازی هیجان انگیز 2021 فصل مقرون به صرفه سرگرمی خانواده.”

طولانی نیست پس از MiLB اعلام دریاچه هیولا صادر شده خود را در بیانیه ای در کنار گذاشتهشدن فصل است.

“در حال حاضر چالش ها و محدودیت های اعمال شده در محل با توجه به COVID-19 همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما به میزبان یک فصل” دریاچه هیولا مدیر کل جو Doud گفت.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه به بخشی از جامعه این تابستان در راه است که ما قادر به ایجاد یک تاثیر” دود ادامه داد: در این بیانیه است.

دریاچه هیولا بازی در برلینگتون از سال 1994 کوتاه فصل تنها یک وابسته اوکلند دو و میدانی. در اوایل این ماه در نیویورک-پن لیگ, خانه, دریاچه, هیولا تا به حال تاخیر در شروع سال 2020 فصل به طور نامحدود.

بیشتر: دریاچه هیولا’ 2020 فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد

ورمونت بود میله میله برای باز کردن آن فصل 18 ژوئن با شش بازی در خانه ایستاده در سده زمینه است. 76 بازی فصل به طور منظم می ام و به این نتیجه رسیدند سپتامبر. 7.

در سال گذشته دریاچه هیولا رفت 33-42 به پایان سوم در NYPL را Stedler را بدست آورد.

پس از امضای 20 سال اجاره در سده زمینه با دانشگاه ورمونت در سال 2012 این تیم سرمایه گذاری کرده حدود 2 میلیون دلار در این مرکز برای ارتقاء 114 ساله در محل.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de