ورمونت K-12 آماده سازی مدارس برای بازگشایی

ورمونت در حال آماده سازی راهنمایی برای باز کردن قبل از K-12 مدرسه به طور آزمایشی با روز کارگر رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات و دیگر مقامات دولتی اعلام کرد.

سازمان آموزش و پرورش و وزارت بهداشت در حال توسعه بهداشت و اقدامات ایمنی برای مدارس در همکاری با دیگر ورمونت سازمانهای آموزشی مدرسه پرستاران و متخصصان اطفال و خواهد شد به طور رسمی منتشر شد در هفته آینده.

“این مهم ما نهایی طرح در حال حاضر, بنابراین ما می تواند بازگشایی در پاییز” اسکات گفت و اشاره کرد که انتقال به آموزش از راه دور است و نه یک راه حل پایدار برای دانش آموزان است.

“من فکر می کنم همه ما موافق این رویکرد نمی تواند ادامه دهد بدون بچه ها افتادن پشت در مدرسه کار خود را.”

برای اطلاعات بیشتر: کنترل از راه دور ابزار یادگیری الهام بخش تغییرات در آینده آموزش

اسکات در ادامه به توجه داشته باشید که رویکرد دولت به مصرف خواهد “تمرکز بر سلامت و ایمنی کودکان و نوجوانان” و “پیدا کردن راه هایی برای ایجاد روز مدرسه به عنوان طبیعی که ممکن است”.

اسکات دستور داد تمام ورمونت مدارس بسته در ماه مارس برای کنترل گسترش coronavirus.

کاهش خطر ابتلا به کروناویروس

در میان اهداف ارشاد است به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 ورود به مدرسه منتقل می شود و بین کارکنان و دانش آموزان و حصول اطمینان از دانش آموزان با نیازهای خاص هستند “خطاب منصفانه و عادلانه اندازه گیری”.

مقررات اجتماعی می تواند شامل فاصله در اتوبوس روزانه دما نمایش در اتوبوس متوقف می شود و ورودی افزایش تست و ردیابی ظرفیت و اجباری اخراج اگر دانش آموزان یا کارکنان نمایش هر یک از علائم. مراحل دیگر می تواند شامل نیاز به تمام کارکنان به پوشیدن ماسک صورت در حالی که دانش آموزان را تشویق کرد.

“این احتمال وجود دارد ما باید به تغییر و یا اصلاح این راهنمایی در ماه های آینده گفت:” دن فرانسه از سازمان آموزش و پرورش.

این سازمان قصد دارد به دنبال راهنمایی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در اجرای “واکنشی تعطیلی مدارس” برای مدارس فردی یا منطقه ای مدارس.

در بیانیه ای آزادی پس از بازگشایی annoucement این ورمونت NEA — دولت’ بزرگترین اتحادیه معلمان — تاکید کرد که نگرانی های ایمنی و بهداشت اول criticizign اسکات و فرانسه برای ساخت این اطلاعیه قبل از دستورالعمل ها را در جای خود.

“این مایه تاسف است که دولتی فیل اسکات و وزیر آموزش و پرورش دن فرانسه را انتخاب کرد و به این اعلام از کار سخت از برنامه ریزی و آماده سازی تکمیل شده است” گفت همین Tinney رئیس ورمونت-NEA در انتشار اخبار. “بدون بتن و بهداشت و علم مبتنی بر پروتکل هایی است که باید به دنبال هر منطقه مدرسه امروز اعلام می افزاید: حتی فشار بیشتری به مردمی انجام این مهم برنامه ریزی است.”

در حال حاضر بسته اقتصادی رفتن دولت قوه مقننه شامل پول رفتن به سمت بهبود پهنای باند دسترسی به اینترنت برای جوامع روستایی.

پس از بازگشایی ارشاد منتشر شده است سازمان آموزش و پرورش قصد دارد به ارائه قالب برای مناطق و مدارس مستقل شروع به برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده.

“تداوم آموزش از راه دور و یادگیری استراتژی های تصویب شد به سرعت به عنوان یک بحران و پاسخ به آدرس فوری اضطراری برای بهداشت عمومی” می خواند بیانیه ای از سازمان آموزش و پرورش در هفته گذشته.

“ما در حال حاضر فرصت برای تأمل در مورد چگونگی بهبود این استراتژی به منظور حمایت از موفق بازگشایی در پاییز.”

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im