ورمونت بازدید COVID-19 نقطه عطف با بیش از 1000 موارد گزارش شده پس از همه گیر شروع

تعداد COVID-19 موارد در ورمونت به یک نقطه عطف مهم روز شنبه با مجموع تایید موارد بالا رفتن بیش از 1000 پس از همه گیر وارد وزارت امور خارجه در ماه مارس است.

مجموع 1,026 شروع به پریدن کرد و با 36 از روز قبلی تعداد 990. اما دو تا از این موارد در آمد از Chittenden County, با توجه به, ورمونت, وزارت بهداشت, وب سایت است.

این افزایش به دنبال باز کردن یک جدید تست سایت در وینوسکی در روز دوشنبه. کمیسیون بهداشت و درمان دکتر مارک لوین گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که کوچک Chittenden County شهرستان تا به حال دیده می شود افزایش COVID-19.

“34 از موارد جدید هستند تصور می شود در ارتباط با شیوع COVID-19 در وینوسکی,” بهداشت و سلامت سخنگوی وزارت بن ترومن نوشت: پنجشنبه در یک ایمیل به برلینگتون مطبوعات آزاد.

تعداد مرگ و میر در ورمونت از coronavirus باقی مانده در 55 پنج شنبه. چهار مرگ و میر گزارش شده از آوریل 30, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

بزرگترین پرش در coronavirus موارد در دو ماه

با توجه به تجزیه و تحلیل در بخش بهداشت و درمان داده برلینگتون رایگان, مطبوعات, پنجشنبه پرش در موارد نشان دهنده بزرگترین افزایش روزانه در COVID-19 موارد پس از 9 آوریل. بزرگترین و تنها روز افزایش در آوریل 3, در 70 موارد است.

روز شنبه نیز اولین بار از ماه مه 2 که موارد جدید رسیده دو رقمی. تعداد افزایش 11 در مارس 2.

ورمونت در هفته های اخیر آغاز شده است به تدریج بازگشایی رستوران ها و کسب و کار دیگر تمام است اما shutdown از اواسط ماه مارس. رستوران در حال حاضر مجاز به خدمت وعده های غذایی در هوای آزاد, patios و رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات است که انتظار می رود به اعلام جمعه که در محیط داخلی رستوران ناهار خوری می تواند رزومه بدنی-فاصله مورد نیاز در محل.

بیشتر: دولت اجازه موزه ها به بازگشایی ژوئن 1. اما چگونه بسیاری از آنها استقبال بازدید کنندگان ؟

Burlington, Essex, St. Albans سرب در مجموع موارد

برلینگتون منجر تعداد برای ورمونت جوامع با مثبت COVID-19 موارد در 171 با توجه به شماره های اخیر بیشتر از وزارت بهداشت و درمان از طریق آوریل 28. بسیاری از کسانی که موارد گزارش شده در برلینگتون بهداشت و درمان و نوتوانی و Birchwood تراس در برلینگتون.

بیشتر: Vermont گزارش موارد متعدد از coronavirus در برلینگتون مرکز پرستاری

دیگر ورمونت جوامع با بیش از 20 نفر به عنوان از آوریل 28 شامل اسکس (50), St. Albans شهر (44), کولچستر (42), South Burlington (40), ویلستون (29), میلتون (24) و Bennington (23). وینوسکی را در مجموع 17 در 28 مه باید صعود قابل توجهی زیر پنج شنبه به روز شده در تعدادی از موارد است.

همه از بالا جوامع غیر از سنت آلبنز شهر و Bennington در Chittenden County است. شهرستان گزارش شده نزدیک به نیمی از ورمونت کل COVID-19 موارد با 491 از 1,026.

بیشتر: چهار infographics که نشان از شیوع کروناویروس در ورمونت

ورمونت جمعیت به عنوان از 1 ژوئیه 2019 شد 623,989, با توجه به برآورد اداره آمار ایالات متحده. با 1,026 تایید موارد که تقریبا یکی از هر 608 نفر در ورمونت تشخیص داده شده است با COVID-19.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im