ورمونت دبیرستان ورزشکاران که در سمت چپ علامت خود را در 2019-20

با ما سالانه امکانات در ورمونت دبیرستان ورزشکاران از سال ارسال شده در اوایل این هفته در حال حاضر از آن زمان به اعتبار مناسب به دیگر اجرای فوق العاده و موفقیت از 2019-20 سال است.

بیشتر: مطبوعات آزاد دختران ورزشکار سال: CVU را کاترین Gilwee

بیشتر: مطبوعات آزاد پسران ورزشکار سال: BBA را Joey McCoy در

در اینجا یک دسته از standouts که همچنین توجه ما در ماه های پاییز و زمستان:

دختران

کیت باکلی برنج: سبز شوالیه’ رهبر در حمله سوم در رشته هاکی نیز رهبر در منطقه دفاعی در هاکی روی یخ. تولید خود را در پاییز به دست آورده مطبوعات آزاد همه دولت-اولین-تیم شناخت در این زمینه و تلاش خود را در زمستان به دست آورد دوم تمام تیم دولت nod.

مدیسون Chagnon, Colchester: یک دوم تمام تیم-مترو انتخاب در فوتبال پیشرو لیکرز به D-I نهایی با یک جفت نیمه نهایی اعتصاب Chagnon پوش درخشان هاکی حرفه ای با درآمد رایگان و با فشار دست هاکی عنوان. او متصلب تا 44 اهداف و 30 کمک به بالا-کشت SeaLakers رسیده عنوان بازی.

Meghan کانر آبفا-St. Albans: سه-ورزشي standout که به دست آورده Gatorade player-of-the-year افتخارات در لغو سافتبال فصل کانر بود یک مشارکت کننده در ستاره های دنباله دار تیم فوتبال اما تابیده ترین در هاکی. Connor رایگان فشار دولت دوم تیم رو به جلو شد هفتمین بازیکن در آبفا طبقه تاریخچه برای رسیدن به 50 اهداف شغلی است.

فضل Davis, Thetford: به عنوان یک دولت رفتگر دیویس کمک تهتفرد قفل کردن یک بخش سوم فوتبال سه-ذغال سنگ نارس. در زمستان دیویس یک گارد فرود در مطبوعات آزاد همه دولت محترم-ذکر است تیم ملی به عنوان تهتفرد مشترک یک حلقه تاج پس از coronavirus لغو. و دیویس نیز قرار داده شده در چهار رویدادها در D-دوم سرپوشیده آهنگ متحده برجسته برای اولین بار از محل پایان در پرش ارتفاع.

Meghan Lehouiller, Colchester: Lehouiller یک هافبک غلبه صدمات به نام مترو بخش زمینه بازیکن هاکی از سال است. در زمستان بالغ بر 34 اهداف و 24 کمک برای بالا نمره SeaLakers تیم ملی که موفق به کسب 20 بازی و به D-I عنوان بازی هاکی.

بیشتر: 19th annual رایگان فشار دولت-تیم هاکی دختران

کندی مولن Hartford: مولن ارشد, موفق به درخشش در سه ورزشی بیش از دو فصل است. همه لیگ و دوقلو حالت انتخاب در زمینه هاکی برای حمله به فراست مولن برجسته روی چوب جنگلی برای طوفان در حالی که همچنین عالی در داخل پیگیری که در آن او اسیر چهار عنوان فردی به قدرت هارتفورد قهرمانی تیم.

Tanum نلسون هارود: حمله هافبک مرکزی متصلب تا 27 گل و پنج پاس گل در پاییز به عنوان هارود رسیده D-دوم فوتبال نهایی است. او پس از آن بود که منجر مشارکت کننده در Highlanders hoops تیم که به اشتراک گذاشته D-II crown با Fair Haven. در هر دو ورزش نلسون به دست آورده مطبوعات آزاد همه دولت محترم-اشاره گره.

فضل Pinkus, با مته سوراخ کردن و برتون: BBA همه-تیم پیشرو گلزن در فوتبال Pinkus متعهد برای بازی با دانشگاه ماساچوست بعدی سقوط رفت و با صدای بلند. او تقسیم زمان در جلو و هافبک به دندانه دار کردن تا 23 اهداف و نه کمک, کسب درآمد اول-تیم همه دولت های امریکا و Gatorade بازیکن سال تمجید. در زمستان او یک تیم جنوبی ورمونت لیگ انتخاب کنید در بسکتبال دختران به طور متوسط 11 امتیاز در هر بازی.

بیشتر: BBA فضل Pinkus نام ورمونت Gatorade, فوتبال, بازیکن سال

آوا Thurston هارود: The Highlanders’ فروزان-سریع راه دور ace او نشان داد توانایی نخبگان در پاییز و زمستان. در صلیب کشور در حال اجرا و اسکی نوردیک که دانشجوی سال دوم متعلق به سریعترین قهرمانی کشور بار از هر ورمونت دختر بچه فراگیر هر سه D-II عناوین را با سهولت. Thurston نیز به دست آورد دولت را Gatorade بازیکن سال نود برای او در حال اجرا در پاییز.

بیشتر: هارود را Thurston جدولبندیشده ورمونت Gatorade XC دونده از سال

کریستن Varin برنج: در سال سوم او را به عنوان یک نویسنده ارشد تابیده در برگزاری هافبک نقش D-من رشته هاکی در شانزه به ندرت اجازه می دهد توپ به دروازه بان. برای سبز شوالیه تیم بسکتبال 5-پا-7 گارد به طور متوسط 15 امتیاز و 8 ریباند 3 پاس گل و 3 دزد در هر بازی برای کسب تمام تیم دوم-افتخارات دولت از مطبوعات آزاد.

پسران

تایلر Buxton, Middlebury: ببر’ ستاره بود انجام همه چیز بازیساز در فوتبال با 26 touchdowns (گل چهار روش) 1,316 عجله متری (به طور متوسط 13.7 متری در هر حمل) و 110 پردازد (به علاوه پنج گردش). پس از سپردن تیم اول همه وضعیت دولت از مطبوعات آزاد کاره ورزشکار در ادامه به nab لوح وضعیت در بسکتبال ،

ست کارنی, Essex: مطبوعات آزاد و تیم اول تمام حالت انتخاب در linebacker, کارنی بالغ بر 32, انفرادی پردازد 105 کمک پردازد و یک رهگیری دو مجبور گیر میکنه و دو اشتباه بهبود در پاییز. در زمستان ارشد اقدام به جذب ورمونت و انگلستان کشتی قهرمانی در 170 پوند است.

بیشتر: Essex را کارنی Danis دام کشتی تاج در انگلستان قهرمانی

کام Dunsmore, آبفا-St. Albans: مطبوعات آزاد فوتبال, بازیکن سال و همه امریکا انتخاب میان در هر Bobwhite هدف اما در دو از او هافبک مرکزی موقعیت — سپس متصلب نقاط در روزهای جمعه و شنبه به عنوان لیگ کالیبر کیکر برای آبفا تیم فوتبال. آمدن زمستان Dunsmore سرآمد در چوب جنگلی به عنوان تیم دوم دریاچه بخش انتخاب کنید.

بیشتر: 30th سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه پسران تیم فوتبال

هنری فررینگتن, Essex: The Hornets’ فاصله متخصص cruised به طور چشمگیر, best-of-the-day زمان — نزدیک به 30 ثانیه — در صلیب کشور در حال اجرا قهرمانی در ماه اکتبر برای یک تکرار تاج. سپس او را فرا گرفت 1500 و 3000 متر در داخل پیگیری نهایی به قدرت اسکس به آن عنوان دوم در یک ردیف.

بیشتر: Essex دونده هنری فررینگتن تکرار به عنوان Gatorade برنده جایزه برای ورمونت

خواهد Khabi, MMU: در یک سال نرمال Khabi نادر چهار-ورزشی standout. این تاریخ تا به حال به حل و فصل برای یک دینامو فقط در دو. جلو سوء استفاده را در زمین فوتبال به رهبری ساله به D-I نهایی دست آورد و تیم اول همه افتخارات دولت از مطبوعات آزاد توانایی های خود را در اسکیت ساخته شده او را یک مرد مشخص شده برای MMU تیم هاکی.

Waylon Kurts U-32: D-دوم متقابل فرد قهرمان در پاییز گذشته رفت و در گیر داخلی عنوان آهنگ در 1500 متر در حالی که همچنین عالی در اسکی نوردیک ، Kurts ادعا پنجم در فینال و دوم در آزاد مسابقه دوم-بهترین پسران زمان از روز است.

تایلر Millerick, برتلبرو: یکی دیگر از سه فصل ستاره که نمی تواند بازی خود کمپین بهار Millerick هنوز هم مقدار زیادی از سر و صدا در دو فصل او بود. دو تهدید کارفرمایی به رهبری سرهنگ به اول فوتبال عنوان در 46 سال نیز درآمد مطبوعات آزاد تیم اول همه افتخارات دولت به عنوان یک دفاعی به عقب قبل از مصرف تا نقطه گارد وظایف در بسکتبال و تبدیل شدن به یک محترم-ذکر همه انتخاب کشور.

بیشتر: بخش دوم قهرمانی: برتلبرو فوتبال به پایان می رسد 46-سال عنوان خشکسالی

اوبری Ramey Fair Haven: این Castleton-محدود آس پارچ بود سه فصل ورزشکار برای Slaters D-دوم اول teamer و مطبوعات آزاد همه دولت محترم ذکر است در گیرنده گسترده و همچنین یک کلید استارت برای نمایشگاه هیون عنوان برنده hoops تیم ملی.

الکس Tilgner, Stowe: ارشد گشت هافبک مرکزی برای D-دوم فوتبال شانزه درآمد افتخارات بالا از سرمایه بخش و مربیان’ همه حالت انتخاب در حالی که همچنین به ثمر رساند برای در اظهارات’ دونده-تلاش در گلف نهایی. در زمستان Tilgner طراحی شده استو اجرا به D-I عنوان بازی به عنوان Metro بازیکن سال و مطبوعات آزاد برای اولین بار تمام تیم دولت انتخاب کنید.

جک جوان, North کشور: شروع کارفرمایی برای شاهین’ تیم فوتبال جوان واقعا بالا به سطح دیگری در اسکی نوردیک با یک حرکت از بخش کلاسیک و آزاد اسکی تاج در ماه فوریه است.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im