ورمونت شده است در یک وضعیت اضطراری برای یک ماه. ما نزدیک به COVID-19 قله?

آن شده است یک ماه پس از ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات صادر اضطراری اعلام دلیل جدید کروناویروس و مقامات بر این باورند که دولت ممکن است نزدیک شدن به اوج این بیماری همه گیر.

روز دوشنبه اسکات و کمیسیون بهداشت و درمان دکتر مارک لوین تصریح کرد که کاهش و مهار روش که Vermonters با استفاده از مشغول به کار هستند. آنها امیدوار هستند که این تعداد COVID-19 موارد در ورمونت ممکن است به زودی فلات و سپس کاهش می دهد.

“فداکاری های شما در حال ساخت یک تفاوت” اسکات گفت.

او افزود: “ما بدترین سناریو نشان داد که اگر ما در حال انجام هیچ چیز ما سیستم بیمارستان شده اند تاخت و تاز کردن با دو تا سه بار به عنوان بسیاری از موارد ما در بر داشت زیر تخت بیمارستان. رسیدن به آن نقطه را هزینه هزاران یا صدها نفر از زندگی است.”

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. ورمونت گزارش اولین مورد مثبت در اوایل ماه مارس.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

چه همه گیر مانند نگاه در ورمونت امروز ؟

هفته گذشته اسکات گسترش خود را “خانه بمانند امن” سفارش تا زمانی که ممکن است 15. مقامات بهداشت و درمان نیز به شدت خواست Vermonters به پوشیدن پارچه ماسک صورت اگر آنها را به یک محل عمومی.

اسکات گفت: ورمونت به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از پنج کشور مطابق با COVID-19 استراتژی کاهش.

ورمونت وزارت بهداشت اطلاعات زیر را نشان می دهد که از صبح روز دوشنبه:

  • 748 کل موارد مثبت
  • 28 و میر
  • 10,365 آزمون تکمیل
  • 33 نفر در بیمارستان بستری با COVID-19
  • 33 نفر در بیمارستان بستری و تحت بررسی
  • 38 نفر تحت نظارت; 793 نفر تکمیل نظارت

“تعداد موارد جدید در هر روز در حال کوچکتر شدن است و آن را درست خاموش” لوین گفت. “ما به نظر می رسد با نزدیک شدن اگر شما یک فلات و خواهیم دید که اگر یک پدیده پایدار یا فقط یک روند در طول چند روز.”

تست ظرفیت نیز افزایش یافته است بیش از چند هفته گذشته است. انسان آژانس خدمات وزیر مایک اسمیت گفت: تست یونیورسال است که اتفاق می افتد در تادیبی امکانات یا تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن شده است وجود دارد مثبت COVID-19 مورد است. این در حال حاضر شامل شمال غربی دولت Correctional Facility در سنت آلبنز شهر و به زودی شامل طبقه برج در برلینگتون و همچنین ورمونت جانبازان در Bennington.

اما اسمیت گفت: آزمون نامحدود نیست پس خود آژانس با تمرکز بر امکانات که گزارش یک مورد مثبت از COVID-19.

می تواند ما را در تست ایمنی ؟

Levine توسعه نیروی کار از اعضا در مراقبت های بهداشتی میدان به در نگاه تست سرولوژی برای COVID-19 نظر می رسد که در این آنتی بادی در خون یک فرد به ببینید که چه سطح از مقاومت یک فرد ساخته شده است تا در برابر ویروس, او گفت:.

لوین گفت: در این آزمون می تواند مفید برای ردیابی ویروس در جمعیت تعیین کننده است که ممکن است سیستم ایمنی بدن و در نهایت اولویت افرادی که بیشترین نیاز به یک واکسن علیه ویروس.

“تست سرولوژی است که به وضوح برای رفتن به بخش مهمی از آینده ما استراتژی” لوین گفت. “بخش مهمی من می گویند.”

آزمون است و نه جایگزینی برای بینی گرد و خاک در حال حاضر استفاده می شود. سواب تست اینکه آیا یک فرد دارای قرارداد COVID-19.

شده اند وجود دارد, سوالات مطرح شده در اطراف دقت سرولوژی تستهای مطرح تا کنون لوین گفت. در حال حاضر هنوز هم وجود دارد بیش از حد بالا از یک درصد مثبت کاذب آمدن از این آزمون که دانشمندان در حال آزمایش.

نیروی کار را در چه قابل اطمینان ترین آزمون است که در حال حاضر و اینکه آیا ورمونت کار می کنند که آزمون به آن زمان کاهش و مهار استراتژی. نیروی کار خود را در حال حاضر یافته اواخر پنج شنبه.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>