ورمونت مواد غذایی ضایعات دفن زباله بان کی مون: آشپزخانه زباله disposals با هزینه های پنهان

راحت ؟ کاملا. قانونی است ؟ تا کنون بله.

اما سینک آشپزخانه disposals رتبه پایین در لیست راه Vermonters باید هدایت خود را به تکه های غذا را از محل های دفن زباله مطابق با قانون دولت است که طول می کشد تا اثر ژوئیه 1.

محلی رسمی اجماع: باقی مانده از یک وعده غذایی حتی زمین تا ریز و whooshed پایین لوله ها با آب مطرح و گران قیمت و حتی خطرناک خطرات به تصفيه خانه فاضلاب.

به جای باقی مانده باید از دفع در راه است که بیشتر مسئولانه شیفت تکه های غذا به کمپوست مزرعه و یا متان سوخت, عملیات, دولت, کارشناسان می گویند.

این معمولا شامل ظاهر uneaten غذایی به محکم سرپوشیده سطل و toting هفته تجمع به محلی در یک مجموعه سایت و یا پرداخت یک محلی hauler به سبد خرید آنها را دور.

حیاط خلوت کمپوست است که در میان بسیاری از گزینه های دقیق منطقه ای مدیریت مواد زائد جامد مناطق.

‘شما پرداخت’

اضافه خانوار هزینه وانت یا رها کردن سرویس کمتر از مالیات اضافی دلار صرف تعمیرات بیشتر پایین دست با توجه به disposals با توجه به مونپلیه غیر انتفاعی مستقر در کوه سبز آب محیط زیست انجمن یک گروه است که نشان دهنده نوشیدن آب فاضالب های سطحی و فاضلاب حرفه ای.

فاضلاب سرریزهای به رودخانه ها و دریاچه ها از دیگر پیامدهای ناخواسته راحتی آشپزخانه.

“در هر صورت شما پرداخت و توضیح داد:” دانیل Hecht این انجمن مدیر اجرایی.

مواد مغذی از تکه های غذا می تواند به لحاظ نظری افزایش تسهیلات متان تولید Hecht ادامه داد: اما بیشتر از این انرژی فشرده از چربی و روغن و گریس است که معمولا اتصال با دیگر ذرات برای ایجاد “fatbergs”— توده که ناپاک لوله و مسدود کردن پمپ.

مواد غذایی-چرخ صنعت در ضمن ramped تا تلاش برای فروش Vermonters آنچه در آن خواستار یک راه آسان برای دیدار با دستورالعمل زیست محیطی است.

قبلی: کمپوست مقابل آشپزخانه disposals در ورمونت

که فشار برای بیشتر disposals?

برخی از شهرها به ویژه شهر نیویورک فیلادلفیا و لس آنجلس انجام مطالعات است که نشان می دهد که آشپزخانه تکه پایین تخلیه عملکرد مزایای زیست محیطی می گوید: کندال Christiansen که مدیریت روابط عمومی برای InSinkErator یک ویسکانسین-بر اساس تولید کننده.

راحتی مطلق — که بیشتر احتمال انطباق با دفن زباله ممنوع — نقش مهمی در کسانی که در شهرهای بزرگ تلاش او نوشت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد.

“اگر هدف این است که انحراف از محل های دفن زباله, همه گزینه ها باید در بازی که آیا یا نه آنها در حال کامل” Christiansen اضافه شده است.

آنچه در مورد disposals در شهر ؟

آینده از زباله disposals در ورمونت ممکن است بازی کردن در یک مورد به مورد و بر اساس.

شهرستانها و شهرهای کوچک به احتمال زیاد باید قدرت به تایید و یا محدود کردن استفاده از آنها بسته به نیازهای محلی و درمان/گیاه بازیابی گفت: به الهام Eiklor یک تحلیلگر در ورمونت وزارت حفاظت از محیط زیست.

Eiklor را تشویق می کند و بیمارستان ها و خانه های سالمندان — به طور معمول بزرگ کاربران آشپزخانه disposals — به کار از نزدیک با پایین تسهیلات اپراتورها به مطمئن شوید که جریان ندارد چپ چپ بروید.

اسپرینگفیلد فاضلاب کارخانه, برای مثال, راه اندازی برای رسیدگی زمین تا تکه های غذا از نزدیکی بیمارستان Eiklor گفت.

برلینگتون و اسکس از سوی دیگر مانع از ساکنان با استفاده از سینک لوازم خانگی.

Chittenden مديريت پسماند منطقه که نظارت منطقه ای تلاش های بازیافت تایید آن موقعیت است.

بنابراین دولت کارشناسان محیط زیست. توصیه های خود را: “آیا قرار دادن تکه های غذا پایین تخلیه.”

مرتبط با: Vermonters دوباره فکر می کنم تکه آشپزخانه

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im