ورمونت کمک غذایی سازمان به دنبال 38M $به آدرس ‘بی سابقه’ coronavirus بحران

ورمونت با بحران گرسنگی شاید بهترین منعکس در صف های طولانی خودروها نشان داد که برای توزیع مواد غذایی تازه است و تنها به بدتر شدن می گویند سازمان های غیر انتفاعی در تلاش برای مقابله با بحران.

در نامه سرگشاده ای به, ورمونت, قوه مقننه, John Sayles مدیر عامل شرکت ورمونت Foodbank و رهبران سه سازمان دیگر گفت: coronavirus بودجه امداد باید به سرعت به کارگردانی رسیدگی “فوری و بی سابقه مواد غذایی بحران امنیتی در ورمونت.”

همچنین امضای این نامه بودند بتسی Rosenbluth پروژه, مدیر, ورمونت, خوراک; فضل Oedel مدیر اجرایی شمال, کشاورزی ارگانیک, انجمن — ورمونت; و Anore هورتون, مدیر اجرایی گرسنگی رایگان ورمونت.

Sayles و دیگران پرسید: برای 18 میلیون دلار برای حمایت از افزایش تقاضا برای مواد غذایی در ارتباط با ویرانی اقتصادی ساخته شده توسط COVID-19. از آنها خواسته برای اضافی $20 میلیون نفر به صورت مستقیم حمایت از خانواده ها برای افزایش 3SquaresVT مزایای 15 درصد و در پاسخ به یک انتظار افزایش برنامه های کاربردی برای مزایای از یک پیشنهاد توسعه مبارزات انتخاباتی.

3SquaresVT است ورمونت فدرال مواد غذایی تمبر برنامه.

“از نظر ما این وضعیت را در سطح اضطرار” نامه متحده است.

به عنوان اثبات این حرف می گوید: Vermont Foodbank دیده است یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم رسیدن کمک گرفته تا 800 درصد افزایش در سایت های شریک و توزیع. Foodbank به عنوان یک هماهنگی بدن برای تمام قفسه مواد غذایی در ورمونت.

در این نامه همچنین به نقل داده ها از تغذیه امریکا تخمین می زند که تعداد زیادی از مواد غذایی نا امنی مردم در ورمونت افزایش یافته است و 46 درصد است که کودک ناامنی غذایی افزایش یافته است و 60 درصد.

“همه گیر شده است درخشید نور بر روی هزاران نفر از مردم که زندگی در فقر در ورمونت و نیز منجر به خانواده هایی که هرگز قبل از نگران قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را پس از به طور ناگهانی از دست دادن شغل خود روبرو است که بسیار واقعی برای اولین بار” نامه متحده است.

خانه عبور امداد لایحه

ورمونت به تصویب مجلس a $355 میلیون Coronavirus بهداشت و خدمات انسانی بازیابی لایحه در روز پنج شنبه که شامل 18 میلیون دلار Sayles و دیگران خواسته در نامه سرگشاده.

مجلس Mitzi Johnson, D-جنوبی قهرمان در بیانیه ای گفت که تقاضا در Foodbank منطقه ای توزیع حوادث — کشاورزان به خانواده Foodbox از مواد غذایی تازه اسپانسر شده از طرف وزارت کشاورزی ایالات متحده — شده است “حیرت انگیز است.”

“ما نمی توانیم چشم پوشی از این نوع از تقاضا است که باعث Vermonters به خط کردن در اتومبیل های خود را در وسط شب و تامین کنندگان اجرا از غذا” جانسون گفت. “ما باید اطمینان حاصل شود Vermonters’ نیازهای بسیار اساسی هستند ملاقات کرد در این زمان بی سابقه و شروع می شود که با حصول اطمینان از وجود مواد غذایی در دسترس است به خصوص برای ما بیشتر آسیب پذیر است.”

در سنا سناتور. جینی لیون D-Chittenden گفت: Burlington رایگان مطبوعات روز شنبه از مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان و رفاه توصیه در مجموع 19 میلیون دلار به آدرس ناامنی غذایی در دولت است. لیون است معاون رئیس کمیته.

لیون گفت که او امیدوار مجلس نمایندگان و سنا می تواند در توافق نهایی بسته بدون نیاز به یک کنفرانس کمیته برای مذاکره به جزئیات.

“من سعی کردم به ماندن متصل با خانه من همتایان” لیون گفت. “اساسا مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر بسیار نزدیک از نظر مقدار کل.”

نیاز فوری به ادامه ناهار مدرسه

لیون گفت: کمیته را شامل نمی شود 20 میلیون دلار کمک سازمان خواست در را باز نامه ای به تقویت 3SquaresVT به دلیل چالش های برخورد با برنامه فدرال.

“این مشکل به افزایش سود برای 3SquaresVT رفتن را از طریق دولت فدرال” لیون گفت. “ما نمی خواهیم برای دیدن یک افزایش در کمک رسانی به مردمی که ناامنی غذایی (و واجد شرایط برای این برنامه). ما نمی خواهیم شاهد افزایش برنامه های کاربردی به دلیل آن همه فدرال دلار است. هر فدرال دلار جبران هزینه های دولت.”

John Sayles گفت: در مصاحبه با مطبوعات آزاد است که ضروری ترین نیاز است برای حدود 12 میلیون نفر برای اطمینان از ناهار مدرسه برنامه همچنان از طریق تابستان است.

“مدرسه اجازه دهید در مارس اما من فکر می کنم هر مدرسه در دولت ادامه داد: برای توزیع وعده های غذایی” Sayles گفت.

با سال تحصیلی پایان این هفته Sayles گفت: مدارس نیاز به وضوح به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهید بود برای ادامه توزیع مواد غذایی به دولت در کودکان است.

لیون گفت: قانونگذاران درک ضرورت این وضعیت است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که تمام افرادی که باید مواد غذایی, مواد غذایی, آیا آن را کودکان و نوجوانان در طول تابستان و یا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای ما مسن, جمعیت,” او گفت:.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>