ورمونت, ماهی ها و حیات وحش به ارائه ‘ماهی با سرپرست’ جلسات

یک برنامه جدید از ورمونت, ماهی ها و حیات وحش خدمات اجازه خواهد داد که ماهیگیران تفننی برای یادگیری در مورد حیات وحش, تکنیک های ماهیگیری و مقررات دولت با یک بازی سرپرست این تابستان.

این “ماهی با سرپرست” سری متصل خواهد شد علاقه مندان به ماهیگیری با بازی نگهبانان در برنامه ریزی, سوال و جواب جلسات که اجازه خواهد داد که حداکثر 25 شرکت کنندگان خواهد شد که همه ملزم به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

در این جلسه “آغاز خواهد شد در لبه آب با یک بررسی اجمالی بر روی محیط زیست دریاچه و ماهیگیری مقررات و همچنین این گونه از ماهی در حال حاضر و چگونه به آنها را پیدا کنید.”

بیشتر: تابستان سر بالا: مضر سیانو باکتری ها رشد در ورمونت گرم و کم عمق برکه ها و دریاچه ها

“ما می دانیم که بسیاری از ماهیگیران تفننی سوالی آنها می خواهم به درخواست یک سرپرست و ما می دانیم که بسیاری از ما نگهبانان نیز دوست دارم برای رفتن به ماهیگیری” آموزش و پرورش متخصص کوری هارت در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما ورمونت دولت بازی نگهبانان و کارکنان دیگر ارائه شده به برگزاری چندین رسمی Q&A جلسات در ورمونت دریاچه ها از در حال حاضر از طریق سپتامبر است.”

جلسات در ماه های ژوئیه و اوت برگزار خواهد شد در 6:30 بعد از ظهر در مکان های مختلف از جمله منچستر, Colchester و Waterbury.

شرکت کنندگان ملزم به آوردن خود و ماهیگیری تجهیزات و باید یک مجوز ماهیگیری. به ثبت نام برای یک جلسه و کسب اطلاعات بیشتر در اینجا بخوانید: https://vtfishandwildlife.com/fish-with-a-warden

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im