ورمونت مشاوران مالی ارائه 4 راهنمایی برای کشورهای در حال ظهور از coronavirus خاموش کردن ایمن

بسیاری از Vermonters’ کیف پول شده اند در برخورد با کروناویروس جدید همه گیر و هزینه های اقتصادی است که به طور موثر با خاموش کردن دولت است.

کسب و کار که در نظر گرفته نمی شد ضروری برای سلامت و ایمنی Vermonters به حال تعطیل و یا اخراج کارگران و یا پیدا کردن یک راه برای ادامه کار از راه دور. بین 1 مارس و آوریل 14, Vermonters ظ تقریبا 90,000 اولیه تعداد مدعیان بیکاری با وزارت کار با توجه به داده های صادر شده توسط بخش.

بیشتر: “من فقط می خواهم این را به پایان’: Vermont کارگران مبارزه از طریق بیکاری ادعا می کنند روند

بسیاری از کسانی که تا به حال سرمایه گذاری پس انداز بازنشستگی خود را در بازار سهام نیز شاهد تاثیر خود را در دراز مدت کوسن های مالی.

به عنوان دولت به آرامی آغاز می شود بازگشایی چگونه می توانید Vermonters مطمئن شوید که آنها در حالت جامد مالی جای پای? به برلینگتون رایگان مطبوعاتی صحبت می کرد به چندین محلی مشاوران مالی که ارائه نکات بالا برای سلامت مالی.

1. فراموش مالی برخی از روح جستجو و انعکاس

چند مشاوران توصیه می شود که Vermonters استفاده از زمان در خانه به عنوان یک فرصت نگاه به الگوهای هزینه های خود را و مطمئن شوید که آنها در راستای اهداف خود و ارزش ها. که راه بیرون آمدن از این بیماری همه گیر آنها می توانید شروع با یک پا به جلو به سمت سالم عادات خرج کردن.

مایکل تامپسون ارشد ثروت مشاور در مس برگ مالی در ویللیستن در مقایسه این تمرین برای کسانی که از ماری کوندو ژاپنی سازماندهی مشاور که او کتاب “زندگی در حال تغییر سحر و جادو از اهداف” و Netflix سری از آن الهام گرفته است.

“اگر آن را نمی کند شما را شادی اگر همه چیز را در تراز وسط قرار دارد در زندگی خود را اگر شما پول ریخته است اگر شما مالی زندگی به هم ریخته و یا صحبت نمی کند و به قلب خود و ارزش های خود را و سپس شاید آن زمان برای ایجاد یک تغییر” تامپسون گفت.

لری Lustberg از مسیر مشاوران مالی در South Burlington تکرار این نکته گفت: بهترین راه برای شروع این است که با ردیابی هزینه و درآمد منابع به ببینید که در آن پول است.

“ما تمایل به یک مقدار زیادی از هزینه های نشت و غافل از آن پس فقط آوردن آن را به آگاهی و سپس فکر کردن به آنچه اولویت های خود را در حال و چه ارزش های خود هستند” Lustberg گفت.

2. شروع به ساخت یک صندوق اضطراری

اگر شما یکی را نداشته باشند در حال حاضر شما واقعا باید Lustberg گفت. او معمولا توصیه می کند با داشتن شش تا 12 ماه هزینه در حساب های پس انداز در مواقع اضطراری است.

این امر به ویژه مهم است زیرا معلوم نیست که آیا چیزی مانند COVID-19 همه گیر می تواند اتفاق می افتد دوباره Lustberg گفت.

تیموتی هامفری از راک نقطه مشاوران در برلینگتون گفت: همه گیر می تواند در حال حاضر یک فرصت برای گرفتن جدی در مورد صرفه جویی, که آیا آن را برای دوران بازنشستگی و یا آموزش و پرورش.

“تصمیم گیری در بهترین نوع حساب چگونه باید آن را سرمایه گذاری کرده و مقدار مناسب برای صرفه جویی باید با توجه به شرایط فردی خود را و در چارچوب یک طرح بلند مدت” هامفری گفت.

3. نگران نباشید بیش از حد در مورد بازار سهام

مگر اینکه یک فرد وضعیت تغییر کرده است به طور قابل توجهی از دست دادن شغل به عنوان مثال — Vermonters نباید اجازه نوسانات بازار سهام منجر به تصمیم جدی با توجه به هامفری.

“این ممکن است به طور مداوم در زمان حرکت بازار و تلاش برای انجام این کار به احتمال زیاد خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب” هامفری نوشت: در یک ایمیل. “قطعا اگر شرایط آن را به احتمال زیاد شما نیاز به استخراج پول از سرمایه گذاری خود را در سال آینده یا پس شروع کنید در کنار گذاشتن آنچه که شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز است.”

دن Cunningham, رئیس جمهور, شرکت سرمایه گذاری یک روز در ماه ژوئیه در برلینگتون تکرار این نکته. او توصیه می شود مردم از اخبار مالی در طول این زمان و تمرکز بر روی چیزهایی که آنها می توانید کنترل کنید.

“یک یا دو ماه در بازار سهام کاملا بی معنی است. اگر شما چیزی رو به افزایش در این دوره از زمان آن را به خوبی می تواند به پایین به طور قابل توجهی” کانینگهام گفت. “اما ما نمی دانیم که بیش از حد.”

4. اخراج و furloughs: شما نیست مقصر

این مهم است برای افرادی که شغل خود را از دست داده يا furloughed به دلیل COVID-19 pandemic به دانستن آن نیست تقصیر آنها کانینگهام گفت.

“بسیاری از مردم از بیکاری که هرگز انتظار می رود وجود دارد” کانینگهام گفت. او را تشویق این افراد به نظر نمی آید اما به نگاه به جلو.

او افزود: “ببینید چه چیزی شما می توانید به ساخت تا از اینجا.”

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>