ورمونت بازارهای کشاورزان باید با توجه به شیوع کروناویروس در فصل آینده مشخص نیست

اضافه کردن بازارهای کشاورزان و مشتریان خود را به لیست در حال رشد از مردم متاثر از محدودیت های مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

پیروی از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اعلام جمعه که او را تمدید وضعیت اضطراری سفارش از طریق مارس 15, دولت, سازمان, کشاورزی, مواد غذایی و بازارهای ارشاد صادر شده به طور خاص برای بهره برداری از بازارهای کشاورزان.

بلانت نسخه ؟ باز نمی شود.

کشاورزی, منشی, Anson Tebbetts گذراند پس از روشن شدن بازارهای کشاورزان لابی در هفته های اخیر در نظر گرفته شود ضروری کسب و کار — مانند فروشگاه های مواد غذایی و CSAs. اما بازار هنوز هم مجاز نیست تحت فرماندار سفارش.

بیشتر: بازارهای کشاورزان در ورمونت به لابی باز باقی می ماند

“پس گفت که دولت و بسیاری از فوق العاده آن بازارهای کشاورزان شده است بحث در مورد مکانیسم های بالقوه برای بازار به کار در طول این بحران بهداشت عمومی و انتظار ما اجازه می دهد تا به نوعی از یک بازار کشاورزان در آینده بسیار نزدیک” Tebbetts نوشت.

دولت بیش از 50 بازارهای کشاورزان در طول ماه های بهار و تابستان با توجه به شمال, کشاورزی ارگانیک, انجمن (NOFA) ورمونت و حداقل 10 است که به طور سنتی اجرا را از طریق زمستان.

بیشتر: فرماندار: Coronavirus تهدید را حفظ خواهد کرد ورمونت قفل شده را از طریق مه 15

“کشاورزان می توانند و باید فروش مواد غذایی را از طریق مزرعه می ایستد (با مناسب اجتماعی

فاصله) آنلاین فروش مواد غذایی تلفن سفارشات منظقه وانت و تحویل” Tebbetts نوشت.

CSAs گفت: در حال نیز به صراحت ذکر شده به عنوان یک خدمات مهم و “این مهم است که آنها همچنان به عنوان مکانیزم برای اتصال مصرف کنندگان با مواد غذایی محلی. هدف این است که برای حفظ مواد غذایی محلی تولید و عرضه و جلوگیری از شخص به شخص مخاطب است که اسپرد coronavirus.”

متضاد جهت

طولانی در حال اجرا در طول سال ورمونت بازار کشاورزان برگزار شد آخرین جلسه “برای آینده قابل پیش بینی” روز شنبه, پل هورتون بازار کار, رئیس جمهور نوشت: در سایت سازمان پنج شنبه.

تا آن زمان, Rutland بازار تا به حال عمل آزمایشی در هر هفته با توجه به متضاد ارشاد از دولت است.

هورتون درخواست تجدید نظر به سازمان تجارت و توسعه جامعه (ACCD) را باز باقی می ماند اعطا شده بود در مارس 28, هورتون نوشت. ورمونت بازار کشاورزان می تواند همچنان محدود در شخص عملیات تا زمانی که از آن استفاده مناسب و سالم و اقدامات ایمنی.

مدت کوتاهی پس از اینکه آژانس کشاورزی گفت: ACCD تعیین شد final — بازارهای کشاورزان شد و در واقع دستور بسته هورتون نوشت. بیشتر تعاملات با دولت در مارس 3 ساخته شده روشن است که آینده عملیات بعید است.

ورمونت کشاورزان بازار پس از باز یک بازار آنلاین پورتال به منظور تسهیل در منظقه تحویل کالا که به طور معمول تهیه شده است در آن رویداد در هفته.

چگونه بازار پاسخ داده اند

سرعت و درجه انطباق متنوع در سراسر کشور.

► به برلینگتون کشاورزان در بازار متوقف شده است از مارس 12. در اوایل این هفته اعلام کرد 6 ژوئن را به عنوان تاریخ مورد نظر برای باز کردن برای فصل تابستان است.

بیشتر: Burlington کشاورزان بازار تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به کروناویروس

► این Bennington, بازار کشاورزان پیشگام قبل از سفارش و درایو-از طریق سرویس است که آن عمل از 21 مارس تا آوریل 4. این نوشته در رسانه های اجتماعی که آن را نمی خواهد کار شنبه به عنوان آن را به حال شده است.

► در Middlebury بازار کشاورزان است پس از تشکیل مارس 21. آن Facebook صفحه هدایت مردم به تماس با فروشندگان ارائه جایگزین ترتیبات.

► این شهر پایتخت بازار کشاورزان در مونپلیه اوراق برنامه های خود را برای یک عملیات محدود در روز شنبه. فروشندگان تشویق شدند برای تحویل قبل از دستور و یا توزیع آنها را به عنوان برنامه ریزی شده در حالی که دیدن به فاصله امن از قبل بسته بندی تمام محصولات و مقادیر گزینه های پرداخت.

NOFA گفت: این امر حمایت از یک پیشنهاد شروع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است اجازه داده است که بازار به این عمل “به شدت تحت تغییر شرایط” و پایبند به اقدامات ایمنی مورد نیاز توسط دولت است.

“این مهم است که ما بازارهای کشاورزان اجازه داده می شود به ادامه به ارائه دسترسی مستقیم به تولید محلی مواد غذایی مغذی” NOFA نوشت: “در راه فراهم می کند که دسترسی برای اعضای جامعه که تکیه بر ضربه محکم و ناگهانی, مزایای, در حالی که همچنین حمایت از معیشت کشاورزان محلی و مواد غذایی و کسب و کار.

“این اهداف به ویژه مهم است در طول COVID-19 بحران برای اطمینان از پایدار و قابل اعتماد عرضه مواد غذایی به نگه داشتن همه Vermonters تغذیه در نتیجه جلوگیری از اضافی بحران بهداشت عمومی.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>