ورمونت تمدید وضعیت اضطراری برای مقابله با COVID-19

مونپلیه, Vt. (AP) — ایالت ورمونت تمدید وضعیت اضطراری برای یک ماه دیگر روز شنبه قادر به حفظ قوانین خاص مورد نیاز برای مقابله با COVID-19 گیر رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات گفت.

اسکات از اعلام روز شنبه در مورد تمدید وضعیت اضطراری که او برای اولین بار اعلام کرد در ماه مارس و تمدید هر ماه اما منظور امضا شد در روز چهارشنبه.

“این خودرو ما نیاز به نگه داشتن حمایت خاصی در محل کنترل شیوع بیماری به عنوان آنها می آیند تا, بنابراین ما می توانیم نگه داشتن اقتصاد باز و مدیریت بحران در حال انجام,” او گفت:.

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

زمانی که داده ها نشان می دهد دولت مدیریت این ویروس در روند بازگشایی ادامه خواهد داد.

“این ممکن است مدتی قبل از زندگی واقعا به حالت عادی برمی گرداند اما ما نشان داده ایم ما می توانیم بازگشایی در یک راه اندازه گیری و نگه داشتن Vermonters امن” او گفت:.

در همین حال مقامات وزارت امور خارجه شد و در ادامه به نظارت جمعه شیوع احتمالی ویروس در منچستر و لندندرری. حداقل 30 نفر تست مثبت برای این ویروس با استفاده از یک آزمایش آنتی ژن.

ورمونت به حساب نمی تست های مثبت مگر اینکه آنها در حال انجام با یک سیستم قابل اعتماد اما پیگیری در حال انجام است هر دو به تایید اولیه تشخیص و ردیابی هر مسیر ممکن از عفونت است.

پاپ آپ, تست, سایت, شد, باز جمعه در هر دو جوامع بنابراین مردم می توانند دریافت بیشتر قابل آزمون است.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد. ایمیل اسحاق Fornarola در [email protected] او در توییتر دنبال: @isaacforn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>