ورمونت مهندس توسعه دستگاه به آزاد کردن هواکش برای sickest COVID-19 بيمار

وقتی ورمونت اقتصاد تعطیل به نبرد coronavirus جیم ریچاردز احساس خوش شانس خود را در حمل و نقل هوایی, شرکت, در, South Burlington, Aerodyme Corp. شد مجاز به باز بماند.

کسب و کار کاهش یافت و به طور قابل توجهی را برای شرکت های کوچک ارائه مهندسی حمایت از صاحبان راکول فرمانده هواپیما. به زودی Aerodyme پایین بود به ریچاردز, 66, همسر و یک کلید مهندس و حتی سه تن از آنها هم در دست خود.

“ما خیلی تیز دسته از مهندسین و سه ما” ریچاردز گفت. “ما فقط یک روز با هم صحبت در این مورد نیاز به تنفس کمک ماشین آلات — پنکه در یک کلمه است.”

ریچاردز فارغ التحصیل از انستیتو تکنولوژی ماساچوست در مهندسی برق خود را صرف حرفه ای نوآوری و اختراع در مصرف کننده در زمینه الکترونیک قبل از باز کردن Aerodyme در سال 2002. او احساس حاصل کنید که او می تواند به طراحی یک دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند موثر و ارزان و آسان برای ساخت.

پس از شروع در اوایل ماه مارس ریچاردز و تیم خود را در آستانه آزمایش های انسانی برای AeroBreath ونتیلاتور ساده و کم هزینه دستگاه که به وعده آوردن زندگی جدید-قابلیت صرفه جویی در جهان در حال توسعه. با کروناویروس بحران در ذهن رابرتز همچنین امیدوار است تا گران قیمت و پیچیده هواکش برای کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در بیمارستانهای آمریکایی اجازه می دهد دوره نقاهت بیماران برای انتقال به AeroBreath ونتيلاتور.

نقاشی بر ارتباط خود را در دانشگاه MIT رابرتز همکاری با یک پزشک در یک بیمارستان بوستون است که تشکیل یک کارآزمایی بالینی در مارس 20 بيمار با استفاده از AeroBreath ونتيلاتور. محاکمه به تولید داده خواهد شد که استفاده می شود به درخواست برای تصویب به دستگاه را از سازمان غذا و داروی آمریکا.

“این پزشک است که هدایت این پروژه از روز 1 است ریوی متخصص و ICU دکتر انجام این کار در خارج از روز هنگامی که او را در ICU” ریچاردز گفت.

ریچاردز گفت: متخصص خواسته ناشناس باقی می ماند چرا که او خواهد بود محاصره با تماس های تلفنی اگر کلمه ای رو از او درگیر در پروژه و او نازک کشیده در حال حاضر با این بیماری همه گیر.

“آنها هنوز هم در دنیا از آزار پایین وجود دارد” ریچاردز گفت.

ريوی و متخصص است که صحبت کردن با برخی از اهدا کنندگان بالقوه زیادی برای این پروژه با توجه به ریچاردز.

“این نیست که او را” ریچاردز گفت. “ما به سادگی باید برای محافظت از او بنابراین او می تواند کار انجام می شود.”

ریچاردز گفت: همچنین برنامه ریزی برای انجام یک جلسه آزمون در یک ریه مصنوعی در دانشگاه ورمونت IMFLabs که ارائه می دهد سفارشی طراحی و خدمات ساخت. این آزمایشات تایید خواهد شد نتایج ریچاردز تولید شده با استفاده از AeroBreath ونتيلاتور در خود هستند و یک گام مهم در آماده سازی برای آزمایش های انسانی در بوستون.

یک حمله تهاجمی در ریه ها

در AeroBreath سایت بوستون دکتر توضیح می دهد که هدف از ثبت اختراع در حال بررسی دستگاه تنفس مصنوعی را انجام برسانند: “اولیه نرم افزار ساده منافذ در این کشور خواهد بود در فاز بهبودی COVID-19 که در آن ما را 1 تا 3 هفته به جداسازی بیماران ما خاموش پیچیده هواکش استفاده می شد که برای صرفه جویی در زندگی خود و کسانی که پیچیده ماشین آلات برای نفر بعدی.”

این متخصص ريه گفت ریچاردز COVID-19 راه اندازی تهاجمی ترین حمله در سیستم تنفسی او تا به حال دیده می شود. ورودی خود را ارزشمند بوده است در طراحی AeroBreath, ریچاردز گفت.

“او را سمت راست وجود دارد در battlefront و دقیقا می داند که چه خبر است و چه نیازهای,” ریچاردز گفت.

یکی دیگر از مزیت های ریوی متخصص به ارمغان می آورد به این پروژه این است که او در بیمارستان است بخشی از یک شرکت چند ملیتی سازمان بهداشت است که با این نسخهها کار در تمام کشورها در سراسر جهان است.

“او هر دو را دیدم که چگونه این دستگاه می تواند کمک کند در اینجا و به همان اندازه که چگونه آن را می تواند کمک به کشورهای فقیر که لازم نیست گران قیمت و بزرگ ماشین آلات و احتمالا هرگز آنها را” ریچاردز گفت.

ریچاردز و تیم او در حال کار بر روی سه نسخه از AeroBreath S و E و سلنيوم. ساده ترین نسخه S مدل دست کردیم و در نظر گرفته شده برای سخت ترین شرایط از نظر زیرساخت ها است. ریچاردز گفت: این واحد می تواند تولید شده برای عنوان کمی تا $10 خواهد بود و ارائه رایگان.

کم هزینه و سرعت تولید شده است در خط مقدم ریچاردز’ افکار از ابتدا در AeroBreath پروژه به همین دلیل است که او تا به هدایت و روشنی از چاپ 3D به عنوان یک روش تولید هواکش.

“چاپ 3D فوق العاده است برای نمونه سازی اما نه با حجم بالا و کم هزینه” ریچاردز گفت. “که در آن شما باید اگر شما می خواهید می شود قادر به ارائه هزاران و دهها هزار یا صدها هزار نفر از تنفس کمک ماشین آلات در سراسر جهان برای کمک به این زمان و آماده برای دفعه بعد.”

ریچاردز تبدیل به جای تزریق سریع و ارزان راه برای تولید محصولات او به خوبی آشنا در با توجه به 30 سال از طراحی لوازم الکترونیکی مصرفی است. تزریق قالب ریزی و سازه, شرکت در ویسکانسین به نام درک است که یک بانی خیر از AeroBreath پروژه کمک یک “مقدار عادلانه” از سرویس رایگان ریچاردز گفت و ساختمان های تزریق ابزارهای مورد نیاز در هزینه کاهش می یابد.

درک شروع روند ایجاد ابزار و اما به پایان برساند همه آنها خواهد شد در حدود $150,000 که ریچاردز است که تلاش برای جمع آوری پول.

موسسه ملی تحقیقات حمل و نقل هوایی در دانشگاه ایالتی ویچیتا در کانزاس یکی دیگر از بانی خیر از AeroBreath پروژه. این موسسه در حال ارائه خدمات چاپ 3D برای نمونه به سه مجموعه از شش قسمت های مختلف ریچاردز گفت: با استفاده از بهترین پرینتر 3D در دسترس است.

اگر او تا به حال به پرداخت قیمت کامل برای قطعات ریچاردز گفت: این امر هزینه 15.000 $به $20,000. ریچاردز پرداخت برای مواد تنها که به مبلغ حدود 200 دلار است.

اضافه کردن یک موتور

E نسخه AeroBreath ونتیلاتور می افزاید: یک موتور و برخی از ساده مدارهای الکترونیکی است که به طور خودکار دستگاه اما نمی بیش از حد پیچیده آن است.

“مراقب می توانید راه رفتن از آن را ندارد به بالین” ریچاردز گفت. “وجود دارد آلارم به شما هشدار اگر بیمار تنفس متوقف می شود.”

حتی خودکار نسخه AeroBreath می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $50 اگر ریچاردز دستیابی به حجم نیازهای او ارائه ده ها هزار واحد است.

SE مدل طراحی شده در پاسخ به درخواست از بوستون به منظور توسعه یک نسخه از دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند گرفته شده به ICU. بیماران پیچیده مکانیکی, هواکش نگهداری می شوند تسکین یافته اجازه می دهد تا آنها را به تحمل داشتن یک لوله پایین گلو خود را.

وجود دارد می آید یک نقطه ریچاردز گفت: زمانی که بیمار به اندازه کافی بازیافت برای حذف او از ونتیلاتور اما هنوز رتبهدهی نشده است آماده به نفس در خود. در حال حاضر پزشکان هیچ چاره ای جز ترک بیمار در پیچیده یک تا سه هفته در حالی که او کامل بهبود او به طور بالقوه محروم دیگر بیشتر بیماران به طور جدی بیمار را از استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی به جای.

“آنها می خواهم به extubate شما در همان زمان شما آماده به ترک ICU” ریچاردز گفت. “که اتفاق می افتد نیست.”

SE نسخه AeroBreath خواهد بود “بازیابی ونتیلاتور,” ریچاردز گفت: قادر به انتقال یک بیمار از بودن در پیچیده و گران قیمت دستگاه تنفس مصنوعی برای تنفس در خود.

این کار نیاز به یک پیچیده تر که ریچاردز هنوز هم امیدوار به حفظ و ارزان است. یکی از مهم ترین وظایف AeroBreath SE را مجبور به انجام است که برای حفظ دیوارهای بیمار ریه ها را از دست زدن او به عنوان exhales. به طور معمول در و دیوار را لمس اما در یک COVID-19 بیمار داخل ریه ها می شود بنابراین مهم است که اگر آنها را لمس و آنها را پایبند و زمانی که بیمار تنفس در ریه ها را پاره خواهد کرد.

ریچاردز آزمایش این قابلیت در AeroBreath SE, شناخته شده به عنوان جوانه زدن یا مثبت expiatory پایان دادن به فشار بر خود و پس از اطمینان آن را نمی خواهد قرار داده و او را در هر گونه خطر.

“این بسیار عجیب و غریب احساس” ریچاردز گفت. “شما احساس می کنید مانند شما نیست پایان تنفس است.”

ریچاردز پرداخت شده است برای کار بر روی AeroBreath پروژه خود را همراه با دوستان و خانواده و “به جلو فکر کردن گروه ها و کسب و کار.” او ساخت اولیه ارسالی به FDA این هفته و امیدوار است برای تولید 10 ، 000 واحد از دو ساده ترین مدل در اوایل ماه ژوئن است.

خواهد شد که ممکن است ریچاردز گفت: تنها اگر او قادر است به منظور بالا بردن $150,000 او نیاز به پرداخت هزینه برای باقی مانده تزریق ابزارهای مورد نیاز است.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im