ورمونت, شهرستان ماراتن: Burlington را بلند گرامی نژاد لغو شد برای سال 2020 با توجه به COVID-19

RunVermont روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم گیری در بسیاری تا به حال انتظار برای شنیدن به زودی: در سال جاری مردم در بانک متحده Vermont شهرستان ماراتن و رله موکول برای ماه اکتبر لغو شده است بیش از نگرانی از گسترش coronavirus.

سالانه برگزار می شود در روز شنبه از آخر هفته روز یادبود در برلینگتون ماراتن به تعویق افتاد در ماه مارس و آزمایشی میله میله برای اکتبر. 25. اما پس از رایزنی با مسئولین دولتی RunVermont تصمیم گرفت در برابر برگزاری یک رویداد است که جذب بیش از 20 ، 000 تماشاگر 1500 نفر از داوطلبان و 7,500 دونده.

32 نسخه در حال حاضر میله میله برای 30 مه 2021.

“من مطمئن هستم که آن را یک شگفتی برای بسیاری از مردم” گفت: پیتر Delaney, مدیر اجرایی RunVermont که سازماندهی و اجرا می شود ماراتن. “در حالی که ما در اینجا امن در ورمونت آن چیزی است که تضمین شده است.

“مانند هر کس دیگری ما فقط به دنبال راهنمایی از (رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات) و تیم خود را و ما به احتمال زیاد به یک جمع چند هزار نفر با سقوط است.”

تاریخ: سه دهه از خاطرات: بزرگترین لحظات در ورمونت, شهرستان ماراتن تاریخچه

قبلی: Vermont شهرستان ماراتن: RunVermont به تعویق انداختن مسابقه با توجه به COVID-19 نگرانی

Delaney در موقعیت خود را در RunVermont از سال 2009 گفت: “نمی خواهم ماراتن برای تبدیل شدن به یک کانون از موارد مثبت COVID-19. Delaney اشاره یک VTDigger گزارش اصلی گسترش ویروس در یک UVM مردان بسکتبال بازی حذفی از اوایل ماه مارس.

“ما نمی خواهید به پایان رسید تا در همان محل” گفت: دلانی که حضور داشتند که UVM بازی. “این فوق العاده ناامید کننده بود اما, در همان نقطه گاهی اوقات شما را به یک بازی برای این تیم بنابراین ما می توانیم جشن دوباره. ما به دور از بدترین کردن (در این کشور) و ما می خواهید به ماندن در آن راه.”

2019 روکش: Vermont شهرستان ماراتن: دونده طوفان به پیروزی پس از آب و هوا تاخیر

وقتی پرسیده شد که اگر RunVermont تا به حال مورد بحث و بررسی حالات دیگر برای مسابقه Delaney گفت: آنها, آیا, اما در زمان یک صفحه از مقامات در ماراتن بوستون بود که کنار گذاشته برای سال بعد یکی موکول تلاش.

شهردار بوستون مارتی والش گفت: در شهرستان ماراتن است فراگیر و مخالف یک گزینه برای نخبگان تنها.

که تمایلات رنگ درست برای Delaney. به برلینگتون نژاد به خود می بالد در آن طیف گسترده ای از marathoners و محبوب ورمونت-ذوب رله قالب, ملت, بزرگترین ماراتن است.

“ما به سرعت توزیع با مفهوم داشتن نخبگان-تنها مسابقه” Delaney گفت. “این احتمالا نمی توانست یک رویداد هر کس می داند و دوست دارد به عنوان ورمونت, شهرستان ماراتن.”

برای کسب اطلاعات در مورد ثبت نام دسفرال و گزینه های انتقال بازدید runvermont.org/vermont-city-marathon-relay.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im