ورمونت مراکز مراقبت از کودکان حیاتی برای اقتصاد پس از همه گیر: چگونه آنها را حفظ آمادگی

شش هفته گذشت از مراکز مراقبت از کودکان در ورمونت دستور داده شد به نزدیک است. رژیم صهیونیستی. Phil اسکات مارس 18 منظور ارائه یک استثنا برای آن دسته از مراکز ارائه مراقبت برای کودکان ضروری کارگران است. اما مراقبت از کودکان ادامه داد: به عنوان دیگر امکانات نگهداری عملیات حتی در حالی که درهای بسته باقی می ماند.

مهد کودک حیاتی خواهد بود برای ایجاد ثبات در اقتصاد پس از همه گیر ورمونت, مراقبت از کودکان طرفداران می گویند. به منظور کار کردن پدر و مادر برای رفتن به محل کار خود کودکان نیاز به مراقبت.

ارائه دهندگان و دولت مهد کودک گروه های حمایت از ملاقات با نماینده کنگره پیتر ولش در یک شنبه تماس بگیرید به بحث در مورد چگونگی مراقبت از کودکان در جریان است, چالش های آنها رو به رو هستند و استراتژی برای بازگشایی.

ارائه برای “ضروری کارگران”

مراکز مراقبت از کودکان در سراسر کشور در ادامه به ارائه مراقبت برای کودکان, اما در راه های مختلف از آن تحویل داده شد قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

برخی از امکانات چرخد و به ارائه مراقبت برای کودکان ضروری کارگران مانند کسانی که در صنعت پزشکی و اورژانس کارگران است.دولت تاسیس یک برنامه تشویقی به ارائه کمک های مالی به این مراکز. Aly ریچاردز از اجازه رشد کودکان و نوجوانان گفت: “30 درصد از تنظیم مهد کودک درگیر است در برخی از ظرفیت در مراقبت های ضروری برای کارگران در حال حاضر در ورمونت.”

مراکز مجبور به انطباق اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های ارائه مراقبت روزانه و آموزش از راه دور زمانی که قابل اجرا است.

کورتنی فارل از لوند خانواده مرکز گفت: این یک چالش برای تصمیم گیری برای باز کردن برای کارگران ضروری حتی اگر کارکنان مراقبت مایل بودند. آنها ramped تا به آرامی به مطمئن شوید که کودکان و خانواده ها به حمایت آنها مورد نیاز است در حالی که کمک به کودکانی که احساس می کنید از انواع در طول این زمان تغییر می کند.

ثبات مالی برای امکانات بسته

ورمونت بود که دولت برای اولین بار در کشور برای حفاظت از مراکز مراقبت از کودکان را از ورشکستگی از طریق تثبیت برنامه ریچاردز گفت.

برنامه دولت پرداخت 50 درصد از یک مرکز عملیاتی هزینه های, در حالی که دیگر 50 درصد ساخته شده است توسط خانواده ها در برنامه پرداخت نیمی از هزینه های کمک درسی و حتی در حالی که فرزندان خود را به ماندن در خانه.

بودجه دولت تامین شده توسط دولت فدرال مراقبت های عمل شده اند پرداخت $1.45 میلیون یک هفته در ورمونت با توجه به ملیسا ریگل-گرت از دولت رشد کودک را بدست آورد.

این یک راه برای نگه داشتن مراکز مراقبت از کودکان شناور در حالی که درآمد دارای مشکلاتی روبرو حصول اطمینان از آنها می تواند بازگشایی به سرعت به خدمت ورمونت خانواده. امکانات استفاده از برنامه ثبات پول برای پرداخت صورتحساب کارگران و تعمیرات و توسعه حرفه ای.

“همه کارکنان ما در حال کار از خانه را به ماندن متصل به خانواده ها و ما هنوز هم قادر به پرداخت آنها” گفت: Alyson Grzyb مدیر Bennington در اوایل دوران کودکی ،

الن Drolette اجرا می شود که یک صفحه اصلی بر اساس برنامه مراقبت از کودک در برلینگتون گفت: زمان این مرکز شده است بسته نشده و هدر رفته است — آنها با تمرکز بر توسعه حرفه ای, نقاشی کودک, مراقبت از اتاق و نشان می دهد فعالیت های خانواده ها در طول بررسی منظم فهم.

Sonja ریموند اجرا می شود که یک برنامه مراقبت از کودک در استو گفت: نمی شود آن را ممکن است برای ادامه بدون بودجه دولت است.

مراکز مراقبت از کودکان تغییر روش مراقبت از ارائه منابع به خانواده

علاوه بر سنتی, مراقبت از برخی از گروه های حمایت از خانواده در بزرگ. دانا بیلی از ادیسون شهرستان پدر و مادر کودک گفت: مرکز که به منظور حمایت از خانواده های روستایی, فعالیت, جعبه تحویل داده شده اند که شامل لوازم و اسباب بازی اهدا شده توسط یک Vergennes فروشگاه اسباب بازی.

در موارد دیگر تحویل مواد غذایی و لباس و پوشک و کارت هدیه داده شده به خانواده های آسیب پذیر برای کمک به “کاهش خطر و تاثیر” این بیماری همه گیر به گفته امی جانسون از ایالت ورمونت پدر و مادر کودک مرکز شبکه.

بازگشایی مراقبت از کودک در سطح ایالت

باقی مانده مالی حلال است یکی از مولفه های حیاتی برای مراکز مراقبت از قادر بودن به سرعت باز کردن درهای خود را هنگامی که چراغ سبز داده می شود توسط دولت است.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن برای دیدن هر نوع حرکت مهم در مراقبت از کودکان تا حدود ژوئن 1st,” آژانس خدمات انسانی وزیر مایک اسمیت گفت: در روز دوشنبه فرماندار کنفرانس مطبوعاتی.

ورمونت, مراقبت از کودک در مراکز و گروه های مدافع می گویند قبل از آن نقطه وجود دارد نیاز به یک برنامه ریزی برای بازگشایی.

برخی از چالش ها خواهد بود که چگونه به ترکیب امن اجتماعی فاصله هنگامی که تمام کودکان در مراقبت از. Drolette نگران است خانه خود را بر اساس مرکز نمی تواند جای قرار دادن کودکان در اتاق های مختلف برای ارائه لازم فاصله.

برای مراکز ارائه مراقبت های ضروری برای کارگران اسلات که رفته اند به طور منظم خود را از جمعیت پر شده اند توسط کارگر ضروری کودکان است. ریگل-گرت با اشاره وجود دارد ممکن است نیاز به یک استراحت بین پایان ضروری کارگر مراقبت و برقراری منظم مراقبت از کودک.

رفتن به جلو این صنعت به عنوان یک کل نیاز به “حمایت از کودکان که تجربه انواع تروما” در طول تحول فارل گفت.

پل Behrman از دره چاپلین شروع به سر گفت: سازماندهی مجدد سیستم در حال حاضر فراهم می کند یک فرصت برای ساخت آن متفاوت است. آن را به یک “فرصت را به نگاه کامل بودجه عمومی برای تولد, پنج, خدمات,” او گفت:.

ریچاردز گفت: جهان یک صندلی ردیف جلو از اهمیت مراقبت از کودک, و آن را یک ضرورت مطلق نیست و لوازم جانبی. باید آن را “سنگ بنای هر گونه بهبود واقعی,” او گفت:.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>