ورمونت می شود تنها دولت در این کشور بدون مرگ از COVID-19 در 30 روز گذشته

از ژوئیه 16, ورمونت, رسما رفته 30 روز بدون مرگ منتسب به COVID-19 در تضاد کامل با بسیاری از کشور که در هفته های اخیر شاهد افزایش در جدید روزانه موارد و مرگ و میر.

دولت ثابت باقی مانده است و در 56 مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از 18 ژوئن یک روند کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine نسبت به مراقبت از Vermonters و همچنین سخت سلامت پروتکل برای کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات که 52 درصد از دولت مرگ و میر. در حالی که ورمونت همسایگان — نیویورک و ماساچوست و نیوهمپشایر — مشاهده کاهش در میزان عفونت و مرگ و میر آنها در ادامه به گزارش جدید مرگ و میر تقریبا روزانه است.

“ما دوست داریم به فکر می کنم دلیل این است که Vermonters در واقع آنچه ما به توصیه آنها را به انجام” لوین گفت: از معیار.

“در یک روز داده شده در ورمونت ما شاید دو نفر در بیمارستان با COVID,” لوین گفت. او اشاره کرد که نشانه خوبی برای روند آینده در مرگ و میر به دلیل اینکه اکثر مرگ و میر در خارج از امکانات مراقبت طولانی مدت در بیمارستان ها رخ می دهد.

به عنوان ورمونت برای بقای آن حداقل مرگبار ماه هنوز بقیه کشور است که هنوز هم رنج می برند از طریق بدترین بیماری همه گیر.

مقایسه ورمونت به شمال و سایر نقاط کشور

در 30 روز گذشته وجود دارد تنها یک کشور ایالات متحده آمریکا است که دیده می شود یک COVID-19 مرگ مربوط به: Vermont.

ورمونت همسایه — که یکی از آنها نیویورک شد و یک بار در نظر گرفته کانون ویروس — دیده می شود روند نزولی در موارد گزارش شده و مرگ و میر. هنوز نیوهمشایر گزارش 24 مرگ و میر در ماه جولای در حالی که ماساچوست و نیویورک گزارش 326 و 357 مرگ و میر به ترتیب تا کنون در این ماه است.

“من در نگاه ما کشورهای اطراف و آنها در حال انجام این کار بسیار بهتر از آنچه تا کنون انجام می شود. اما آنها هنوز هم مرگ و میر در همه زمان ها” لوین گفت. “وجود دارد, مرگ در یک روال وقوع است. در اینجا آن نیست در همه.”

در مقایسه با آن در شمال شرقی همسایه ورمونت دارای یک مقدار کوچکتر جمعیت. هنوز هم آن مرگ و میر سرانه قابل ملاحظه ای پایین تر از این کشورها با توجه به داده ها از نیویورک تایمز. در حالی که وزارت بهداشت آمار منوط به تغییر کلی ورمونت دیده می شود فقط نه مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر در مقایسه با 29 در نیوهمشایر 122 در ماساچوست و 165 در نیویورک است.

خارج از شمال شرق چهار متحده را کاهش مجموع, مرگ, شمارش از ورمونت اما نه در چند هفته گذشته. حتی هاوایی که رفت از 4 مه ژوئن 26 بدون یک مرگ ناشی از این ویروس دیده است سه در ماه جولای. مونتانا در ادامه به گزارش تنها 35 مجموع مرگ و میر, اما بسیاری رخ داده در ماه گذشته. وایومینگ گزارش کرده است تنها 24 مجموع مرگ و میر, اما دیدم چهار در ماه جولای. تنها 15 COVID-19 مرگ و میر رخ داده است در آلاسکا پس از شروع این بیماری همه گیر اما سه رخ داده است در این ماه.

جمعیتی از مرگ و میر

اندکی اکثریت ورمونت مرگ و میر رخ داده است در داخل از تسهیلات مراقبت دراز مدت مانند خانه های سالمندان با توجه به Levine. دولت از نهاد پروتکل های دقیق برای کسانی که امکانات از جمله عدم ملاقات و دقیق تست روش برای تازه بستری ساکنان که نیاز به آنها را به آزمایش می شود چهار بار جداگانه در طی دو هفته قبل از ورود به مرکز.

Levine اعتبارات مدیران و کارکنان از این امکانات برای سازماندهی اقدامات شدید برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر آنها مراقبت و همچنین خانواده هایی که قربانی از دیدن عزیزان خود.

“ما می دانیم که آن را فقط طول می کشد یک مورد معرفی به یک خانه سالمندان برای یک فاجعه” لوین گفت. “بنابراین بسیاری در حال انجام است به حفاظت از آنها.”

سن همچنین به نظر می رسد یک عامل تعیین کننده در به طور کلی مرگ و میر. در ورمونت بیشترین مرگ و میر در 80+ گروه سنی در حالی که هیچ کس زیر سن 30 سالگی درگذشت این ویروس در دولت است.

یک پاسخ سریع و آهسته بازگشایی

ورمونت را از طریق رفته در Levine کلمات “یک مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی.” در مارس 24, روزهای اولیه از این بیماری همه گیر رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات صادر اولیه “در خانه بمانند امن” که متوقف همه در شخص عملیات غیر ضروری کسب و کار. رستوران ها و سالن های ورزشی بسته, رویدادهای ورزشی, لغو شد, مسکن محدود بود به در دولت بازدید کنندگان و هر کسی که از سفر خارج از کشور بود نیاز به قرنطینه برای 14 روز.

سپس به تدریج کسانی که محدودیت های سست. فضای باز ناهار خوری شد یک گزینه on May 22, barber, مغازه ها و سالن بودند باز با ظرفیت محدود در مارس 29 و ساکنان برخی از استان ها در رانندگی فاصله و با کم COVID-19 فقره اجازه داده شد برای سفر به کشور در ژوئن 15. در تاریخ 1 ژوئیه که سفر شعاع باز به 216 شهرستانهای کسانی که با کمتر از 400,000 مورد در هر میلیون است که می توان با وسیله نقلیه شخصی است.

Levine اعتبارات تمایل Vermonters به رعایت فاصله فیزیکی و همچنین به عنوان “خانه بمانند امن” دستورالعمل به عنوان یک راننده کم مورد و نرخ مرگ و میر. وی به سفر دولت داده که نشان می دهد که ورمونت ساکنان واقعا “در خانه بمانند.”

ماندن در خانه: محل داده ها نشان می دهد چقدر Vermonters باید قطع در سفر به دلیل coronavirus

در ماساچوست همه مسافران به دولت ملزم به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود در هر یک اطلاعیه در 27 مارس ، نیویورک همراه با کانکتیکات و نیوجرسی ساخته شده یک اطلاعیه در 24 ژوئن که مسافران از برخی نقطه داغ متحده مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه پس از ورود. نیوهمپشایر اعلام کرد در جولای 2 که آن را دوباره باز دولت برای اوقات فراغت سفر از مین, ورمونت, رود آیلند, کانتیکات و ماساچوست است.

لوین گفت که ورمونت سیاست سفر بسیار سخت بود اما موفق است.

به دنبال به جلو: ‘برگزاری این دوره با ما’

چه Vermonters نیاز به دانستن به ادامه محدود کردن تعداد مرگ و میر در دولت ؟

“به عنوان سخت به عنوان شما فکر می کنم هر یک از ما استراتژی شده اند در طول زمان و به عنوان مشتاق به عنوان شما ممکن است برای چیزهایی که برای شروع به بازگشایی این واقعیت است که در جاهای دیگر در سراسر این کشور که از افتتاح بیش از حد سریع و دیدن آنچه که dire straits آنها در ما نیست” لوین گفت. “پس با ما ایستاده و به ما اجازه می دهد برای باز کردن مرحله به مرحله و تدریجی راه و سعی کنید به رعایت این قوانین است.”

لوین گفت: “چهار حقایق ساده” در مورد این بیماری همه گیر باقی می ماند همان: خانه بمانند اگر شما بیمار هستید دستهای خود را حفظ فاصله شش پا و پوشیدن صورت پوشش.

“برگزاری دوره با ما به طوری که ما می توانید با خیال راحت حرکت به روز که در آن ما باید یک واکسن و می توانید به زندگی است که ما می خواستم به زندگی می کنند در وهله اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de