ورمونت بانک ها برای تغییر یدکی در میان ملی کمبود سکه

ملی کمبود سکه در آورده با COVID-19 همه گیر رهبری, ورمونت, بانک به درخواست مشتریان محلی به سپرده فراغت خود را تغییر دهید.

فدرال رزرو پیش بینی کمبود سکه به عنوان یک نتیجه از بسته شدن بخشی از اقتصاد در گذشته چند ماه. خاموش شدن ناگهانی و کاهش عملیات از رستوران ها و فروشگاه ها و laundromats را “به طور قابل توجهی کاهش طبیعی نرخ سکه گردش خون” با توجه به ورمونت انجمن بانکداران, یک سازمان است که به ترویج منافع موسسات بانکی در سراسر کشور.

“در آغاز سال 2020 بیش از 4 میلیارد سکه سپرده شد — تی recirculated — هر ماه” کریستوفر d’elia, رئیس جمهور, ورمونت, انجمن بانکداران در بیانیه ای گفت:. “این اعداد کاهش یافته و به کمتر از 2 میلیارد دلار در ابتدای ماه آوریل است.”

انتقال به خرید آنلاین و همچنین افزایش استفاده از بدهی و کارت های اعتباری برای جلوگیری از تماس فیزیکی در فروشگاه ها نیز منجر به کاهش گردش خون, ورمونت, انجمن بانکداران اظهار داشت: در انتشار اخبار.

در چند ماه گذشته بسیاری از کسب و کار هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور باید آویزان نشانه, نقدی, ثبت درخواست مشتریان به پرداخت در دقیق تغییر دهید و یا با یک بدهی یا کارت اعتباری.

ورمونت انجمن بانکداران تشویق Vermonters با تغییر یدکی برای بررسی در با بانک های محلی خود را به دیدن اگر آنها در حال پذیرش نورد ماشین آلات و یا سپرده آنها در سکه-ماشین های تجاری.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>