ورمونت اجازه می دهد تا در تابستان اردوگاه های مراقبت از امکانات برای باز کردن — با دقت

برنامه های مراقبت از کودکان و اردوهای تابستانی در ورمونت اجازه خواهد داشت برای باز کردن این تابستان به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دقیق دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش coronavirus Gov. Phil اسکات جمعه اعلام کرد.

تنظیم مراقبت از امکانات است که اتخاذ این دستورالعمل خواهد بود قادر به باز کردن ژوئن 1, اسکات گفت: در یک کنفرانس خبری.

دولت ساخته شده است که 6 میلیون دلار در کمک های مالی در دسترس برای راه اندازی مجدد این برنامه ها از جمله جلسات آموزشی است که ممکن است شروع به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 او اضافه شده است.

مهدکودکها ممکن است نیاز به کاهش تعداد کل شرکت کنندگان با توجه به مایک اسمیت از این سازمان خدمات انسانی و جزئیات اعلام خواهد شد در هفته آینده.

وضعیت فعلی دستورالعمل محدود کردن فعالیت های گروه به 10 نفر.

ویژه یارانه برای مراکز مراقبت از کودکان که در محل بوده است تا به حال به پایان خواهد رسید در پایان افزود: وزیر آموزش و پرورش دن فرانسوی و حمایت مالی خواهد شد و جای خود را به تازگی اعلام کرد دوباره شروع به کمک های مالی.

اردوهای تابستانی در ورمونت نیز اجازه می دهد تا دوباره باز در سال 2020 اما “خواهد نگاه بسیار متفاوت در این سال” را به عنوان آنها اقدامات احتیاطی در برابر COVID-19 گفت: Ted بردی, معاون, دبیر, سازمان تجارت و توسعه جامعه.

بردی گفت: او در حال کار با اردوگاه سازمان برای تعیین چگونه به نگه داشتن کارکنان و اعضای کمپ امن است.

اردوگاه های شبانه — که اغلب اعتراف خارج از کشور کمپ — نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی, اما آنها بیش از حد مجاز خواهد بود به او گفت.

افزایش تست برای coronavirus را همراهی بازگشایی اردوهای تابستانی و مراقبت از مراکز اضافه شده, Mike Smith, منشی, آژانس, آژانس خدمات انسانی.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im