UVM را محروم نمونه کارها از سوخت های فسیلی, دانش آموزان, بازی های برگزار شده ‘تولیدی نقش در تصمیم

دانشگاه ورمونت, مقامات اعلام کرد روز شنبه آنها را محروم مدرسه 536 میلیون دلار نمونه کارها از همه سرمایه گذاری های مربوط به سوخت های فسیلی است.

“این درست است, گام برای این دانشگاه را به” گفت: Ron Lumbra صندلی از هیئت امنا.

Lumbra اعتبار دانش آموزان برای پخش یک “مولد نقش” در تصمیم به محروم. او گفت: دانش آموزان بودند “راس” در رویکرد خود را به “پیچیده مشکل” از divestment.

“چگونه می توانم شما واقعا تاثیر زیست محیطی را تغییر دهید؟” Lumbra گفت. “آنها مطالعه سرمایه گذاری در بازار در زمان نگاهی به UVM نمونه کارها و … را به هیئت مدیره با یک متفکر دیدگاهی در چگونه همه چیز تغییر کرده بود.”

مهم ترین تغییر Lumbra گفته است که پایدار “سبز” صندوق های سرمایه گذاری در حال حاضر سابقه موفقیت است.

“دو چیز وجود دارد در رفتن,” او گفت:. “انرژی سهام را انجام میداد. پیش بینی نیز تلخ بنابراین چشم انداز بلند مدت کمتر است قوی تر از گذشته است. این فرصت را به سرمایه گذاری پایدار در بودجه محیط زیست راه به تقویت در چند سال گذشته است.”

Lumbra گفت: حدود 6.7 درصد از UVM را 536 میلیون دلار نمونه کارها — یا حدود 36 میلیون — “لمس” در سوخت های فسیلی و واگذار خواهد شد. او گفت: سرمایه گذاری های عمومی فروخته خواهد شد ژوئیه 2023 به نمایندگی از سهم سرمایه گذاری. وجوه دیگر که co-مخلوط یا بخش خصوصی سرمایه گذاری می تواند تا سال 2030 به سمت.

دانشگاه ورمونت و رئیس جمهور Suresh Garimella گفت: سرمایه گذاری بخشی از یک سابقه طولانی از محیط زیست رهبری در دانشگاه که شامل اولین مطالعات زیست محیطی عمده در کشور است. او گفت: وجود دارد هیچ “اتاق تکان دادن” در divestment رای توسط هیئت امنا.

“این اتفاق خواهد افتاد” Garimella گفت.

Middlebury College اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 که این امر محروم آن وقف از سوخت های فسیلی در پاسخ به سال فشار توسط دانشجویان و اساتید. در آن زمان Middlebury وقف شد بیش از 1 میلیارد دلار.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>