UVM موقت کاهش آمار دانشکده هنر و علوم, دانشجو, خدمات, سخت ترین

دانشگاه ورمونت دارای رفت و برگشت برخی از 575 موقت آن در موقعیت برش در ماه گذشته به گفته مسئولان مدرسه.

اثر خالص هنوز هم برگ های بیش از 400 بدون کار.

این یکی از چندین راه این دانشگاه اقدام به اصلاح هزینه های میان اوضاع مالی ناشی از جاری coronavirus بیماری همه گیر. اقدامات دیگر شامل 25% کاهش دستمزد برای غیر تصدی آهنگ ارومیه و تعویق انداختن بر 30 میلیون دلار وام برای پیشرفت در Tarrant, مرکز, مدرسه مدتها در انتظار چند منظوره عرصه است.

یک درخواست سوابق توسط برلینگتون مطبوعات آزاد به دنبال جزئیات بیشتر در مورد که در آن به طور موقت کاهش یافت و پردیس گسترده ای فراتر از 18 کامل و موقعیت های پاره وقت کنار گذاشته داخل ورزشی بخش.

بیشتر: UVM تعلیق نزدیک به 600 پوزیشن های 18 در ورزشی, بخش در پاسخ به کروناویروس

UVM سخنگوی انریکه Corredera گفت: تعداد تحت تاثیر مواضع کاهش یافت و از 575 به 412 از آنجا که مطبوعات آزاد’ داستان اصلی به نظر می رسد در 28 مه پس از مورد تایید قرار گرفت به حفظ شود.

“این طور موقت موقعیت شد گسترش به طور گسترده در سراسر اداری و دانشگاهی واحد و تنها تعداد کمی کمتر از سه ده بیش از 30 ساعت کار در هفته” Corredera نوشت: در یک ایمیل. “هیچ کدام انجام شده انتظار از ادامه اشتغال است.”

کدام بخش بیشترین کاهش?

بیشتر متمرکز نیروی انسانی کاهش رسیدگی شد به خدمات دانشجویی و دانشکده هنر و علوم با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط UVM.

بیش از 160 موقعیت های قطع شد, دانشجویی نقش خدمات اعم از پردیس دو و میدانی (108) به دولت های دانشجویی (29) مرکز برای موفقیت تحصیلی (11) و مرکز بهداشت و تندرستی (هشت).

پنجاه و شش موقعیت های قطع شد, در هنر و علوم — از جمله 28 در موسیقی 10 در هنر و تاریخ هنر و شش در تئاتر و رقص.

لیست کامل حذف موقعیت های ارائه شده توسط UVM است متصل شده و در پایین این داستان. تجمعی کاهش به هر عامل واحد در دانشگاه به شرح زیر است:

 • امور تحصیلی: 13.
 • دولت و امکانات: 26.
 • کشاورزی و علوم زندگی: 17.
 • هنر و علوم: 56.
 • آموزش مداوم و UVM فرمت: 7.
 • آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی: 24.
 • مهندسی و ریاضیات: 2
 • عمومی نهادی: 19.
 • گراسمن مدرسه کسب و کار: 8.
 • افتخارات دانشکده: 1.
 • کتابخانه: 7.
 • پزشکی: 22.
 • پرستاری و علوم بهداشتی: 30.
 • Rubenstein دانشکده محیط زیست و منابع طبیعی: 11.
 • خدمات دانشجویی: 169.

چه رفت و به UVM تصمیم?

ماه های طولانی فرایند تصمیم گیری که منجر به اصلی دور از صرفه جویی در هزینه کاهش نیز در امان 424 موقت مواضع با توجه به Corredera. این دانشگاه به ارائه یک شکل برای مقدار آن انتظار می رود را نجات دهد.

“موقت موقعیت های پر شده بر اساس نیاز و منابع موجود و این ادامه خواهد داد تا در مورد آینده” Corredera نوشت: در یک ایمیل. “توزیع کار در حال حاضر انجام شده توسط کارکنان موقت و همچنین به عنوان بخشی از کاهش در حجم کار برای برخی از ما استادان و اخیر ارائه داوطلبانه تابستان کردند برنامه ما رانده شوند تمایل قوی برای ذخیره دائمی کارکنان مشاغل.”

تصمیم به کاهش استادان حجم کار و پرداخت 25% آمد و در همان زمان به عنوان دانشگاه تصمیم به تحمیل یک 8.3% کاهش حقوق و دستمزد در deans.

با توجه به UVM های اخیر منتشر شده حقوق و دستمزد ارقام بالاترین پرداخت مدرس باعث می شود فقط خجالتی از $124,000 در حالی که بالاترین پرداخت دین می کشد در $663,000.

بیشتر: دانشکده پرداخت تغییرات پیش بینی شده در UVM جرقه واکنش: در اینجا به همین دلیل برخی از آنها را در نظر بگیرید ناعادلانه

“دانشگاه است و نه تحمیل هر گونه پرداخت کاهش در هر دانشکده” UVM جمهور Suresh Garimella گفت: مطبوعات آزاد در اوایل این سال است. “این یک سوال از تغییر در FTE (تمام وقت معادل) است که شما می دانید مقدار زمان آنها آموزش دهد. این حجم کار خود را و آن را قطع پرداخت.”

Garimella و دیگر مقامات ارشد تصمیم گرفتند به دریافت حقوق و دستمزد در ماه آوریل است. او تاکید کرد که UVM را شاغل ارومیه نگهداری می شود 100% از حجم کار خود را در چانه زنی جمعی خود را با توافق مدرسه.

“آن را نادرست واقع نادرست به تماس با آن قطع پرداخت” Garimella گفت. “عدم تصدی آهنگ استادان و چنین باید شرایط خود را. ما به سادگی زیر نظر.”

بیشتر: کار در UVM را Tarrant مرکز به تعویق افتاد COVID-19 همه گیر

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de