UVM تعلیق نزدیک به 600 پوزیشن های 18 در ورزشی, بخش در پاسخ به کروناویروس

در آن “پاسخ به ادامه چالش های مطرح شده” توسط coronavirus pandemic, دانشگاه ورمونت است به حالت تعلیق در 575 موقت کارکنان از جمله ترکیبی از 18 تمام وقت و پاره وقت در موقعیت های ورزشی بخش مسئولین مدرسه گفت: Burlington مطبوعات آزاد در روز پنج شنبه.

“تعریف موقت کارکنان موقت ملاقات با هیچ انتظار از ادامه کار” UVM سخنگوی انریکه Corredera گفت: در یک بیانیه ارائه شده به مطبوعات آزاد. “این اقدام گرفته شده است به عنوان یک راه برای این دانشگاه برای جلوگیری از هزینه های کار است که اختصاص داده شده می توان از راه های دیگر و یا ممکن است لازم باشد در شرایط فعلی است.”

Corredera همچنین گفت: “تا به امروز هیچ دائمی موقعیت های حذف شده در پاسخ به COVID-19 بحران” اما نمی تواند ارائه شکل دلار در کمک های مالی از این نیروی کار کاهش. در این بیانیه Corredera گفت UVM متوقف شد “تعامل آن با 575 غیر دانشجو یا کارمند موقت به عنوان 15 مه.”

تاثیر بر گروه ورزشی

در ورزشی بخش برنامه های تحت تاثیر عبارتند از: مردان و زنان بسکتبال مردان و زنان هاکی مردان و زنان, فوتبال, هاکی روی چمن و شنا و غواصی است. علاوه بر این وزارت به حالت تعلیق دو دستیار ورزشی ارتباطات شغل و همچنین موقعیت خود را در پردیس, تفریح, ورزش, روانشناسی و عملیات کسب و کار با توجه به ورزشی کارگردان Jeff Schulman.

“بدیهی است که این تصمیم گیری بسیار دشوار است که تاثیر بر همکاران ما و مردم هستند که ما مراقبت عمیقا در مورد و که اعضای مهم ما ورزشی, گروه تیم” Schulman گفت. “ما همچنین درک می کنیم که این زمان دشوار برای همه و UVM و UVM دو و میدانی ایمنی نیست به چالش های مالی که تأثیر کسب و کار و سازمان ها در همه جا.”

Schulman گفت: بسیاری از کارکنان موقت تحت قرارداد در 9 تا 10 ماه از مواضع و نمی خواهد به طور فعال مشغول به کار شود در طول آهسته ماه از اوایل تابستان است. اما Schulman با اشاره به مواضع متوقف شد و نه حذف شده یا از دست رفته.

“موقت طبیعت از این موقعیت به معنی آنها می تواند اضافه شده به عقب زمانی که شرایط مالی در این بخش و به دانشگاه اجازه می دهد” Schulman گفت.

موقعیت های دیگر ذکر شده

در صفحه کارکنان در UVM ورزشی, بخش, سایت, زیر, تیم موقعیت های دیگر ذکر شده است:

  • بسکتبال مردان: دستیار سر مربی; مدیر عملیات.
  • بسکتبال زنان: مدیر عملیات.
  • هاکی مردان: مدیر عملیات.
  • هاکی زنان: مدیر عملیات.
  • شنا/غواصی: یک دوم دستیار مربی است.
  • هاکی روی چمن: یک دوم دستیار مربی است.
  • مردان فوتبال: یک سوم دستیار مربی است.
  • فوتبال زنان: یک دوم دستیار مربی است.

از 18 موقعیت خود را در دو و میدانی پنج باز بود که UVM ساخته شده تصمیم خود را در اوایل این ماه. ورزشی بخش 85 full-تایمر شمارش نمی موقت کارکنان. در مجموع وجود دارد 4,233 علمی و کارکنان از جمله تمام و پاره وقت, که برای UVM.

این مدرسه در حال حاضر در استخدام یخ است که با تاخیر مردانه جدید هاکی مربی تاد Woodcroft توانایی برای نهایی کردن کارکنان مربیگری خود. Woodcroft گفت: در یک پیام متنی به مطبوعات آزاد در روز پنج شنبه که جف تپه holdover از کوین Sneddon کارکنان شده است باقی می ماند. استخدام دستیار دیگر مربی می تواند اعلام کرد در هفته های آینده Woodcroft گفت.

UVM دست و پنجه نرم کرده است با نگرانی های مالی پس از بحران بهداشت و درمان آغاز شده و در ماه مارس است. عدم تصدی آهنگ هیات علمی در دانشکده هنر و علوم خواسته شد به کار در 75 درصد از حجم کار معمول خود را — و در نتیجه دریافت پایین تر پرداخت و رؤسای دانشکده ها می توانند داوطلبانه 8.3% کاهش پرداخت. Suresh Garimella در سال اول خود را به عنوان UVM رئيس جمهور داد تا پایگاه خود را برای پرداخت مارس با توجه به روزنامه ورمونت کلبی.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>