UVM دانشجو بید Yager کمک می کند تا با بیمار سرریز در اول کار به عنوان LNA در طول همه گیر

بید Yager بود ثابت در زمین هاکی و بسکتبال و تیم چوگان سرپهن در South Burlington دبیرستان. بازی های ورزشی, او گفت:, کمک, فرم ساختار و ایجاد تعادل در زندگی است.

در حال حاضر دانشجوی سال دوم در دانشگاه ورمونت تعیین Yager کار می کرد برای تبدیل شدن به یک لیسانس پرستاری دستیار از طریق مرکز رشد و فناوری در اسکس و موفق به دریافت گواهینامه این پاییز گذشته.

در حال حاضر در یک برنامه پرستاری در UVM, Yager می خواستم برای دریافت یک پرش بر روی یک حرفه ای در پزشکی او می خواست همیشه از او یک بچه بود.

“این یک فرصت بزرگ است و شما واقعا می تواند در معرض زمینه های پزشکی کار تحت یک پرستار” Yager گفت. “شما یادگیری مهارت های اساسی یک پرستار است.”

Yager شروع یک شغل در ماه ژانویه در دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی. او با این نسخهها کار در یک جراحی عمومی و تروما طبقه. در حالی که آن واحد تعیین شده برای COVID-19 بیماران Yager باقی مانده بخشی از یک گروه اختصاص داده شده از مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که یا در نزدیکی خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس به صورت روزانه.

“هر روز صبح شما در راه رفتن و همه کارکنان ایستاده شش فوت از هم جدا و شما می توانید خود را متوسط گرفته شده است. آنها همچنین درخواست اگر شما یک سرفه یا sniffles” گفت: Yager که شیفت متفاوت از چهار تا 12 ساعت. “ما مجبور به پوشیدن ماسک های جراحی در تمام طول روز.”

برخورد با یک سرریز بیماران برای کمک به بیمارستان بال مراقبت از COVID-19 بیماران Yager گفت: او را با ارزش در آموزش ضمن خدمت برای حرفه ای خود را.

“چیزهایی که غیر منتظره اتفاق می افتد این است که زیبایی به عنوان یک پرستار تطبیق و تنظیم به چیزهایی که” Yager گفت. “من می خواهم برای انجام این کار از آنجا که ما نیاز به حفاظت از جامعه ما است.”

Yager می گوید این تجربه او را هرگز فراموش نکنید.

“این بسیار دیوانه صادقانه میگویم. من هرگز فکر نمی کردم اولین کار من خواهد بود در طول یک دیوانه هم گیج کننده در جهان” Yager گفت.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de