UVM رئیس جمهور می گوید تغییرات بزرگ از ویروس بلندی

BURLINGTON, Vt. (AP) — دانشگاه ورمونت و رئیس جمهور Suresh Garimella است هشدار رمان coronavirus شیوع می تواند تغییرات بزرگ در مدرسه از جمله ممکن است اخراج و کاهش دستمزد و مزایا.

در نامه ای به UVM جامعه ارسالی دوشنبه Garimella هر گونه کاهش خواهد نه بار “خاص هر بخش از جامعه ما” از جمله کاهش-کارکنان پرداخت می شود و غیر اتحادیه کارکنان.

بیشتر: دانشکده پرداخت تغییرات پیش بینی شده در UVM جرقه واکنش: در اینجا به همین دلیل برخی از آنها را در نظر بگیرید ناعادلانه

Garimella می گوید ملی نظرسنجی ها نشان داده اند که کالج ها و دانشگاه ها انتظار می رود تا 20% کاهش در ثبت نام.

از دست دادن درآمد از هر گونه کاهش در ثبت نام است که در علاوه بر این به طور مستقیم مخارج از حدود 8.7 میلیون دلار برای مقابله با COVID-19 شیوع بیماری از جمله هزینه های فن آوری لوازم و اتاق-بازپرداخت به دانش آموزانی که در سمت چپ محوطه زود است. هزینه های بیشتر به آمده است.

تقریبا سه چهارم از UVM مقطع کارشناسي بدن است که از خارج از کشور بیشتر مطالعات نشان داده اند که بیشتر دانش آموزان هستند کمتر احتمال دارد به عبور دولت از مرز برای مدرسه و به اندازه کافی وجود ندارد در دولت به دانشجویان را تشکیل می دهند تفاوت.

بیشتر: چگونه می ورمونت, کالج فارغ التحصیلی کلاس 2020? نگاهی به آنلاین commencements

“این واقعیت جدید است به احتمال زیاد به تاثیر ما ثبت نام و درآمد قابل توجهی” Garimella گفت.

او می گوید: افزایش شهریه یک گزینه نیست چون UVM در حال حاضر دارای 4 بیشترین رای از خارج از کشور شهریه دانشگاههای دولتی در کشور است.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>