UVM جمهور Garimella را رد نمی کند اخراج

کارکنان اخراج نمی کردن جدول برای دانشگاه ورمونت.

رئیس جمهور Suresh Garimella خطاب دانشگاه ها در یک ایمیل دوشنبه در مورد COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. ایمیل در لمس عدم قطعیت در تعیین کاهش اندازه کلاس بر اساس سپرده شماره دانشگاه را از وابستگی به شهریه و کاهش حقوق و دستمزد در میان مدیران ارشد.

این ارتباط می آید پس از واکنش UVM دریافت کرد که در آن اعلام شد عدم تصدی آهنگ هیات علمی در دانشکده هنر و علوم خواسته شد به کار در 75 درصد از حجم کار معمول خود را — و در نتیجه دریافت پایین تر پرداخت.

دانشکده پرداخت تغییرات پیش بینی شده در UVM جرقه واکنش: در اینجا به همین دلیل برخی از آنها را در نظر بگیرید ناعادلانه

در طول یک رسانه تماس دوشنبه Garimella در زمان پرسش در مورد این موضوع.

کارکنان اخراج هنوز هم ممکن است در دانشگاه ورمونت

تیموتی McQuiston ورمونت مجله کسب و کار خواسته Garimella اگر وجود دارد خواهد بود برای اخراج یا کارکنان و یا اعضای هیئت علمی.

رئیس جمهور گفت: برخی از دانشکده ها در وسط چانه زنی جمعی روند به طوری که او نمی خواهد اظهار نظر در مورد آن دسته از افراد است. همانطور که برای کارکنان Garimella اشاره کرد او طول می کشد به طور جدی UVM مسئولیت به عنوان یکی از دولت بزرگترین کارفرمایان.

“این برای تلفن های موبایل مانند شما دقیقا مطمئن شوید که اگر شما را اخراج در این مرحله” McQuiston گفت.

“این درست است” Garimella گفت. “اگر من تا به حال انتخاب من نمی خواهید را به هر گونه. اگر ما می توانید تنظیم کنید… من بسیار به جای انجام این کار است.”

ثبت نام شماره تأمل بیشتر در دولت از خارج از کشور دانشجویان

سپرده اعداد نشان می دهد بیشتر Vermonters در حال ثبت نام در UVM از دانش آموزان از خارج از دولت با توجه به Garimella.

“که البته همانطور که می دانید بر درآمد,” او گفت:. “من جشن می گیرند این واقعیت است که بیشتر Vermonters خواهد بود رفتن به UVM. اما این امر تاثیر هزینه های ما.”

Garimella ایمیل از بعد از ظهر دوشنبه نشان داد 73 درصد از این دانشگاه در مقطع کارشناسی برای دانشجویان خارج از staters که پرداخت به طور قابل توجهی بالاتر شهریه از دولت در دانش آموزان است.

UVM اصرار برش دانشکده پرداخت اما کاهش حجم کار

یک خبرنگار برای مدرسه, دانشجو, روزنامه ورمونت کلبی فشرده Garimella در حجم کار کاهش میله میله برای عدم تصدی آهنگ ارومیه.

“این چیزی است که همه ما باید صادقانه در مورد گزارش در” Garimella گفت. “ما تحمیل نمی پرداخت کاهش نفسه. بله برخی از این مردمی خواهد ساخت پول کمتر است. اما آنها نیز تدریس خواهد شد کمتر است.”

Garimella اشاره کرد و در پاسخ به سوال جداگانه است که اگر ثبت نام شماره های بالاتر از حد انتظار آن است که این دانشکده می تواند آن را ببینید حجم کار تنظیم شود.

اعلام تغییرات به صورت غیر تصدی آهنگ هیات علمی در دانشکده هنر و علوم نشان داد برنامه ریزی برای رؤسای به 8.3 درصد کاهش حقوق و دستمزد.

در یک ایمیل به ورمونت قانونگذاران به تاریخ مارس 10, دانشگاه ارومیه تصریح کرد در حال دریافت نمی پرداخت کاهش و که “ادعا می کند در مورد تعداد زیادی از مدیران نیز نادرست است.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>