UVM مردان هاکی مربی تاد Woodcroft در Babcock: ‘معادل یک لایحه Belichick’

اگر چه هر دو موقعیت در حال پرداخت نشده, دانشگاه ورمونت, هاکی مردان برنامه فرود یک جفت از NHL جانبازان در روز چهارشنبه.

جام استنلی-برنده مربی مایک Babcock, هشتمین تمام وقت در NHL برنده شد نام یک داوطلب مشاور در حالی که سابق در دور اول انتخاب علامت استوارت, 36, دو سال از حذف آخرین حرفه ای ظاهر می پیوندد Catamount کارکنان به عنوان دستیار در اولین مربیگری انتساب.

بیشتر: Woodcroft مربیگری کارکنان شامل مایک Babcock به عنوان “مشاور داوطلب’

UVM مربی تاد Woodcroft قبلی با روابط برای هر دو Babcock و استوارت و جدید Catamount مربی raved در مورد اضافات و همچنین حفظ جف هیل خواهد شد که خود را وارد کنید ششم کمپین در برلینگتون.

Woodcroft صحبت با یک برلینگتون رایگان مطبوعاتی خبرنگار در روز پنج شنبه برای بحث در مورد کارکنان خود را. مصاحبه تلفنی ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

برلینگتون رایگان مطبوعاتی: نقل شده است به چالش کشیدن به کار در برلینگتون هنوز ؟

(یادداشت سردبیر: Woodcroft گفت که انتظار این حرکت را از مینه سوتا به ورمونت در اواسط ماه اوت).

تاد Woodcroft: مزایا و معایبی وجود دارد. من حدس می زنم این نقطه ضعف نیست که وجود دارد این است که من قادر به کمک به مردم برای حل مشکلات و … که نه تنها شامل بخش هاکی. این بدان معناست که همه مردم در سراسر محوطه دانشگاه که در حال تبادل در برای کمک به — چه که دوخت ماسک و کمک به خط مقدم کارگران را به مطمئن شوید که امکانات سالم و تمیز. برای من داشتن یک زمان سخت با آن است.

اما در طرف دیگر وجود دارد کمی از مزیت بودن که من هستم پر از سوراخ در خانه من و من مصرف با تلاش برای این تیم بهتر است. من قادر به تماشای تمام بازی ها از سال گذشته و رفتن را از طریق هر بازیکن شیفت و قادر به تحصیل در چگونه آنها بازی و چگونه ما می توانیم بازی خود را تا درجه یک یا دو.

بیشتر: چگونه UVM فرود آمد NHL دستیار مربی تاد Woodcroft برای مردان هاکی فرفره

بیشتر: چرا NHL دستیار مربی تاد Woodcroft می خواستم UVM هاکی مردان کار

BFP: رفته از طریق تمام کسانی که UVM بازی وجود دارد چیزی است که شما متوجه نیست اولین بار که شما تماشا (فیلم) در طول فرایند گرفتن ؟

TW: من فکر می کنم هر مربی که به یک وضعیت است که به ایده های در مورد چگونه به بهتر کردن اوضاع. یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم این است که من مجددا در بسیاری از باورهایی که من تا به حال این تیم با شروع در ماه آوریل است. چشم من نمی lie to me: این تیم ساخته شده است به شدت در شخصیت و به شدت در دانشجویان ورزشکار که به همه چیز آنها تا به حال هر شب. من فکر می کنم کوین Sneddon و کارکنان خود را انجام یک کار قابل توجه در آوردن در حق مردم است.

BFP: دقیقا چه خواهد مایک Babcock نقش بود با تیم ؟ او در اطراف این تیم در برلینگتون?

TW: او در حال رفتن به می آیند در زمان های مختلف در طول فصل صرف زمان با این تیم و تماشای ما. او می خواهد برای دیدن شیوه و ترفند را به بازی ما. او یک سالن از شهرت مربی او معادل یک لایحه Belichick معادل یک فیل جکسون. این یکی از مربیگری ذهن که فراتر از هر ورزش.

اکثر مردم درک نمی کنند مایک Babcock تغییر بازی هاکی در اوایل 2000s. همه وسط درایو مسائل شما ببینید که توسعه یافته توسط مایک Babcock. ما را قادر به بهره برداری از منابع like Mike این یک گرند اسلم. در پایان روز تمام من واقعا در مورد مراقبت از این است که ساخت این بازیکنان بهتر و به آنها از هر فرصتی که یک بازیکن حرفه ای است. صحبت من به مایک در مورد دو سه بار در هفته و همه ما صحبت در مورد UVM هاکی. این پسر همه چیز در. او در مورد این تیم به عنوان ما.

BFP: چرا وجود دارد هیچ نگرانی یا نگرانی در آوردن در Babcock زمانی که اتهامات روانی سوء استفاده از مربیگری خود گذشته است ؟ هنگامی که وجود دارد اتهامات روانی سوء استفاده از مربیگری خود گذشته?

(یادداشت سردبیر: هفته پس از Babcock اخراج شد توسط Maple Leafs سال گذشته تورنتو جمهور برندان Shanahan خطاب اتهامات روانی سوء استفاده های وضع شده علیه Babcock و نام خود را به مربیگری تاکتیک نیست “مناسب و یا قابل قبول”).

TW: من فکر می کنم شما فرض کنید که هیچ دلهره یا که وجود دارد بدون توجه به آن است. و البته که وجود دارد. هنگامی که شما استخدام کسی به شما انجام مشق شب خود را روی آنها چرا که اگر شما انجام مشق شب خود را از مردم شما می توانید بسیاری از شگفتی است. هنگامی که شما یک سر مربی در یک بازار مانند تورنتو هر چیزی که شما مشاهده شده است 24 ساعت در روز. وجود کانال های متعدد در تلویزیون و رادیو که در حال اختصاص داده شده به هاکی و به برگها که خاص هستند.

بنابراین من در هیچ موقعیتی به می گویند که من درک می کنم آنچه اتفاق افتاده در تورنتو و من هرگز تخفیف تجربیات هر فرد است. آنچه من می توانم به شما بگویم این است که با تجربیات من با مایک شده اند و برعکس. من رئیس اینجا جفتک انداختن متوقف می شود با من و مایک بسیار آگاه است که او آگاه از این واقعیت است که او را در اینجا برای کمک به این کارکنان مربیگری و مسوولیت اولیه برای کار با کادر مربیگری و ما را بهتر از مربیان است.

نه در یک عدد بیانتها و معتنی سال من به کسی بر ما کارکنان که من احساس مشکل ساز خواهد بود به این بازیکن است. ما به ارمغان آورد و این به بازیکنان و اجازه آنها را به صدا در این … و این بازیکنان آنقدر هیجان زده می شود قادر به اشتراک گذاری خود را تجربه هاکی با یک مربی مثل مایک Babcock.

BFP: عبور از مسیر در طول زمان خود را با هم در Winnipeg, آیا شما متوجه علامت استوارت حال گیری به یک آینده مربی ؟

TW: احتمالا در 15 دقیقه اول ملاقات با علامت که من می دانستم که این مرد می تواند به مقدار زیادی به این بازی. او یک کارگر او یک نوع نظم دقیق و دلسوز با تجربه مرد که می داند که چگونه به برقراری ارتباط با جوان و پیر بازیکنان.

این مرد در حال رفتن به یک سوپراستار مربی رفتن به پایین جاده ها است.

BFP: هنگامی که شما شروع به خود را مربیگری جستجو در این چگونه شما انتظار می رود آن را به بازی ؟

(یادداشت سردبیر: زمانی که UVM استخدام یخ برداشته است Woodcroft گفت: او اضافه خواهد شد یک دستیار مربی).

TW: من می خواستم به فراگیر بازیکنان با به تازگی بازنشسته NHL, بازیکن, کسی که می تواند صحبت می کنند به بازیکنان در مورد گذشته خود را. من می خواستم از این بازیکنان است که می تواند کمک به آنها را درک آنچه در آن طول می کشد به یک NHL بازیکن. با بهترین جزئیات از بازی دفاع من می خواستم کسی که انجام آن با جو Thornton تلاش برای جم چوب پایین گلو خود را و یا کانر McDavid تلاش به جلو توسط یک 1-در-1 — من نمی توانم روشن به بازیکنان آنچه که احساس می کند اما من می توانم به شما بگویم که علامت استوارت می داند که چگونه مسئولیت رسیدگی به آن شرایط است.

برای داوطلب مربیگری مشاور این فکر هرگز به ذهن من. که همه از یک تماس تلفنی از مایک به من پرسیدن در مورد توانایی برای که به اتفاق می افتد. اول من فکر کردم او شوخی بود. آن را به عنوان تکامل یافته متوجه شدم او جدی بود و او می خواست به دنبال آن است. من احساس مثل من برنده قرعه کشی که هر دو از آن بچه ها پیوست کارکنان ما درست مثل من احساس زمانی که ما حفظ جف تپه.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>