UVM مردانه بازیکن بسکتبال جاش Speidel برنده و امریکا و شرق الهام جایزه

برای خود قابل توجه ارتجاعی, تعقیب یک مدرک دانشگاهی از دانشگاه ورمونت مردانه بازیکن بسکتبال جاش Speidel را به دست آورد نادر افتخار از امریکا کنفرانس شرق.

اخیر UVM فارغ التحصیل دوم تا کنون دریافت کننده در لیگ الهام جایزه. اعلام شد شنبه صبح.

“من از این کنفرانس و ورمونت برای این به رسمیت شناختن” Speidel در بیانیه ای گفت. “من نمی خواهد در اینجا امروز اگر آن را برای هر کس در UVM و همه آنها برای من انجام داده اند.

“اگر من می تواند هر منبع الهام بخش به عنوان هم تیمی های من به من الهام سپس من خوشحال به انجام این کار.”

Speidel یک ایندیانا بومی متعهد به ورمونت به عنوان یک بسیار تبلیغ و بسیار ماهر 6-پا-8 رو به جلو است. در ماه فوریه 2015 پس از آن-دبیرستان ارشد در یک تصادف است که باعث آسیب های مغزی و چپ او را در حالت اغما برای هفته ها. او رفت و به طور متوسط از 25.6 امتیاز و 9.3 ریباند یک بازی برای یادگیری چگونه برای راه رفتن و صحبت دوباره.

بیشتر: UVM به جاش Speidel و قابل توجه او در سفر مجموعه به صورت عاطفی مرحله در ارشد شب

لیگ افتخار است که پس از مدل NCAA الهام جایزه است که “انتخابی عطا به کسی که در حال حاضر و یا قبلا در بین دانشکده ورزشکاران که هنگام مواجهه با زندگی تغییر وضعیت استفاده پشتکار و فداکاری و عزم و اراده برای غلبه بر این رویداد و در حال حاضر به عنوان یک مدل نقش برای دادن امید و الهام” به دیگران با توجه به انتشار اخبار.

پنج سال پس از حادثه است که تقریبا در زمان زندگی خود Speidel رو به زندگی می کنند رویای خود را از بازی در یک تقسیم کالج بسکتبال بازی در تاریخ 3 مارس.

با تشکر به یک توافق بین UVM و UAlbany او معرفی شد و در صف شروع و به ثمر رساند ورمونت اول بسکتبال بازی. الهام بخش لحظه منجر به Speidel داستان بودن آنه در رسانه های محلی و ملی از جمله ESPN College GameDay از فردا شب, اخبار امروز, نشان می دهد, ورزشی, سی ان ان و نیویورک تایمز.

بیشتر: اعصاب و همه UVM بسکتبال به جاش Speidel چراغ آن را در ارشد شب

امریکا و شرق نیز افتخار Speidel با همه قهرمانی تیم nod در پایان فصل است.

Speidel فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در آموزش و پرورش از طریق یک به صورت جداگانه طراحی شده عمده و تکمیل افراد زیر سن قانونی در تغییر رفتار و مربیگری در حالی که حفظ یک 3.37 معدل.

“او چنین چشمگیر و مظهر کار سخت و پشتکار و عزم و اراده” لیگ کمیسر امی Huchthausen در بیانیه ای گفت. “این یک تصمیم آسان به جایزه جاش الهام جایزه.”

Speidel می پیوندد 2018 و امریکا و شرق الهام جایزه honoree نوئل لمبرت سابق UMass Lowell, women’s lacrosse, دانش آموز-ورزشکار که به عمل بازگشت پس از از دست دادن پای او در یک موتورگازی تصادف.

بیشتر: “سخت برای قرار دادن به کلمات’: چه نمره خود را برای اولین بار حرفه ای امتیاز به معنای UVM به جاش Speidel

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de