UVM مرکز پزشکی دکتر دستگیر شده چندین فقره اطفاء شهوت با نگاه

یک پزشک شاغل در اورژانس از دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی دستگیر شد چندین فقره اطفاء شهوت با نگاه, در شب جمعه است.

برلینگتون پلیس دکتر گفت: Eike Blohm پنهان یک دستگاه ضبط در امن کارکنان یک “KNOWYOURNANNY” دوربین بود که توسط بیمارستان تامین امنیت کارکنان.

Blohm, 37 دستگیر شد در خانه اش در روز جمعه بعد از ظهر توسط Chittenden واحد خاص برای تحقیقات.

جستجو حکم اعدام شدند در Blohm محل اقامت خود در بیمارستان و ماشین خود را با توجه به انتشار اخبار.

“لازم به ذکر است که این بررسی مقدماتی از شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن غیر قانونی انجام شد جدا به امن کارکنان تنها, حمام, داخل UVMMC است که در دسترس عموم است. اما بررسی بیشتر و تحقیقی بررسی آینده” یک CUSI بیانیه ای گفت:.

بیمارستان وب سایت لیست Blohm به عنوان یک طب اورژانس پزشک و استادیار. با توجه به دانشگاه ورمونت زیستی صفحه Blohm سابق paramedic که دوباره طراحی طب اورژانس تحقیقات دانشیار برنامه. او را به رهبری EMRAP تیم پس از 2017.

Blohm چهره به دو سال زندان و جریمه نقدی از $1,000 اگر محکوم کرد. پزشک منتشر شد, پس از دستگیری و با توجه به تفهیم اتهام در آوریل 28.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این شبکه حمایت از قربانیان تجاوز جنسی تماس گسترده دولت محرمانه خط 800-489-7273 و یا بازدید vtnetwork.org.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>