UVM junior گارد Stef اسمیت اعلام کرد برای سال 2020 NBA پیش نویس

یکی دیگر از دانشگاه ورمونت underclassman اعلام کرده است برای NBA پیش نویس است.

تاریخ و گارد Stef اسمیت ارائه شده است نام خود را به عنوان یک شرکت کننده برای این تابستان NBA پیش نویس مدرسه روز دوشنبه اعلام کرد. تورنتو, انتاریو بومی سوم Catamount به انجام این کار در چهار فصل.

اسمیت هم تیمی ارشد به جلو آنتونی بره همچنین اعلام کرد برای پیش نویس یک سال پیش قبل از خروج نام او از در نظر گرفتن. Trae بل-Haynes را به عنوان یک تازه وارد در سال 2017.

“Stef اسمیت اعلام کرده است برای سال 2020 NBA پیش نویس به عنوان یک شرکت کننده و نه نشانه با یک عامل. او را حفظ نهایی خود از واجد شرایط بودن” UVM اظهار داشت: در انتشار اخبار.

بیشتر: UVM بسکتبال: ستاره تاریخ آنتونی بره اعلام اولیه برای NBA پیش نویس

اسمیت و دیگر underclassmen کاوش در گزینه های خود را در هفته های آینده خواهد شد و تا 5 بعد از ظهر در 15 ژوئن به برداشت و خود را نگه دارید NCAA واجد شرایط بودن. پیش نویس برنامه ریزی شده است — در حال حاضر — را در ژوئن 25. اسمیت ساخته شده بود و نه از نظر در دسترس نیست.

اسمیت آغاز شده 32 33 بازی برای UVM این زمستان گذشته. او به دست آورده است و امریکا و شرق برای اولین بار تمام تیم-کنفرانس nod برای تلاش های خود را به عنوان ورمونت مدعی عنوان قهرمانی برای سومین بار در چهار فصل سال بی سابقه ای در مد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این Catamounts’ backcourt ستاره دوم شد و تیم با 14. امتیاز در هر بازی بود تیم اوج در کمک و دزد و چراغ امریکا شرق در 3 نقطه در صد (42.3%).

بیشتر: UVM بسکتبال مردان: شمال شرقی انتقال توماس مورفی مرتکب به Catamounts

بیشتر: UVM بسکتبال را آنتونی بره در NBA Draft تجربه

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>