استفاده از متوسط و یا معیار قیمت برای ایجاد ارزش بازار

بعید است, متوسط قیمت خانه سقوط خواهد کرد تا به 18 درصد بیش از 12 ماه آینده حتی در کلگری که در آن اقتصاد شده است ضربه با یکی-دو پانچ می گوید: لوول Martens, یک کارگزار و مالک در ReMax املاک و مستغلات در کلگری.

“کلگری دو مشکل COVID-19 و صنعت نفت با بسیاری از بیشتر نگران در مورد آنچه در جریان است در صنعت نفت می گوید:” Martens. “ادامه تقاضا و کاهش عرضه نگه داشته اند قیمت ثابت در کلگری. وجود دارد برخی از تنظیمات قیمت اتفاق می افتد در حال حاضر, اما, انتظار, متوسط قیمت به رها کردن 18 درصد در سراسر هیئت مدیره نیست واقع بینانه است.”

برخی از رقابت بازگشته است, به, بازار, می گوید Martens.

“ما دیده ایم برخی از پیشنهادات متعدد در خواص در حق محلات قیمت, مناسب,” او می گوید. “به نظر می رسد در صورت وجود افت قیمت در چند ماه آینده آن را بیشتر تراز وسط قرار دارد با پیش بینی بانک ها از پنج درصد است.”

کاهش در متوسط قیمت فروش نیز می تواند نسبت به معامله متقاضیان با استفاده از نرخ بهره پایین و با هدف کاهش قیمت خانه.

“کاهش در قیمت به طور متوسط می تواند به این معنی است که بسیاری از خانه های که فروش در حال انجام این کار در محدوده قیمت پایین تر, پایین آوردن میانگین کلی می گوید:” Martens. “این بسیار آسان تر برای دیدن یک روند نزولی را طی یک دوره طولانی تر; یک یا دو ماه یک قاب زمان کوتاه به قاضی قیمت. با استفاده از رسانه یا معیار قیمت گذاری و استراتژی دقیق تر راه ایجاد ارزش تر از متوسط. قیمت بسیار تحت تاثیر عرضه و تقاضا به عنوان listings افزایش انتظار می رود که قیمت ها به طور منفی تحت تاثیر قرار.”

بنگاه املاک و مستغلات کلگری گزارش 573 فروش در کلگری در ماه آوریل در قیمت به طور متوسط از $422,655. از کل فروش 426 فروش شد زیر $500,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im