وزارت کشاورزی ایالات متحده رونمایی ابزار برای کمک به جوامع روستایی آدرس COVID-19 همه گیر

وزیر کشاورزی سانی Perdue امروز پرده برداری از یک توقف فروشگاه از برنامه های فدرال است که می تواند توسط جوامع روستایی سازمان ها و افراد نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. این COVID-19 فدرال روستایی راهنمای منابع (PDF, 349 KB) اول از نوع خود منبعی برای روستایی رهبران به دنبال بودجه فدرال و فرصت های همکاری برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.

“تحت رهبری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کشاورزی ایالات متحده متعهد است به عنوان یک شریک قوی برای جوامع روستایی تهیه و نهفته COVID-19,” پردو گفت. “منابع این راهنمای کمک خواهد کرد که ما روستایی رهبران آیا آنها در کشاورزی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و یا هر گونه دیگر رهبری ظرفیت درک آنچه کمک های فدرال در دسترس است برای جوامع خود بی سابقه ای در طول این زمان.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده گرفته شده بسیاری از اقدامات فوری برای کمک به کشاورزان و دامداران و تولید جوامع روستایی و روستایی مبتنی بر کسب و کار و سازمان های نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در این اقدامات مشاهده www.usda.gov/coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>