USC خشت Helton می پیوندد Pac-12 مربیان فوتبال در بحث و گفتگو در مورد 2020 فصل حالات

در حالی که بسیاری از کشورهای در سراسر کشور آغاز طرح اولیه در بازگشایی و بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات 2020 دانشگاهی فصل فوتبال هنوز پر از ناشناختهها.

بدون پاک کردن تاریخ شروع و بدون ساختار مشخص به طور منظم و نه postseason فرمت و هیچ چشم انداز روشنی در برنامه ریزی حریف matchups. چندین همایش در حال حاضر تصمیم به حرکت در این تابستان در فرد فوتبال رسانه روز به مجازی گزینه های.

Pac-12 میزبانی یک سری از رسانه ها-تنها آموزشی از دوشنبه تا پنجشنبه با سر مربیان از آن فوتبال برنامه. روز دوشنبه USC خشت Helton, استنفورد دیوید شاو و واشنگتن را نیک Rolovich پاسخ پرسش از رسانه ها در اطراف محور بحث در این کنفرانس در حال برگزاری است در مورد چگونه برای باز کردن و بازی در یک فصل با بسیاری از ابهامات جایی نزدیک بودن جواب داد.

که مهمترین آنها Helton تأیید این کنفرانس را یک ایده روشن تر به زمانی که تا شروع فصل و چه در ساختار آن را می خواهم نگاه شش تا هشت هفته از هم اکنون قرار می دهد که تقویم اطراف اوایل ماه جولای. علاوه بر این Helton گفت: یک ایده از آنچه در این فصل می تواند به طور بالقوه شبیه خواهد بود با داشتن یک برنامه کنفرانس.

در اینجا به برخی از موضوعاتی که مورد بحث قرار گرفت در روز دوشنبه وبینار:

در چه حالات آنها را شنیده اند و چه نیاز به اتفاق می افتد برای یک فصل برای شروع:

استنفورد دیوید شاو: “مهم ترین چیز این است که چه امن ترین راه برای رفتن در مورد انجام آنچه که ما می خواهم به انجام? … بسیاری از ما بر این باورند که تست است برای رفتن به متفاوت در دو ماه از در حال حاضر از آن است که در حال حاضر. سریع تست تشخیصی چیزی است که رو به حیاتی به ما دوباره ترکیب مردم را به یک منطقه یک منطقه کوچک است. اگر کسی تست مثبت ما باید برای پیدا کردن سرعت و منزوی کردن آنها را بسیار به سرعت.”

USC خشت Helton: “ما همه خوشبین به عنوان مربیان است. من فکر می کنم ما در نیمه شیشه ای کامل مردم و ما خوشبین یک فصل است. ما نمی دانیم که آنچه در آن زمان از یک تاریخ شروع و ما نمی دانیم که ساختار اما ما صحبت کرده ام در مورد تمام حالات مختلف در مورد این فرصت را به شاید شروع در زمان این فرصت را که شاید آن را تحت فشار قرار دادند پشت این فرصت را از شاید بیشتر از مختصر از برنامه کنفرانس. … در پایان روز, آنچه که من گرفته ام به دور از مربیان است و من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به بسیار قدردانی. هر چه که ساختار قادر به بازی بازی است که ما عشق و احساس به اندازه کافی خوش شانس است که اگر ما در این سناریو که این ویروس این بحران قرار داده شده است کمی بیشتر پشت سر ما. من فکر می کنم وجود دارد یک مقدار قدردانی می رود که به داشتن این فرصت را به بازی این بازی است که ما را دوست دارم. ما پیدا کردن احتمالا شش تا هشت هفته از هم اکنون آنچه که یک تصویر واضح تر است که از شروع تاریخ که ساختار چگونه پایان فصل است که رابطه ای با NFL و چگونه از آن به که و گاهشمار و تقویم, اما در حال حاضر وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.”

در بازی بدون فن:

Helton: “یک چیز و من بسیار سپاسگزار از آن در همه ما مذاکرات با Pac-12 و همچنین با NCAA و پزشکان است که سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران شده است یک اولویت تمام وقت است. وجود دارد رفتن به یک مدت زمان, اما ما نمی دانیم که آن را به ما می تواند دوباره با هم به 110 مردان و کارکنان در بالا از آن و به بازی ما عشق است. … هنگامی که روز بزرگ جشن? گراند روز جشن است که ما همه با هم. بخشی از فوتبال است و شور و شوق از طرفداران. ما عشق است و آن را برای رفتن به جشن هر زمان که آن زمان زمانی است که ما همه با هم در همان محیط و به همه قادر به لذت بردن از بازی است.”

در آنچه خود را نگرانی اصلی این است که با گرفتن بازیکنان پشت هم هر زمان که ممکن است:

واشنگتن را نیک Rolovich: “مطمئن شوید که ما به آنها زمان کافی برای دریافت جسمی آماده برای یک فصل. … من فکر می کنم یکی از نکات مثبت این است که این بچه ها نمی توانید زمان زیادی را دور از ساختمان و با خانواده خود را. من فکر می کنم ما در تلاش برای پیدا کردن یک راه به آنها را چند هفته با خانواده های خود و ما رو کمی بیشتر از ما در مورد صحبت کردیم اما من فکر می کنم آن را به آنها یک فرصت خوب برای تنظیم مجدد چرا آنها واقعا آن را انجام می دهند.”

در NCAA رئیس جمهور علامت Emmert نظرات به انتظار برای بازگرداندن کالج ورزشی هنگامی که تمام محیط های دانشگاهی باز هستند:

شاو: “من فکر می کنم که در آن ما در حال تعریف یک مایع وضعیت. هر دولتی در جریان است متفاوت باشد. هر دانشگاه در جریان است متفاوت باشد. من فکر می کنم که یک روحیۀ اما من نمی دانم که قصد حکومت بر روز هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود. من فکر می کنم رئیس جمهور ایالات متحده در حال رفتن به یک وزن در, من فکر می کنم هر ایالت فرمانداری در حال رفتن به یک وزن در, من فکر می کنم هر رئیس جمهور کشيش و صدراعظم در حال رفتن به یک وزن در. وجود دارد ممکن است در یک سناریو که در آن دانشگاه ها تا حدی باز شده و اگر ما می توانید به ورزشکاران و بازگرداندن یک بخش از بدن دانش آموز که ممکن است دقیقا آنچه آقای Emmert مورد صحبت شد اما ممکن است برای برخی دانشگاه اگر آنها احساس آنها راحت و آماده از سرگیری بخشی از فعالیت های طبیعی خود را و هنوز هم زمینه تیم برای سقوط ورزش فقط فوتبال من فکر می کنم که رفتن به قابل قبول باشد. ما را ببینید. یک بار دیگر این بسیار سیال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>