USC برنامه ریزی شهریه پیاده روی قبل از coronavirus. آنها هنوز هم آن را انجام می دهند.

لس آنجلس — USC افزایش شهریه برای 2020-21 سال تحصیلی 3.5% صرف نظر از اینکه کلاس های برگزار شده در محل و یا آنلاین دانشگاه دانشجو-led newsroom گزارش روز شنبه.

در مقطع کارشناسی شهریه برای سال آینده تنظیم خواهد شد در $59,260 — افزایش $2,004 با توجه به آننبرگ گزارش رسانه های.

این دانشگاه معمولا اعلام شهریه افزایش در ماه مارس, اما آننبرگ رسانه ها خواسته مسئولان مدرسه در اواخر ماه آوریل در مورد شهریه برنامه ریزی و گفته شد وجود داشته است هیچ تصمیم گیری که در آن نقطه با توجه به اجرایی ویرایشگر Kaidi “روبی” یوان است که فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در روز جمعه.

یک سخنگوی دانشگاه گفت آننبرگ رسانه های روز چهارشنبه که میزان افزایش شهریه در ابتدا برنامه ریزی شده و تایید شده قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. این بحران باعث USC هیئت امنا و اداره دانشگاه به بازنگری این طرح و پس از بررسی مالی انشعابات آنها تصمیم به استیک با اصلی کمک درسی افزایش دهد.

“قبل از COVID-19 گیر USC هیئت امنا تصویب 3.5 درصد افزایش در مقطع کارشناسی شهریه که اجرا خواهد شد برای 2020-2021 سال تحصیلی. این آینه در سال گذشته تغییر در شهریه که در میان بالاترین در صد افزایش در 50 سال” با توجه به بیانیه دانشگاه. “این افزایش است که در خط با ما همکار دانشگاه کمک خواهد کرد که صندوق با کیفیت بالا, آموزش و پرورش طیف گسترده ای از برجسته علمی و برنامه های مهم فعالیت های پژوهشی است که مشخصههای USC.”

Oofficials طرح اعلام و در ماه ژوئن جزئیات بیشتر از دانشگاه, برنامه ریزی برای پاییز سال 2020 ترم به عنوان بخشی از یک دانشگاه گسترده تلاش به تدریج بازگشایی فعالیت های دانشگاه در حالی که تاکید بر این که USC خواهد بود به طور کامل عملیاتی خود را ارائه فهرست کامل دوره های آموزشی و مدارک تحصیلی.

“ما در حال بررسی طیف وسیعی از حالات قابل توجهی در بهداشت عمومی مقررات است که اجازه می دهد ما را به ارائه دوره های ما در فرد در حالی که همچنین اکثر اگر نه همه طبقات در دسترس خواهد بود در موازی آنلاین” با توجه به USC بیانیه.

“واقعیت این است که هزینه های در حال اجرا یک دانشگاه در ادامه به افزایش در هر سال و شهریه را پوشش می دهد تنها بخشی از هزینه یک دانش آموز آموزش و پرورش است. در 2020-2021 سال تحصیلی به ویژه ما انتظار داریم که متحمل جدید قابل توجهی از هزینه های برای اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان و همچنین افزایش سرمایه گذاری در فن آوری و برنامه های جدید. در همان زمان ما پیش بینی و حتی بیشتر نیاز به کمک مالی در سال آینده و ما باقی می ماند شرکت در تعهد ما برای پاسخگویی به نیازهای مالی از ما دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

این هفته سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است صدراعظم اعلام کرد که تقریبا تمام ترم پاییز کلاس در تمام CSU دانشگاه برگزار خواهد شد آنلاین.

با توجه به دانشگاه 2019 صورتهای مالی خالص دانشجو شهریه و هزینه در سراسر $1.57 میلیارد — متشکل از 30 درصد دانشگاه را عامل درآمد. دانشگاه مواجه است $300 به $500-میلیون عامل کمبود از طریق ژوئن 2021 در ارتباط با هزینه ها و درآمد از دست رفته کمک های مالی و هدایا با توجه به همه گیر USC جمهور Folt گفت: در حاضر دولت از دانشگاه آدرس مارس 29.

Folt و گفت: که اگر چه USC به 5.7 میلیارد دلار موقوفه آن است که در قالب هدیه از مردم با توافق قانونی است که مشخص و برای مقاصد خاص استفاده از پول است.

“این هم یک صندوق روز بارانی برای آن اهداف. این کمک می کند تا شما را به نگه داشتن چیزهای رفتن. اما ما کل اوقاف نیست صندوق یک سال از USC بودجه,” او گفت: طی یک پرسش و پاسخ پس از سخنرانی.

Folt همچنین با اشاره به این که وقف طراحی شده است و به صورت یک بیماری همه گیر به طوری USC نیاز به پیدا کردن راه خود را به مبارزه با است که مجموعه ای از مشکلات مالی.

او گفت آننبرگ رسانه ها که استطاعت ابتکار اعلام کرد Feb. 20 — که اجازه خواهد داد که بسیاری از ورود به سال اول دانشجویان مقطع کارشناسی که خانواده کسب کمتر از $80 ، 000 در سال برای حضور در شهریه-آزاد — ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. این ابتکار که همچنین حذف مالکیت خانه از محاسبه استفاده می شود برای تعیین آن دسته از دانش آموزان با نیازهای مالی به صدق نمی کند, بین المللی, انتقال, و یا در ادامه دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im