USC گارد الیاس ویور وارد انتقال پورتال

USC بسکتبال مردان است عضو دیگری از چرخش آن به جای.

تیراندازی گارد الیاس ویور اعلام کرد روز سه شنبه که به او وارد شده است نام خود را به انتقال پورتال. او دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است.

“[T]او در دو سال گذشته در جنوب Califronia شده اند اما هیچ چیز سرگرم کننده است. خاطرات و [r]elationships که من ساخته شده است و مردم با من بوده ام به ملاقات من برای همیشه گرامی,” ویور نوشت. “اما همه چیزهای خوب به پایان رسیده است و با این حال گفت: من تصمیم[d] را وارد کنید نام من در انتقال پورتال و کشف گزینه های دیگر در بسکتبال حرفه ای است.”

ویور در 31 بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم شروع به شروع فصل قبل از آمدن به زمین به صورت نهایی 17 بازی. او به طور متوسط 6.6 امتیاز در 41.1 %t تیراندازی (32.9 % از 3 نقطه محدوده) با 1.8 کمک می کند.

او بهترین عملکرد را در میان 20-نقطه باز گشت در برابر استنفورد که در آن او ضربه 3-اشاره گر به نیروی اضافه به ثمر رساند و هشت از خود 13 امتیاز در دوره های اضافی برای ارائه یک 82-78 برنده شوید.

ویور خروج گام دیگری در یکی دیگر از کل بازسازی از USC فهرستی که را از دست داده و پنج نفر از آن گلزنان برتر.

تروجان ها را از دست داده و سه شروع به فارغ التحصیلی در یونس Mathews, نیک Rakocevic و دانیل Utomi. یک چهارم Onyeka Okongwu اعلام کرد برای NBA پیش نویس است. رزرو گارد نقطه Kyle Sturdivant انتقال به گرجستان نزدیک به خانواده اش پس از مرگ پدرش.

بعدی فصل تروجان ها باز خواهد گشت تنها سه نفر از همکاران این تیم که رفت 22-9 سال گذشته و 11-7 در Pac-12. این سه بازیکن — گارد اتان اندرسون و جلو اشعیا Mobley و حداکثر Abonkpolo — همه دانشجویان سال اول در 2019-20.

اما چند تقویت شده اند امن.

تاریخ و گارد نوح Baumann خواهد بود واجد شرایط به بازی پس از redshirting فصل گذشته پس از انتقال از ایالتی سن خوزه. USC اضافه کردن پنج ستاره رانچو مسیحی مرکز اوان Mobley و سن گابریل آکادمی بزرگ Boubacar Coulibaly.

سابق سانتا کلارا گارد Tahj Eaddy و Wofford به جلو Chevez گودوین بلافاصله واجد شرایط به عنوان فارغ التحصیل نقل و انتقالات. سابق یوتا دره گارد بني اسرائيل سفید و ساحل طولانی دولت مرکز جاشوا مورگان می تواند در سال آینده اگر NCAA با تصویب یک قانون اجازه می دهد فوری واجد شرایط به بازیکنان اولین بار آنها را تغییر دهید مدارس.

به عبارت دیگر وجود خواهد داشت بسیاری از نام های جدید و چهره های به یاد اطراف USC بسکتبال در فصل آینده. و یکی کمتر آشنا مجموعه ویور پس از تصمیم برای ورود به انتقال پورتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>