ایالات متحده آمریکا شنا شکایت تحت کالیفرنیا سوء استفاده جنسی قربانیان قانون

دبی Denithorne یک منطقه خلیج 11 ساله با المپیک آرمان در سال 1980 زمانی که اندی پادشاه با نزدیک شدن به پدر و مادر خود را در مورد مربیگری او.

“من می تواند نخبگان شناگر شاید یک المپیک” Denithorne به یاد می آورد شاه گفتن پدر و مادر او. “این فوق العاده بود و اخبار از آنجا که من تا به حال رویای یک, المپیک, و آن قانونی است که رویای چون اندی پادشاه تا به حال مربی المپیک است.”

پادشاه به زودی نوبت او رویاهای المپیک به یک کابوس از اتهام سوء استفاده جنسی است که همچنان به او امد و شد زیاد امروز 40 سال بعد.

شاه شروع به نظافت Denithorne در حال حاضر دبرا Grodensky مدت کوتاهی پس از او شروع به آموزش خود را با او در San Ramon Valley آبزیان با توجه به پر کردن دادگاه به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

او 12 بود که پادشاه شروع به آزار جنسی در ایالات متحده آمریکا شنا تحریم دیدار, 15 هنگامی که پادشاه به حال مقاربت جنسی با او را برای اولین بار در سال 1984 آمریکا قهرمانی در فورت Lauderdale با توجه به دادگاه پرونده.

Grodensky بود 16 هنگامی که شاه پس از 37 خواست با او ازدواج. نگران و وحشت زده او را ترک ورزش است.

“من واقعا معتقدم که زندگی من سیر خواهد شده اند به شدت متفاوت است اگر ایالات متحده آمریکا شنا نیست یک فرهنگ است که فعال مربیگری سوء استفاده جنسی” Grodensky گفت: در این هفته.

Grodensky و پنج زن دیگر در این ماه ثبت یک سری از مدنی مناسب در برابر ایالات متحده آمریکا شنا خود را از جنوب و شمال کالیفرنیا انجمن و سابق ایالات متحده المپیک و سرمربی تیم ملی میچ Ivey, ایالات متحده, تیم ملی, مدیر اورت Uchiyama و پادشاه در Alameda County Superior Court.

مناسب به دست آمده توسط SCNG محرمانه ایالات متحده آمریکا شنا از جمله مدیر اجرایی سابق چاک Wielgus و دیگر مقامات ارشد محلی انجمن ها و باشگاه ها آگاه بودند Ivey, Uchiyama و پادشاه درنده رفتار اما حاضر به آدرس آن را ایجاد یک فرهنگ از سوء استفاده که در معرض ده ها تن از شناگران زیر سن قانونی به سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت. آن است که یک فرهنگ بازماندگان حفظ, است که همچنان وجود دارد در ایالات متحده آمریکا شنا.

“ایالات متحده آمریکا شنا باید خانه تمیز و پاک از مربیان و مدیران که ایجاد این فرهنگ است که اغماض سوء استفاده جنسی توسط مربیان و که هنوز هم امروز وجود دارد” گفت: Suzette مورن که مدعی او مورد آزار جنسی توسط Ivey. “اگر من باید شجاعت به داستان من در مرحله ملی ایالات متحده آمریکا شنا باید شجاعت را به تمیز کردن خانه و این ورزش امن تر برای همه کودکان است.”

ایالات متحده آمریکا شنا و اقیانوس آرام شنا, ایالات متحده آمریکا شنا شمال کالیفرنیا انجمن های کت و شلوار واصل از طرف Grodensky و سه نفر دیگر از زنان مدعی, “فعال اندرو شاه به استفاده از موقعیت خود را از قدرت به دستکاری و حمله جنسی به بیش از یک دوجین جزئی زن شناگران بیش از 30 سال دوره.

“هر دو سازمان می تواند اقدام به توقف این سریال پدوفیلیا مربی از آسیب رساندن به کودکان اما تصمیم به دنبال راه های دیگر. ایالات متحده آمریکا شنا و اقیانوس آرام شنا قرار می گیرد سود و شهرت سازمان خود را بالاتر از ایمنی خود را جوان آسیب پذیر ورزشکاران زن.”

بازماندگان و وکلای آنها و رابرت Allard و Mark J. Boskovich گفت: در مصاحبه با SCNG این هفته که آنها امید به دعاوی نیروی ایالات متحده آمریکا شنا به نیاز همه اعضای خود را تحت آموزش جامع برنامه در سوء استفاده جنسی و سایر اشکال سوء استفاده.

“من می خواهم این دعوی را از خواب بیدار ایالات متحده آمریکا شنا و به آنها فشار به دستور های پیشگیری و آموزش و پرورش برای مربیان مقامات داوطلبان ورزشکاران و پدر و مادر” Grodensky گفت.

لیز هان, ایالات متحده آمریکا شنا مدیر ارشد به صورت امن, ورزش, شهادت در ماه ژانویه که کمتر از 10 درصد از سازمان ورزشکار عضو گرفته اند امن, ورزش, آموزش, با توجه به ژانویه رسوب در یک نامربوط مورد به دست آمده توسط SCNG.

هان اذعان کرد در رسوب است که بین Jan. 1 2012-Jan.1 2014 کمتر از 1 درصد ایالات متحده آمریکا شنا ورزشکاران در زمان SafeSport آموزش با شماره هنوز زیر 5 درصد برای دوره بین Jan. 1, 2014 و در تاریخ 31 دسامبر 2017.

“همچنان بالا برود اما از آن است — آن را نه همه که گرفته شده است تا آنجا که در صد من ندارد و درصد دقیق. من می گویند حدود — آن را احتمالا کمتر — هنوز کمتر از 10 درصد” هان گفت.

مناسب هستند و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار عمده براده تحت یک جدید در کالیفرنیا قانون است که اجازه می دهد تا سوء استفاده جنسی قربانیان در نهایت به مقابله با در دادگاه معتادان خود و سازمان هایی است که محافظت شکارچیان.

مجلس لایحه 218 بود که به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سال گذشته و رفت به اثر در تاریخ 1 ژانویه ایجاد یک پنجره به فایل های گذشته ادعا می کند که تا به حال تمام شده تحت اساسنامه محدودیت ها. این لایحه نوشته شده توسط Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) نیز گسترش اساسنامه محدودیت ها برای گزارش کودکی سوء استفاده جنسی از یک قربانی است سن 26 به 40. این دوره برای تاخیر معقول کشف نیز افزایش یافته و از سه تا پنج سال.

اتهام بازماندگان باید فایل مناسب مدنی در ظرف هشت سال از تبدیل شدن به یک فرد بالغ و یا سه سال از تاریخ بزرگسالان بازمانده “کشف” و یا باید کشف آنها مورد آزار جنسی تحت زمان قانون کالیفرنیا.

ایالات متحده آمریکا شنا پرداخت ساکرامنتو شرکت $77,627 در سال های 2013 و 2014 به لابی در برابر قانون مشابه. که لایحه ای که تصویب شد مقننه اما پس از آن رژیم صهیونیستی است. جری براون کاهش یافته است به آن را امضا و به قانون است.

“16-year-old تریسی به حال رویاهای گفت:” تریسی Palmero بود که از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط Uchiyama. او و پدر جو شکایت و فشار بر ایالات متحده آمریکا شنا منجر به Uchiyama ممنوع بودن برای زندگی در سال 2006. “من از داشتن معمولی زندگی دوستیابی و ملاقات مرد من که قرار بود به ازدواج و داشتن فرزند با. کسانی که رویاهای بودند از من گرفته شده توسط اورت و اقدامات خود را. مورد آزار قرار نهفته دسترس بودن در یک رابطه سالم و همچنین به عنوان راهی که من انتخاب همکاران من. سوء استفاده تاخیر پیدا کردن از سالم شریک و حذف امکان من داشتن فرزند.

“آن زمان من حدود 15 سال (در درمان) به درک من یک قربانی سوء استفاده جنسی. هنگامی که من یاد گرفتم که من یک قربانی سوء استفاده جنسی را لرزاند دنیای من. آن را تکان داد و تقریبا نابود بنیاد که من فکر کردم من به عنوان یک انسان.”

مناسب است به عنوان ایالات متحده آمریکا شنا, USA Gymnastics و ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته در دست بررسی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی برای سازمان ها دست زدن به سوء استفاده جنسی از موارد مالی و شیوه های مربوط به سوء استفاده جنسی و جرایم با توجه به هشت نفر آشنا با تحقیقات.

واشنگتن بر اساس-تیم حدود 10 بازرسان فدرال و دادستان ها مصاحبه کرده اند بیش از بیست نفر از جمله المپیک و قهرمان جهان مدال آوران, در مورد USOPC و ملی حاکم بر بدن به عنوان بخشی از یک پروب به پتانسیل پول شویی قاچاق جنسی و جنسی به کودکان کار است.

این USOPC می تواند اضافه شده به پرونده های حقوقی ثبت شده در آالمدا کانتی اگر دادگاه عالی کالیفرنیا قوانین در ایالات متحده آمریکا تکواندو مورد بعد از این سال که USOPC یک وظیفه قانونی برای حفاظت از ورزشکاران از جنسی و سایر اشکال سوء استفاده Allard و Boskovich گفت.

ایالات متحده آمریکا شنا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ایالات متحده آمریکا شنا کلرادو اسپرینگز مبتنی بر مالیات معاف و غیر انتفاعی. ملی حاکم بر بدن (NGB) گزارش $74.5 میلیون دلار دارایی در سال 2019 حسابرسی. که همان حسابرسی گزارش داد که این سازمان پرداخت می شود $9.63 میلیون کارمند حقوق در حالی که آن را صرف $4.17 میلیون مستقیم ورزشکار برای حمایت از 2019 سال مالی. ایالات متحده آمریکا شنا صرف $4.74 میلیون دلار در هزینه های قانونی بین سال 2012 تا سال 2018 با توجه به IRS براده. در طول مدت مشابه در ایالات متحده آمریکا شنا منتقل $5.26 میلیون دلار به ایالات متحده آمریکا شنا بنیاد NGB است بشردوستانه بازو.

یک 2018 SCNG تحقیقات نشان داده است که ایالات متحده آمریکا شنا بارها و بارها فرصت های از دست رفته به تعمیرات اساسی یک فرهنگ که در آن سوء استفاده جنسی زیر سن قانونی شناگران توسط مربیان خود و دیگران را در موضع قدرت در ورزش امری متداول بود و حتی پذیرفته شده توسط مقامات و مربیان است.

در حالی که اولویت موفقیت در بازی های المپیک و قهرمانی جهان و ورزش نام تجاری بالا در ایالات متحده آمریکا شنا مدیران اعضای هیئت مدیره مقامات و مربیان اذعان کرد در اسناد و مدارک است که آنها آگاه بودند از لحاظ جنسی درنده مربیان برای سال در برخی موارد حتی دهه ها را اقدام علیه آنها. در حداقل 11 نفر یا Wielgus یا دیگر بالا در ایالات متحده آمریکا شنا مقامات کاهش یافته و به دنبال سوء استفاده جنسی از موارد در برابر بالا مشخصات مربیان حتی زمانی که با ارائه مستقیم و شکایت و اسناد و مدارک نشان داد.

Wielgus درگذشت در سال 2017.

در زمان شاه شروع مربیگری Grodensky در سان رامون در سال 1980 او سوء رفتار جنسی بود و در حال حاضر به خوبی شناخته شده در شمال کالیفرنیا شنا کت و شلوار مدعی. او از نظر جنسی صمیمی با یک دختر زمانی که او 17 و ازدواج او در 19 با توجه به کت و شلوار.

او انجام شده روغن داغ پاک در زن شناگران بالای ران و کمر و پاهای خود را کت و شلوار مدعی. Grodensky گفت: پادشاه به او گفت: “او شنا حرفه ای پایان خواهد بود اگر او گفت: هر کسی که در مورد خود امر است.” اما پادشاه سوء استفاده جنسی از او چنین دانش مشترک در ورزش است که “رقبای خود را در بالا بردن این موضوع را با او” با توجه به کت و شلوار.

سان رامون کاهش یافته است به تجدید پادشاه قرارداد در سال 1985 به دلیل سوء رفتار با Grodensky کت و شلوار گفت. او قبول پست مربیگری در Chabot آبزیان در هیوارد که در آن سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت جزئی با زن شناگران ادامه داد: دادگاه براده ادعا.

پادشاه احزاب برگزار می شود, در قایق بادبانی خود باران شناگران زن با حیوانات لباس و خصوصی شام و ناهار است. او آشکارا مورد بحث جنسی موضوعات در آموزش و ملاقات و تشویق شناگران به شرکت در بحث های مشابه. او گفت: مرد شناگران در باشگاه آنها باید “بنگ” دختران در مدارس. شاه نیز تحت فشار شناگران به بازی یک بازی به نام او “خورد چهره” کت و شلوار گفت. این بازی شامل شاه گفتن دو شناگران به بوسه در مقابل بقیه تیم. دیگر شناگران را بوسید زودتر پادشاه را پایان تمرین. او نیز تا به حال یک گروه از پسران بین سنین 12 و 18 رای 13-year-old girl ظاهر در یک مقیاس از 1 تا 10.

پادشاه تا به حال مقاربت جنسی با یک 12 ساله شناگر طرح دعوی در دادگاه مدعی و گفت: دختران را سهولت گرفتگی های قاعدگی است.

پادشاه مورد نیاز باشگاه والدین به امضای یک “توافق به مرحله پا بر روی عرشه استخر …و یا تداخل با عمل” با توجه به دادگاه پرونده. اما مقامات در اقیانوس آرام شنا, ایالات متحده آمریکا شنا محلی انجمن آگاه بودند از پادشاه سوء استفاده جنسی. یکی اقیانوس آرام رسمی به نام پادشاه “پدوفیلیا” و “molester کودک” و با اشاره به این مربی خواب با شناگران با توجه به کت و شلوار.

پادشاه نقل مکان کرد به یک باشگاه در بلوط هاربر در سال 1993. او استعفا داد و در سال 1997 پس از دو شناگران گزارش شده به اتهام سوء رفتار جنسی به اوک هاربور ، پدر و مادر بعد از شکایت به طور مستقیم به Wielgus که پادشاه تا به حال مورد آزار جنسی دختر خود را در حالی که مربیگری در اوک هاربور با توجه به ایالات متحده آمریکا شنا و اسناد دادگاه. در حالی که ایالات متحده آمریکا شنا وعده داده شده این امر بررسی این موضوع پروب هرگز صورت گرفت با توجه به ایالات متحده آمریکا شنا و اسناد دادگاه.

سن جثه آبزیان استخدام پادشاه به باشگاه سر مربی در دسامبر 2000. یک شناگر سابق گفت: مدیران در اقیانوس آرام شنا در ژانویه 2003 که شاه مجبور کرده بود او و دیگر زیر سن قانونی شناگران به انجام اعمال جنسی در استخر عرشه در مقابل سایر هم تیمی های زمانی که او مربیگری در هیوارد در دهه 1990 با توجه به کت و شلوار و ایالات متحده آمریکا شنا و اقیانوس آرام شنا اسناد و مدارک. گزارش کینگ “اسباب بازی” شد و فرستاده شده به Wielgus همراه با اظهارات از دو اقیانوس آرام مقامات سابق که شناگر بود “بسیار قابل اعتماد فردی” و “بسیار خوش هیکل.”

اقیانوس آرام رسمی نوشت: به Wielgus برای مشاوره در مورد نحوه رسیدگی به این موضوع است. در یک Jan. 27, 2003, ایمیل, Wielgus گفت: اقیانوس آرام رسمی به هیچ چیز و که “این موضوع باید محرمانه نگه داشته شده توسط هر دو شما و ما است.”

شاه دستگیر شد و در مارس 2009 پس از 14 سال سن خوزه شناگر پلیس گفت پادشاه بود و او را مورد تعرض قرار از مه 2008 تا مارس 2009. او محکوم به 40 سال زندان پس از شفاعت هیچ مسابقه به 20 فقره جرم کودک آزاری در سپتامبر 2009. برخی از قربانیان خود را به عنوان جوان به عنوان 10 سال.

“واقعیت غم انگیز این است که شاه می تواند متوقف شده است سال پیش, و مقدار کمی دیگر قربانیان از کینگ میل جنسی” سانتا کلارا کانتی معاون دادستان منطقه ری مندوزا گفت: در گزارش ارائه شده به دادگاه در سال 2009 مورد.

Suzette موران نیز مربی توسط King در سان رامون. پادشاه بود و دوستان با Ivey دو بار مدال المپیک بود که پس از آن مربیگری در کنکورد پلیزنت هیل شنا باشگاه و را دو باشگاه را گاهی به اشتراک گذاری همان استخر برای آموزش. (CPHSC بعد ادغام با دیگر باشگاه که در حال حاضر شناخته شده به عنوان Terrapins شنا باشگاه.)

Ivey 29 بود زمانی که او شروع به ساخت پیشرفت های جنسی نسبت به یک و سپس 15 ساله شناگر او مربیگری, Noel مورن Quilici (بدون ارتباط به Suzette). Ivey شروع به داشتن رابطه جنسی با مورن Quilici زمانی که او 17 با توجه به اسناد دادگاه. او تا به حال سقط جنین که در همان سال پس از Ivey او را آغشته به گفته دادگاه و ایالات متحده آمریکا شنا اسناد و مدارک. جفت ازدواج کرده بود زمانی که او 18 اما جدا شش ماه بعد و در نهایت طلاق هنگامی که او او را گرفتار داشتن رابطه جنسی با یک دختر 17 ساله شناگر با توجه به اسناد دادگاه..

Suzette مورن مدعی در دعوی در دادگاه است که زمانی که او 16 و رقابت در سال 1983 آمریکا قهرمانی در Indianapolis, سفر chaperoned توسط پادشاه Ivey رفت به اتاق هتل خود را و تا به حال مقاربت جنسی با او.

CPHSC با توجه به کت و شلوار “می دانستم که تا به حال دلیلی برای دانستن و یا در غیر این صورت در که متوجه Ivey مشغول بود در یک رابطه صمیمی با (مورن). با وجود دانستن این CPH شنا باشگاه در زمان هیچ اقدامی برای محافظت از شاکی و شکست خورده را به اطلاع کودک حفاظتی خدمات یا اجرای قانون است که Ivey مشغول بود در یک رابطه صمیمی با یک جزئی است.”

Ivey آغشته مورن و سپس 17 در یا در اطراف دسامبر 1983, کت و شلوار مدعی. وقتی که او گفت Ivey از بارداری, “او گفت: آن مشکل خود را برای مقابله با آن است.” مورن تا به حال سقط جنین.

“به عنوان یک نتیجه (مورن) نمی تواند شنا به مدت هشت هفته” با توجه به این دادگاه تشکیل پرونده. “جسمی و روحی تلفات از سقط جنین و رابطه او با Ivey ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای او به قطار برای سال 1984 بازی های المپیک تابستانی. به عنوان یک نتیجه شاکی نمی واجد شرایط برای سال 1984 بازی های المپیک تابستانی بود که ویرانگر برای او.”

مورن گفت که او و Ivey درگیر شد زمانی که او 17.

زمانی که مورن بود که یک دانشجوی سال اول در دانشگاه های کت و شلوار ادامه داد: “او قطع تعامل با Ivey در بخشی از آنجا که او به دروغ خود را در مورد داشتن رابطه با یکی دیگر از زن شناگر.

“با توجه به Ivey موضع قدرت و کنترل بیش از شاکی و اثرات روحی و روانی تحمیل شده بر اساس سوء استفاده جنسی دوران کودکی آن زمان سال برای شاکی به تحقق بخشیدن به او خیانت شد و توسط او مورد اعتماد مربی. اواخر سال 1987 ایالات متحده آمریکا شنا و اقیانوس آرام شنا می دانستند Ivey تا به حال درگیر در یک رابطه صمیمی با (Ivey) هنگامی که او جزئی بود. با وجود این دانش نه سازمان در زمان هر گونه اقدام به ممنوعیت Ivey از مربیگری یا برای هشدار دادن به جزئی شناگران زن و پدر و مادر خود را که Ivey تهدیدی برای آنها است.”

در حقیقت ایالات متحده آمریکا شنا نام Ivey به سال 1988 المپیک کارکنان مربیگری.

Ivey اخراج شد در سال 1993 به عنوان دانشگاه فلوریدا شنا مربی پس از اتهامات ظاهر شد که او از نظر جنسی درگیر با شناگران و تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت ورزشکاران زن از اواخر 1970s. اما حتی پس از اخراج خود را در فلوریدا Ivey فعال باقی مانده است در ورزش حضور در بالا مشخصات درمانگاه ها, عکس و آموزش دستیاران بودند برجسته آمریکایی شنا مربیان سایت بود و او دیده می شود در تلویزیون پخش از ایالات متحده آمریکا 2012 مسابقات المپیک. او ادامه داد: مربی در مدرسه اسقفی در جکسون ویل فلوریدا., منحصر به فرد خصوصی در بالا و وسط مدرسه واقع در 56 هکتار محوطه دانشگاه.

Ivey شد و در نهایت ممنوع برای زندگی توسط ایالات متحده آمریکا شنا در سال 2013 20 سال پس از تاریخ خود را از سوء رفتار جنسی برای اولین بار علنا گزارش شده و بیش از 30 سال از او سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت زن شناگران آغاز شد.

ایالات متحده آمریکا شنا متوجه شد که Ivey تا به حال مکرر روابط جنسی با مورن زمانی که او جزئی بود که “شواهد روشن است که (Ivey) مورد استفاده خود را کنترل و تعادل قدرت و اقتدار بیش متعدد زیر سن قانونی زنان که شنا با او که منجر به نامناسب جنسی و روابط عاشقانه است.”

تریسی Palmero مدعی در کت و شلوار که او 14 هنگامی که Uchiyama سپس مربی او در پس کال آبزیان در توستین شروع به نظافت خود را برای یک رابطه جنسی در 1980s. او گفت که او بود 17 زمانی که Uchiyama شروع به داشتن مقاربت جنسی با او.

Uchiyama, Palmero گفته بود “درنده” با یک “برنامه بلند مدت.”

Palmero و وکلای گفت: بالا ایالات متحده آمریکا شنا رسمی و برجسته مربی نادیده گرفته شده و یا نادیده گرفته پرچم قرمز است که باید هشدار داده و آنها را به Uchiyama را سوء رفتار جنسی.

“من می خواهم یک تحقیق که فعال اورت Uchiyama به من سوء استفاده جنسی, و من می خواهم هر یک از این افراد ممنوع از ورزش شنا” Palmero گفت.

حتی پس از Uchiyama ممنوع شد, برای زندگی, برای سوء رفتار جنسی توسط ایالات متحده آمریکا شنا در سال 2006 سازمان خود را نگه داشته ممنوعیت از مردم برای چهار سال است. در آن زمان Uchiyama استخدام شد و به عنوان یک مربی شنا در نزدیکی یک باشگاه های کشور پس از دریافت درخشان توصیه از بالا, ایالات متحده آمریکا شنا رسمی.

“این است که چگونه ایالات متحده آمریکا شنا طول می کشد مراقبت از آن درنده مربیان” Palmero گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>