ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اشتباه در مگی هانی مورد سوء استفاده منجر به سرخوردگی بیشتر

در فوریه. 3 پس از ماهها تاخیر, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک باز یک جلسه برای تعیین اینکه آیا مگی هانی بین المللی مشهور مربی المپیک و قهرمان جهان در حال شفاهی و احساسی از ورزشکاران جوان.

زیر 13 روز از اغلب گرم و گریان شهادت در طی دو ماه, USA Gymnastics مقامات در اوایل این ماه گفت که طرف های درگیر در این پرونده که جلسه پانل خواهد صدور حکم در مورد در مارس 22.

بنابراین با هانی و حامیان او در یک طرف و ده ها جوان ژیمناست ها که ادعا می کنند آنها مورد آزار قرار گرفته توسط هانی و یا مورد آزار واقع شدند به رقابت و یا آموزش در حالی که مجروح و پدر و مادر خود را در همه منتظر تمام روز و به شب چهارشنبه برای یک تماس تلفنی و یا ایمیل از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک. یک روز بیشتر از اضطراب و اشک قبل از جنجال – آغاز شد که در روز پس از 2016 بازی های المپیک – در نهایت حل و فصل شود.

اما جمعه آمد و رفت بدون حکم از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک. هیچ ایمیل. بدون تماس. هیچ چیز.

پس چه اتفاقی افتاد ؟

شرمندگی ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مقامات گفت: احزاب یکشنبه آنها تا به حال ساخته شده است یک اشتباه زمانی که آنها در ابتدا گفت: در این جلسه در پنل حاکم خواهد بود اعلام مارس 22.

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, general counsel علامت Busby گفت: این سازمان در واقع به معنای آن است که یک حکم مارس 29 اما به اشتباه تاریخ به دلیل یک تقویم خطا چهار نفر آشنا با ایمیل از Busby و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک امن ورزشی کارکنان گفت: جنوب کالیفرنیا اخبار ،

“آنها عذرخواهی کرد” گفت: Russell, شاهزاده, یک وکیل برای هانی با اشاره به یک ایمیل از Busby. “آن را بد تعبیر کردن تقویم مسئله است.”

اشتباه است آخرین قدم اشتباه توسط ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ایندیاناپولیس مبتنی بر ملی حاکم بر بدن است که تصادفا از طریق یک سری از مجادلات و روابط عمومی افتضاحات در پی لری Nassar و همین پیترز سوء استفاده جنسی رسوایی.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک است که در حال حاضر برای مبارزه با آن زندگی مالی در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی و تقریبا همه Nassar را 517 بازماندگان گفتن SCNG آنها رای به رد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ $217 میلیون پیشنهاد حل و فصل است که تقسیم بازماندگان به چهار ردیف.

“ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک مشخص نیست که جلسه پانل ارائه خواهد شد یک تصمیم” ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “ما درک می کنیم که این پنل است که در ادامه به عمدی به منظور اطمینان حاصل شود که تصمیم خود را کامل است و شامل افکار همه اعضای پانل.”

تاخیر اضافه شده است به اضطراب هانی ادعا قربانیان و خانواده های آنها گفت: Elisabeth ساندرز یک وکیل برای خانواده های چند تن از ژیمناست ها.

“مشتریان من به خصوص خانم های جوان در حال نا امید و آماده برای برخی از نوع از بسته شدن در این” ساندرز گفت. “تاخیر من می دانم که رخ می دهد. اما نمی دانستند نداشتن اطلاعات است که چه چیزی باعث آنها احساس وحشت و نگرانی.”

هانی به حالت تعلیق در آمد توسط ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, on Feb. 3 اولین روز از جلسات که در المپیک 2016 مدال طلا لوری هرناندز شهادت علیه او مربی دیرین و جهانی 2018 قهرمان رایلی McCusker در نامه ای انتقادی از هانی به شنیدن پنل.

شاهزاده گفت: هانی نیز نا امید به تاخیر بیاندازد.

“خانم هانی ناراحت است,” او گفت:. “او شده است ناراحت رفتن را از طریق این برای یک سال.”

شاهزاده اضافه شده: “من اعتقاد دارم که پنل اقدام به انجام 100 درصد متفکر و دقیق است.”

هانی, 42 عنوان یکی از برترین ویژگی های مربیان آمد و به شهرت جهانی برای مربیگری هرناندز و McCusker در میلی گرم نخبگان ژیمناستیک در حومه منموته Junction, N. J., 45 کیلومتر از شهر نیویورک است. اما هرناندز و McCusker پیوست حداقل نیم دوجین خانواده در پرونده شکایت علیه هانی با ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک.

هانی است گفته که باید فریاد زد سوگند در تهدید و اذیت و آزار ژیمناست به طور منظم با توجه به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اسناد و مدارک و مصاحبه با شش نفر آشنا با ملی حاکم بر بدن بررسی است. هانی نیز reporteddly گفت: مجروح ژیمناستیک به حذف بوت ریختگی و دیگر دستگاه های محافظ برای ادامه آموزش و رقابت با توجه به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اسناد و مدارک و مصاحبه.

هانی حامیان از جمله چند NCAA بخش ژیمناستیک و سابق ایالات متحده مربیان تیم ملی را در دفاع از این مربی است. آنها حفظ هانی دشوار است و در زمان ساینده اما نه سوء استفاده.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک قرار می گیرد هانی در تعلیق موقت در انتظار نتیجه این جلسه در اولین ساعت از Feb. 3 جلسه با توجه به سه نفر آشنا با شنیدن. تحت شرایط اندازه گیری هانی ممنوع شد از “معلق از تماس با افراد زیر سن قانونی” با توجه به ایالات متحده آمریکا و ژیمناستیک.

اما ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ اداره هانی مورد بیشتر سوخت گسترده انتقاد در پی Nassar و پیترز سوء استفاده جنسی رسوایی که سازمان رانده المپیک و بین المللی موفقیت و حمایت شرکت های بزرگ است بیشتر نگران حفاظت از شهرت بالا مشخصات مربیان و مسئولان این سازمان از ورزشکاران جوان.

هرناندز گزارش شکایت علیه هانی به Rhonda Faehn پس از آن-ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, معاون ارشد رئیس جمهور برای زنان برنامه در مدت کوتاهی پس از 2016 بازی های المپیک. کلامی و عاطفی سوء استفاده توسط هانی و دیگر مربیان در میلی گرم نخبگان ادامه داد: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط SCNG و مصاحبه. حداقل یک دوجین ژیمناستیک گفت: آنها بطور شفاهی و/یا احساسی توسط هانی هرناندز پس از شکایت به ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در سال 2016.

هانی شده است تحت بررسی توسط ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, پس حداقل در ماه اوت با توجه به چهار نفر آشنا با تحقیقات به عنوان نتیجه چندین اتهامات.

ژیمناستیک, برخی به عنوان جوان به عنوان 10 شد و فریاد زد در زمانی که آنها ساخته شده یک اشتباه در عمل و یا تلاش برای یادگیری یک مهارت جدید با توجه به MG نخبگان پدر و مادر است. پدر و مادر نیز گفت: آنها شاهد هانی “چربی شرم” دختران جوان است. بار دیگر ژیمناست شد لگد از عمل زمانی که آنها نا امید هانی پدر و مادر گفت. ژیمناست که مجروح شدند و قادر به آموزش و یا رقابت بودند و اذیت توسط هانی با توجه به اسناد و مدارک و پدر و مادر.

برخی از ژیمناست ها بودند گزارش پس نگران بودن در فریاد زد زورگویی و یا تحقیر در مقابل دختران دیگر که آنها دچار حملات اضطراب.

هانی است در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از SCNG. شاهزاده او را وکیل توصیف اتهامات عنوان “آشکارا نادرست است.”

ویکتوریا Levine یک مربی و مالک میلی گرم نخبگان نیز قرار داده شده در یک تعلیق موقت توسط ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک ماه گذشته و ممنوع از داشتن هر گونه نظارت تماس با minor-سن ورزشکاران در حالی که این سازمان به بررسی اتهامات کلامی و عاطفی سوء استفاده در برابر او.

این Levine تحقیقات باعث شده اتهامات ساخته شده توسط پدر و مادر از MG ژیمناستیک نخبگان و همچنین به عنوان شهادت از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک’ در رفتن شنوایی کلامی و عاطفی سوء استفاده در برابر هانی. Levine نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تحت ایالات متحده مرکز SafeSport کد آن را “تخلف برای شرکت کنندگان به شرکت در احساسی و یا فیزیکی سوء وقتی که سوء رفتار رخ می دهد در یک زمینه است که به طور معقولی مرتبط با ورزش که شامل بدون محدودیت: 1. عاطفی سوء 2. فیزیکی سوء 3. قلدری و رفتارهای 4. متوحش کننده, 5. آزار و اذیت.”

سوء استفاده عاطفی با توجه به کد شامل “(یک) کلامی اعمال (b) فیزیکی اعمال (c) عمل می کند که انکار توجه و یا پشتیبانی (d) رفتار مجرمانه و/یا (e) وسیله. عاطفی سوء مصمم است با هدف رفتارهای”

کلامی اعمال تعریف شده به عنوان “بارها و بارها و بیش از حد شفاهی حمله و یا حمله به کسی که شخصا در یک شیوه ای است که در خدمت هیچ تولیدی آموزشی یا انگیزشی هدف است.”

هرناندز موفق به کسب یک مدال طلا در رقابت های تیم در سال 2016 بازی های المپیک و افزود: یک مدال نقره در پرتو تعادل. اما رابطه بين هرناندز خانواده او و هانی شکست در هفته بلافاصله پس از ریو دو ژانیرو بازی. هرناندز در زمان بیش از یک سال از ورزش ظاهر می شود در “رقص با ستاره ها.”

او در بازگشت به ژیمناستیک در سال 2018 است و آموزش در بدنسازی-Max در کوستا مسا. هرناندز شرکت در حداقل دو ملی ایالات متحده, تیم اردوگاه های آموزشی در ماه های اخیر است که در آن هانی بوده است در حال حاضر. او دعوت شده است اما برای حضور در تیم ملی انتخاب اردوگاه در ماه فوریه پس از هانی جلسه آغاز شد.

McCusker موفق به کسب یک مدال طلا با تیم ملی آمریکا در رقابت های تیم در سال 2018 قهرمانی جهان است و به عنوان یک مدعی برای چندین مدال در تابستان آینده را در بازی های المپیک در توکیو.

McCusker رابطه با هانی آغاز شد و ریشه در شکل جام جهانی فردی تمام اطراف مارس 23 2019 در بیرمنگام انگلستان است.

هانی گفته berated McCusker برای یک عملکرد ضعیف در طاق با توجه به دو نفر آشنا با تحقیقات. McCusker دوم به پایان رسید به روسیه عالیه مصطفینا با وجود اتمام جلوتر از Mustafina در سه تا از چهار وقایع است. اما McCusker خرک نمره 13.133 شد 1.233 کمتر از روسیه است و تفاوت در فینال رده بندی است.

McCusker ادامه به آموزش با هانی. او از دست رفته مسابقات قهرمانی جهان در پاییز گذشته به دلیل عضلانی بیماری اغلب مربوط به تمرین بیش از حد.

McCusker از سر آموزش با هانی او پس از بهبودی و اما در سمت چپ میلی گرم نخبگان مدت کوتاهی پس از هانی موقت تعلیق. او در حال حاضر آریزونا Sunrays در ققنوس جایی که او مربی توسط برایان کری, پدر متعدد قهرمانی جهان مدال جید کری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>