از بند باز کردن شرکت های خصوصی به jumpstart کالیفرنیا اقتصاد با این چهار حرکت

دو ماه به کالیفرنیا اقتصادی مستند از آن زمان شروع به کار بر روی ایجاد یک V-شکل بهبود اقتصادی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نشان داده است رهبری قوی در طول چند ماه گذشته در پاسخ به شیوع کروناویروس. در حال حاضر او نیاز به از بند باز کردن قدرت از شرکت های خصوصی برای محافظت از ما معیشت.

او تصمیم درست در حرکت دولت به یک پناهگاه در محل استراتژی در زمانی که بسیاری از مردم هنوز هم متقاعد نشده COVID-19 بود که جدی تهدید. به عنوان یک نتیجه, ویروس نداشته است همان تاثیر در اینجا به عنوان آن را در بسیاری دیگر از کشورهای بزرگ.

همچنین مهم است که ما همچنان به نگاهی محتاطانه اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از افزایش موارد یا بعد موج دوم بیماری.

اما آمار بیکاری فراتر از هشدار دهنده است. نزدیک به 4.6 میلیون کالیفرنیا کارگران باید زمینه برای مزایای بیکاری از ماه مارس و Newsom پروژه های دولت نرخ بیکاری را به اوج شمالی از 24.5%. در مقایسه نرخ بیکاری به اوج خود رسید و در “فقط” 12.3% در طول رکود بزرگ در سال 2010.

در حالی که بسیاری از استان ها در حال کاهش پناهگاه خود را در محل مقرر و کسب و کار در حال تلاش برای بازگشایی, بخش های بسیاری از اقتصاد باقی می ماند و خاموش شد. و اکثر کسب و کار که در حال باز کردن و یا در حال تلاش برای انجام این کار مجبور به تجدید نظر اساسی عملیات خود را اجازه می دهد تا کارکنان و مشتریان به عمل سالم اجتماعی فاصله.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از دولت 1.4 میلیون کسب و کار خانواده در حال مبارزه حتی با هجوم کمک های فدرال. اگر سخت قرنطینه طول می کشد بسیار طولانی بسیاری از این کسب و کار – و 7 میلیون شغل آنها ارائه خواهد رفت.

نیازی به گفتن نیست میلیاردها دلار درآمدهای مالیاتی است که دولت و مقامات محلی در شمارش شد به ارائه طیف وسیعی از خدمات دولتی از بین رفته اند و همچنین. اگر اقتصاد نیست تک به تک از دست دادن در دلار های مالیاتی خواهد شد به مراتب بیشتر و در نتیجه حتی دردناک تر کاهش است.

ما نمی خواهد رفتن به “کسب و کار به طور معمول” هر زمان به زودی, اما چهار چیز وجود دارد فرماندار می تواند انجام دهد به jumpstart اقتصاد و کمک به خانواده کسب و کار به ویژه در قبل از آن خیلی دیر است برای بسیاری از ما برای از سرگیری عملیات.

اولین و مهمترین, او باید اصرار حامیان به اصطلاح split-رول ابتکار عمل را به ایستادگی کردن. در حال حاضر زمان برای ایجاد تغییرات چشمگیر به گزاره 13 و بار کسب و کار مبارزه با اضافی $12 میلیارد تجاری در مالیات بر املاک. حتی در بهترین زمان و بالا بردن مالیات کسب و کار توسط این مقدار باعث می شود بسیاری از شرکت ها به شکست و باعث بسیاری از دیگران به کوچک و یا نقل مکان به خارج از دولت است. انجام این کار در حال حاضر می تواند ویرانگر به اقتصاد است.

دوم اینکه او باید تعلیق مونتاژ بیل 5. ممنوعیت ها در برابر پیمانکاران مستقل آنقدر محدود است که آنها آن را سخت را برای بسیاری از خانواده کسب و کار به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

سوم او باید با نمایندگان مجلس برای ارائه حفاظت در طول بقیه سال برای کارفرمایان در برابر دستمزد و ساعت دعاوی مجاز توسط خصوصی و به طور کلی وکیل عمل می کنند. این دعاوی ظ توسط وکلای دادگاه می تواند هزینه کارفرمایان صدها هزار دلار برای کارهای اداری نقض حتی زمانی که کارگران متحمل هیچ خسارت. خانواده کسب و کار نیاز به انعطاف پذیری زیادی که ممکن است برای بازسازی عملیات پس از این خاموش شدن است.

در نهایت فرماندار اقتدار را به تعلیق اجباری حداقل دستمزد را افزایش می دهد اگر شرایط اقتصادی حکم آن – و به وضوح انجام می دهند. برگزاری بیشتر را افزایش می دهد تا زمانی که ما در کسب و کار خانوادگی می تواند در بهبود خواهد بود بسیار مفید است.

فرماندار نشان داده کالیفرنیا رهبری برای جلوگیری از coronavirus از ایجاد بهداشت عمومی فاجعه است. اکنون زمان آن است برای او برای نشان دادن همان رهبری برای جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی است که می تواند برای سال گذشته.

کن مونرو صندلی از خانواده انجمن کسب و کار کالیفرنیا [email protected] او نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im