دانشگاه ورمونت و رئیس جمهور پیش بینی پردیس را بازگشایی برای ترم پاییز

اصلاح: Suresh Garimella است رئیس دانشگاه ورمونت. او عنوان نادرست بود در نسخه قبلی این داستان.

دانشگاه ورمونت و رئیس جمهور Suresh Garimella انتظار دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی قادر خواهد بود به بازگشت به دانشگاه ،

وی صبح روز چهارشنبه در یک ویدیو کوتاه پیام و انتشار اخبار خطاب به UVM جامعه است.

“ما چندین ماه قبل از, دانش آموزان, جدید, و بازگشت به عقب خواهد بود ما پردیس” گفت: Garimella.

“است که به ما می دهد زمان برای تکمیل دقیق آماده سازی ما در حال حاضر آغاز شده است.”

رئیس جمهور گفت: این مدرسه بوده و در ارتباط نزدیک با رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات, ورمونت وزارت بهداشت و دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی کارشناسان بهداشت عمومی برای تعیین گام های بعدی خود را.

از اصلی ترین دلایل پیش بینی بازگشت به فرد آموزش Garimella گفت که دولت تلاش های مداوم برای صاف منحنی COVID-19 موارد در ورمونت.

اما برای مدرسه برای بازگشایی آن ممکن است نیاز به در حال انجام تست و قرارداد ردیابی و همچنین اقدامات احتیاطی در کلاسهای درس اقامت سالن و امکانات ناهار خوری.

“این همه اما برخی که فرهنگی و رفتاری تغییرات مورد نیاز خواهد بود که ما حرکت جهان را تغییر توسط COVID-19,” Garimella گفت.

در حال حاضر این دانشگاه ادامه خواهد داد برای برگزاری کلاس های آنلاین باقی مانده از سال تحصیلی و همچنین انتقال تابستان کلاس های آنلاین-تنها برنامه نویسی.

برای دانش آموزان کلاس سال 2020 درجه خواهد بود اعطا در مارس 17, کنار مجازی جشن. یک تاریخ برای یک دوباره شروع مراسم اعلام خواهد شد در هفته اول ماه اوت است.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>