(سازمان ملل متحد)روز مادر مبارک مادر! در اینجا برخی از برف و هوای سرد و بادهای

گلف بازان که می خواهند به خارج و لذت بردن از تعطیلات آخر هفته اول گلف در ورمونت ممکن است نیاز به استفاده از توپ های رنگی. در غیر این صورت آنها می توانند از دست دادن توپ های گلف خود را در برف.

بله برف در راه است, در نقطه نیمه راه از چه قرار بود بهار.

حداقل پیش بینی نمی کند تماس برای بسیاری از برف در دره چاپلین.

“ما در حال رفتن به یک کمی از برف شبانه (جمعه به جمعه) و آن را عمدتا به تجمع در سطوح پوشیده از چمن” جسیکا گفت: Neiles یک هواشناس در خدمات ملی آب و هوا در برلینگتون فرودگاه بین المللی در South Burlington. او گفت: چاپلین ولی باید انتظار نیم اینچ یا بیشتر با برخی از پیگیری و خورشید یکشنبه, هیچ یک از که باید چوب به پیاده رو.

شرقی Chittenden County, کرم پای سمت کوه های سبز باید انتظار کمی بیشتر Neiles گفت: شاید تا 2 اینچ. شمال شرقی انگلستان دریافت می تواند 2 تا 5 اینچ از برف در حالی که دولت بالاترین قله کوه منسفیلد ممکن است 5 اینچ.

“ستون فقرات از کوه های سبز را نگاه زیبا با پوشش سفید بر روی آنها” Neiles گفت.

پیش بینی نمی کند صدای بسیار زیبا به گلف بازان باغبان و کوهنورد که احساس کردم cooped در حالی که ماندن در خانه سفارشات در طول COVID-19 همه گیر شده است در محل از دو ماه گذشته. درجه حرارت سرد و بادهای — پیش بینی خواستار gusts به عنوان بالا به عنوان 34 mph شنبه و یکشنبه 30 مایل در ساعت — آن را احساس بیشتر شبیه به اواخر ماه مارس نسبت به روز های آخر هفته.

Neiles گفت: ممکن است یک و نیم درجه زیر نرمال متوسط-دانا در حالی که در ماه آوریل در دماهای پایین 1.4 درجه از میانگین. زمستان بود و خفیف اما و Neiles گفت: درجه حرارت در ماه مارس بودند 6.3 درجه بالاتر از حد نرمال است.

Neiles گفت: دمای این موقع از سال باید در اواسط دهه 60. روز شنبه هوا بالای 40 درجه که Neiles گفت: نزدیک به رکورد بالاترین درجه حرارت بالا برای روز 39 درجه در سال 1983.

حتی کسانی که دوام 40 درجه ممکن است دشوار برای رسیدن به شنبه با توجه به Neiles که پیدا کرده است یک پوشش نقره ای باید دما افزایش است از 30s در تمام طول روز.

“این سرگرم کننده برای شکستن رکورد,” او گفت:.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

پشتیبانی محلی نگاری و coronavirus پوشش با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>