UFC یادداشت: ظاهرا McGregor بازنشسته … دوباره

در پایان Conor McGregor حرفه ای شاید طرفداران می توانید بالا-5 به لیست مورد علاقه خود را بار است که او “بازنشسته شد.”

برای سومین بار در چهار سال گذشته ایرلندی استار اعلام کرد که او در راه رفتن به دور از MMA در شب شنبه.

McGregor ارسال یک صدای جیر جیر در طول رویداد اصلی از شنبه شب UFC 250 ضمن تشکر از همه برای “خاطرات شگفت انگیز” و امیدوار کننده برای خرید مادر خود را از خانه از رویاهای خود را و سپس توضیح داد که دلایل خود را برای ظاهرا بازنشستگی به ESPN مدت کوتاهی پس از آن.

“این بازی فقط تحریک می کند نیست من و این که” مک گرگور گفت: به UFC پخش شریک است. “این همه انتظار در اطراف وجود دارد هیچ چیز اتفاق می افتد. من قصد دارم از طریق حریف و گزینه های وجود دارد هیچ چیز واقعا وجود دارد در دقیقه. هیچ چیز وجود دارد که هیجان انگیز برای من است.”

مک گرگور که در یک بیت از یک موقعیت ناآشنا در حال حاضر رقابتی صحبت کردن. او به هشت ضلعی در ماه ژانویه بعد از یک مدت طولانی غیبت و فرار را از طریق جانباز دونالد (کابوی) Cerrone.

که دقیقا نمی محوری او به عنوان مشاجره ، UFC رئیس دانا سفید گفت: McGregor بعدی مبارزه باید در برابر رقیب منفور و زمان بسیار سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov اما Dagestani در حال حاضر رزرو به مبارزه موقت قهرمان جاستین Gaethje بعد از این سال.

وجود دارد گزینه های دیگر مانند خورخه Masvidal اما UFC به نظر می رسد تمایلی به رفتن در این جهت است. این شرکت همچنین در حال حاضر برگزاری کارت های مبارزه در UFC Apex تسهیلات در لاس وگاس با طرفداران وجود دارد. قابل درک است اگر تمایل به تسلیم یک دروازه بزرگ با داشتن مبارزه با او را در این تابستان به جای انتظار تا زمانی که مک گرگور می تواند به رقابت در مقابل یک خانه بسته بندی شده در جایی مانند T-موبایل آرنا.

“اگر Conor McGregor احساس می کند او می خواهد به بازنشستگی شما می دانید که احساسات من در مورد بازنشستگی” سفید گفت: در یک پست-مبارزه کنفرانس مطبوعاتی. “شما باید کاملا آن را انجام دهد.”

با توجه McGregor تاریخ وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از طرفداران که در حال شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها باید Irishman را اعلام بازنشستگی در ارزش اسمی. خواندن بین خطوط از ESPN مصاحبه و آن را مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند همه او نیاز است حریف که منافع او و او خواهید بود حق بازگشت در آن وجود دارد.

برای UFC هر چند McGregor آخرین ستاره بزرگ که علنا در نظر گرفته پیاده روی در ماه گذشته است. جان جونز و Masvidal باید هر دو شکایت در مورد آنچه آنها در حال گرفتن پرداخت می شود در حالی که سابق قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo بازنشسته و خالی کمربند خود را در حالی که تصدیق کرد که یک دیدار خواهد او را به عقب.

ملکه

این واقعیت است که اعلام تیم برای UFC 250 صرف بیشتر از دور نهایی رویداد اصلی آشکارا سوال که آیا وجود دارد هر کاری در این سیاره است که می تواند در حال حاضر یک چالش واقعی به آماندا Nunes می گوید تمام داستان.

او کاملا به سادگی غالب ترین جنگنده در جهان است و آن را حتی به خصوص نزدیک است.

Nunes کاملا غرق Felicia اسپنسر در شب شنبه. بیش از پنج دور, برزیلی, خروس وزن و قهرمان ورزشکار پروزن شد غالب در هر جنبه از مبارزه و در زمان به نظر می رسید بازی با اسپنسر.

آن را با استادی و خدمت تنها به تقویت اعتبار خود را به عنوان بزرگترین جنگنده زن که تا به حال graced هشت ضلعی.

چه در آینده ، Nunes کاملا به معنای واقعی کلمه مورد ضرب و شتم هر عملی رقیب برای هر دو 135 پوند است. و 145 پوند است. کمربند. شما می توانید نگه دارید تا پوشش ناشناخته رقبا برای او به قدم زدن از طریق, اما واقعا وجود دارد هیچ کس که به نظر می رسد مانند آنها می خواهم او را به یک چالش واقعی است.

حتی Nunes به نظر نمی رسد به دانستن چه در آینده.

“من نمی دانم” Nunes گفت: پس از مبارزه است. “این هدف من بود برای دفاع از دو کمربند در همان زمان. من از هر دو کمربند. من بزرگترین. من خیلی خوشحال هستم در حال حاضر. من نمی دانم آنچه در آینده است اما من ثابت آن را در حال حاضر.”

حدود هشت ضلعی

اگر شما دیده نمی کودی Garbrandt را زنگ-ضرب و شتم حذفی از رافائل Assuncao در شنبه شب co-رویداد اصلی بقیه مطمئن باشید که شما در حال رفتن به بسیاری از فرصت های بیشتر. آن چیزی که از زیبایی و این واقعیت که این اتفاق افتاد یک تقسیم دوم قبل از زنگ زد به پایان دور دوم تنها از آن ساخته شده که بسیار چشمگیر است. توالی کل واقعا ارزش تماشای. این MMA قابل توجه در آن بهترین … با تمام که می شود گفت Garbrandt هنوز هم نباید در این گفتگو برای عنوان بعدی در خروس وزن. UFC به نظر می رسد مجموعه ای در نورد با یک Petr یان در مقابل خوزه آلدو matchup برای خالی 135 پوند است. کمربند اما پس از آن رو به Aljamain استرلینگ بعدی. راه او تحمیل اراده خود بر Cory Sandhagen و امن عقب-naked choke فقط 1:28 به دور اول بود خالص تسلط. استرلینگ باید در مبارزه با یان به جای آلدو برای کمربند اما در صورتی که قصد ندارم به اتفاق می افتد او نیاز به دریافت عنوان شات پس از آن … به عنوان خوب به عنوان Garbrandt حذفی شد, شان اومالی را راه می رفت KO ادی Wineland شد فقط به عنوان باور نکردنی است. این امر بوده ام دیوانه به انتخاب یکی بر دیگری به صورت حذفی شب پس از آن خوب بود که UFC به هر دو US$50,000 عملکرد شب جایزه به جای. اومالی, ضمنا کاملا واقعی معامله. حتی شک باید برنده بیش از در حال حاضر.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>