UFC یادداشت: Blaydes برنده اما عنوان سنگین وزن عکس بدون تغییر

کورتیس Blaydes دقیقا همان چیزی است او وعده داده شده به انجام در برابر الکساندر ولکوف. او در زمان روسیه و خرد او را بر روی تشک.

هیچ چیز واقعا تغییر در UFC را سنگین وزن را بدست آورد در این آخر هفته.

به طور معمول یک رویداد اصلی بین دو مشروع مدعی بالا خواهد لرزش حداقل کمی. نه شنبه ،

کورتیس Blaydes دقیقا همان چیزی است او وعده داده شده به انجام در برابر الکساندر ولکوف. او در زمان روسیه و خرد او را بر روی تشک. آن را به اندازه کافی برای به دست آوردن او را به یک تصمیم به اتفاق آرا برنده شوید.

آن را فقط به اندازه کافی نیست برای Blaydes به leapfrog فرانسیس Ngannou که در خط بعدی به مبارزه برای عنوان سنگین وزن پس از دانیل Cormier و قهرمان استیپ Miocic مرتب کردن بر اساس مسائل خود را در یک سه گانه مبارزه بعد از این تابستان.

بنابراین Blaydes باقی می ماند و درست در بالای بخش نشسته و به راحتی در پشت سه ستاره که در حال رفتن به نیاز به برخی از زمان را به وضوح به وزن کلاس. وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه و به طور کلی هیچ چیز اشتباه با راه Blaydes مبارزه در شب شنبه.

Blaydes یک کشتی گیر اولین و مهمترین بنابراین طبیعی است که او تصمیم می گیرد برای جلوگیری از درگیر شدن در یک قابل رقابت با کسی که به عنوان خطرناک به عنوان ولکوف. Blaydes به معنای واقعی کلمه به عنوان وعده داده شده بسیار زودتر در روز شنبه.


Austin هوبارد مشت حداکثر Rohskopf در سبک کشمکش در طول UFC Fight Night رویداد در UFC APEX در ژوئن 20, 2020 در لاس وگاس. کریس انگری/Zuffa LLC via Getty Images

جزوه / Zuffa/LLC via Getty Images

به نحوی هر چند عملکرد موفق به قرار دادن Blaydes مستقیما در تیررس UFC رئیس دانا سفید.

“آره او به دست آورد. او خیلی صحبت از آمدن در این هفته و من فکر نمی کنم صحبت شما s— او صحبت کردیم و این هفته می آیند و انجام مانند این که” سفید گفت در یک پست-مبارزه کنفرانس مطبوعاتی. “صحبت کردن در مورد دستمال-dolling و مردم او را نمی پرداخت و yada yada او باید به عنوان شات. او با گاز کشته در پایان دور سوم ساخته شده آن را به پنجمین و برنده این مبارزه است. آره او به دست آورد.”

اگر شما یک لیست از بار سفید بدست عصبانی در مورد یک جنگنده عملکرد این نمی آیند نزدیک به ساخت برش. رئیس جمهور UFC دوست خود دعوا به عمل بیشتر از Blaydes-ولکوف matchup و نه بی دلیل موضع گیری او را به, با توجه به این که بخش بزرگی از کار او این است که در واقع فروش دعوا و هنوز بسیاری از طرفداران گاه به گاه می خواهم که راه می رفت دور از روز شنبه در رویداد اصلی احساس به خصوص هیجان زده آنچه که آنها را دیدم.

اما Blaydes عملکرد قطعا نباید دیدن او سقوط رتبه بندی. او آن را هوشمند و آنچه را که او تا به حال انجام برای به دست آوردن یک پیروزی بیش از یک بالا-10 حریف.

“من می دانم که من در حال حاضر” Blaydes به خبرنگاران گفت: پس از جنگ است. “من پاشنه. شما را دوست ندارم چه کار کنم ؟ من می خواهم به شما را دیوانه. من می خواهم را به نفع خود. که احتمالا بهترین قسمت در مورد این پیروزی این است که من پیش بینی این و من آن را انجام داد.”


جیم میلر مشت روزولت رابرتز در جلسه طول UFC شب مبارزه در UFC APEX در لاس وگاس در شنبه, ژوئن 20, 2020. کریس انگری/Zuffa LLC طریق USA TODAY Sports

UFC / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

هیچ استدلال با آن است. Blaydes ممکن است متزلزل سنگین وزن را بدست آورد و او قطعا نمی توان یک مورد فوتی و فوری برای به دست آوردن عنوان بعدی شات اما او یک پیروزی دیگر در رزومه کاری خود را نگه داشته و خود را در نزدیکی بالای لیست در کلاس وزن.

عملکرد خود را ممکن است اذیت رئیس اما در غیر این صورت آن را هنوز هم یک مولد شب کار برای Blaydes.

به دنبال آن

دولتی نوادا ورزشی کمیسیون خواهد بود بررسی حادثه شنبه شب که در آن UFC rookie حداکثر Rohskopf بارها و بارها خواسته مربیان خود را به تماس خود را مبارزه با آستین هوبارد تنها به آنها حاضر با توجه به MMAJunkie.com.

این حادثه اتفاق افتاده بین دوم و سوم دور است و می تواند به وضوح شنیده می شود در یک کلیپ که منتشر شد به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی از طریق ESPN MMA حساب.

داور در نهایت دیدم که Rohskopf نمی خواهم به بازگشت به عمل در شروع دور سوم به پایان رسید و در این مبارزه است.

پس از این رویداد NSAC مدیر اجرایی باب بنت ESPN گفت: که این حادثه خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

“ما ممکن است بخواهید به اقدام انضباطی در آنها” بنت گفت. “است که صدا مانند آنها به دنبال یک جنگنده است.”


جاش امت مشت شین بورگس در خود ورزشکار پروزن جلسه در طول UFC شب مبارزه در UFC APEX در لاس وگاس در شنبه, ژوئن 20, 2020. کریس انگری/Zuffa LLC طریق USA TODAY Sports

UFC / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

یادداشت

وجود دارد برخی از جانبازان که در اطراف چوب UFC و شما شروع به آرزو می کنم آنها می خواهم به انجام کاری دیگری به جای قرار دادن بدن خود را از طریق آسیب بیشتر است. نه جیم میلر. شنبه شب میلر نشان داد و در عین حال که دوباره او را فقط به عنوان حیله گر و خطرناک به عنوان او تا به حال شده است. 36 سال به کار می رفت راست از زنگ باز در مقابل روزولت رابرتز به پایان رسید و این مبارزه قبل از دور اول بود با armbar. میلر رفتن در هر نقطه … اگر شما به دنبال برای تماشای تنها یک مبارزه از روز شنبه مطمئن شوید که آن را جاش امت تصمیم برنده بیش از شین بورگس. آن را فوری کلاسیک و یادآور چقدر دشوار جنگجویان حرفه ای می تواند … Raquel پنینگتون بود کاملا موثر در برابر ماریون Reneau و قرار دادن نام او در ترکیب در زنان 135-lb. تقسیم … هفته آینده رویداد اصلی است داستین Poirier مصرف در دن, فاحشه عالی,, و این کاملا فوق العاده سرمقاله روزنامه برای هر کارت, اما به خصوص یکی است که درست در وسط از یک بیماری همه گیر.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9


Raquel پنینگتون مشت ماریون Reneau در خروس وزن کشمکش در UFC شب مبارزه در UFC APEX در لاس وگاس در شنبه, ژوئن 20, 2020. کریس انگری/Zuffa LLC طریق USA TODAY Sports

UFC / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net