UFC 251 Takeaways

در نگاه به گذشته شاید شنبه شب رویداد اصلی در UFC 251 همیشه رفتن به یک زمان سخت زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.

یک سبک وزن عنوان کشمکش بین 170 پوند پادشاه Kamaru عثمان و خورخه Masvidal تا به حال تمام مظاهر یک کلاسیک. هر دو عثمان و Masvidal پدید آمده است به عنوان ستاره بزرگ بیش از چند سال گذشته و داشتن آنها را در مهمترین رویداد برای اولین بار از چهار کارت در ابوظبی در این ماه فقط احساس راست.

و سپس مبارزه در واقع اتفاق افتاده است.

مبارزه در تنها شش روز پس از اطلاع گیلبرت سوختگی آزمایش مثبت برای COVID-19, Masvidal نمی تواند کاملا جمع اوری کردن سحر و جادو او توانسته است در سال های اخیر مبارزه با Nate Diaz دارن تا و مهمترین بن Askren.

عثمان به حال کامل اردوگاه بود اما مجبور به شروع به آماده شدن برای یک کاملا جدید حریف در هنگام سوختگی خارج شد. طبعا این قهرمان سبک وزن در زمان محتاط رویکرد است که با تکیه بر نقاط قوت خود. اساسا او خرد Masvidal پایین همراه قفس برای پنج دور.

پس از آن نبود سریع ء هیجان امینی مبارزه مردم می خواستند. به جای آن اساسا مجددا تاکید کرد که عثمان را کشتی باعث می شود او بسیار دشوار است matchup برای هر کسی در این بخش است. ما در حال حاضر می دانستند که آن را نمی ممکن است هیجان انگیز, اما وجود دارد مطلقا هیچ مشکلی با عثمان انجام آنچه که او نیاز به انجام به نگه داشتن UFC طلا را دور کمر خود را.

در اینجا پنج دیگر takeaways از روز شنبه در دعوا:

1. هیچ چیز از دست رفته واقعا

Masvidal احتمالا به دست آوردن یک تن از طرفداران جدید با عملکرد خود در سه شنبه شب اما آن را نیز بعید است که او از دست داده و بسیاری از.

در نظر گرفتن یک عنوان مبارزه در کوتاه مدت متوجه است که هیچ کوچک و چالش است. بین برش وزن و پرواز در نیمه راه در سراسر جهان به ابوظبی از, فلوریدا, صفحه اصلی, Masvidal به سختی می تواند داشته هر زمان به آماده شدن برای عثمان.

وجود دارد یک زن و شوهر لحظات کوتاه در طول روز مبارزه با هنگامی که آن را به نظر می رسید که Masvidal ممکن است تا به حال کمی سحر و جادو در دستکش خود را, اما آنها هرگز به مبلغ بسیار بزرگ و مجلل را به طور کلی فقط واکنش نشان می دهند با در نظر گرفتن مبارزه به قفس حق دور.

با یک آموزش کامل اردوگاه چه کسی می داند چه Masvidal ممکن است انجام داده اند.

“من نفرت آینده کوتاه” Masvidal به خبرنگاران گفت: پس از جنگ است. “من قصد ندارم به هیچ بهانه ای. او مرد بهتر امشب. وجود دارد برخی از مناطق که در آن من احساس بهتری را به اردوگاه های آموزشی من قطعا می تواند پیش افتادن از او.”

Masvidal بیش از حد عرضه در بازار می شود در قفسه برای مدت طولانی و بدون هیچ سوال UFC مطابقت خواهد او را با یک نام بزرگ بعدی. او خوب خواهید بود.

2. او را به یک استراحت

اگر توییتر است چیزی به توسط عثمان قطعا از دست رفته برخی از طرفداران در شب شنبه.

پس از او به پایان رسید Colby کاوینگتون در ماه دسامبر گذشته با برخی از حملات وحشیانه شاید مردم فکر کردم که عثمان بود و یک بوکسور از برخی از مرتب کردن بر اساس. او که در toolbox اما حقیقت این است که کشتی نیجریه را پایه.

در برابر یک مهاجم خطرناک عثمان آمد تا با یک برنامه بازی است که به طور کامل خنثی Masvidal سلاح.

چگونه می تواند هر کسی دیوانه باشد که در آن?

نه هر مبارزه است برای رفتن به عقب و جلو پنج دور قابل نبرد و آن را در خدمت طرفداران به خوبی به یاد داشته باشید که.

3. فقط آن کتاب

پتر یان وضع جدی و شتم در Jose Aldo به ادعای UFC خالی خروس وزن کمربند قهرمانی شنبه شب.

پس از ضرب و جرح آلدو برای بخشی بهتر از پنج دور, هیچ سوال او را شایسته از قهرمان.

در حال حاضر UFC به انجام کار درست و کتاب روسیه در برابر Aljamain استرلینگ که باید مبارزه با یان شنبه شب به جای آلدو.

استرلینگ زمستان پنج دعوا مستقیم و آن را غیر ممکن است برای ایجاد یک استدلال برای هر کس دیگری گرفتن شات بعدی. این رزرو لازم نیست همیشه با توجه به طرح اما UFC به یان و استرلینگ در هشت ضلعی با هم از آنجا که ما می تواند رسما شروع به فراخوانی یان بهترین خروس وزن در جهان است.

4. نزدیک که می تواند

وجود دارد کمی منصفانه واکنش شنبه شب هنگامی که قضات تغ شد به عنوان خوانده شده پس از شرکت در رویداد اصلی و الکساندر Volkanovski برنده اعلام شد از خود ورزشکار پروزن عنوان مبارزه با حداکثر هالووی.

حقیقت این است که آن را یک مبارزه نزدیک – من شخصا تا به حال از آن رفتن هالووی راه و از آن خواهد شد یک کشش به تماس با تصمیم یک سرقت. تا حد زیادی آن پایین آمد که جنگنده برنده دور سوم به دلیل هالووی به وضوح برنده دو و Volkanovski به وضوح برنده دور 4 و 5.

در هر صورت Volkanovski در حال حاضر رسما مورد ضرب و شتم هالووی دو بار. UFC نمی خواهم انجام trilogies زمانی که یک جنگنده موفق به کسب دو تا سه شنبه شب به احتمال زیاد نشانه شروع یک فصل جدید در ورزشکار پروزن را بدست آورد. آیا هالووی چوب در اطراف یا بالا می رود به سبک همیشه جالب خواهد بود.

5. این کار ممکن است

آن چیزی است که بسیاری از افراد پیش بینی زمانی که دانا سفید برای اولین بار شروع به عموم خانههای گلی خالی بیش از این ایده از یک مبارزه جزیره اما UFC مجموعه ای در جزیره یاس در ابوظبی به نظر می رسد کار فقط خوب است.

در واقع با COVID-19 تعداد مورد انفجار در آمریکا, مبارزه در جزیره ایده واقعا به نظر می رسد خیلی خوب است. مبارزان در حال آزمایش گسترده قبل از ترک کشور خود و اساسا قرنطینه هنگامی که آنها می رسند در امارات متحده عربی.

به عنوان ورزشی لیگ در سراسر جهان همچنان در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای از سرگیری رقابت های UFC مدل است که ارزش نگاه.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de