UFC 249 سربازان با وجود در جریان همه گیر

برای بهتر یا بدتر UFC 249 اتفاق می افتد این شنبه.

وجود دارد بسیاری از مردم که نمی خواهم که MMA برجسته ترین ارتقاء تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه ریزی برای برگزاری سه رویداد در یک هفته با طرفداران در غرفه در فلوریدا — یک دولت است که گزارش 113 COVID-19-مرگ و میر ناشی از شنبه.

بحث در مورد اینکه آیا UFC باید از نگه داشتن دعوا در میان همه گیر جهانی درگرفته است از اواسط ماه مارس و اغلب شده فوق العاده زشت است. کمی وجود دارد استفاده مجدد litigating کل موضوع را در اینجا.

حقایق خیلی ساده است: Florida State بوکس کمیسیون امضا کردن در UFC برگزاری دعوا و شرکت جلوتر رفته و رزرو 12-مبارزه pay-per-view برای شنبه شب. از آن نفرت یا عشق آن اتفاق می افتد.

UFC است که اداره هر دو تشخیصی سواب COVID-19 تست و آزمایش پادتن بر مبارزان و اردوگاه های خود را زمانی که آنها می رسند در جکسون ویل فلوریدا., این هفته با توجه به ESPN وجود خواهد داشت و روزانه متوسط خوانش و علامت چک در طول هفته.

برای بسیاری از مردم است که به اندازه کافی نخواهد بود. وجود دارد یک بحث است که مبارزه با قفس قرار داده شود باید نگه دارید تا زمانی که مقامات در تمام سطوح یک دسته بهتر در مدیریت COVID-19 بیماری همه گیر.

جاستین Gaethje هر چند یک ضد استدلال.

“من f—ing افتخار به بخشی از آن گفت:” Gaethje خواهد شد که مصرف تونی فرگوسن به صورت موقت عنوان سبک وزن در شنبه شب رویداد اصلی. “این یک فرصت برای الهام بخشیدن به. مردم نیاز به الهام گرفته شود در حال حاضر. آنها نیاز به اجازه نمی دهد خود را افسرده (یا) عاطفی. آنها نمی توانید کنترل کنید که چه خبر است در حال حاضر.

“آنها نیاز به الهام در راه و ما می توانید انجام دهید که. ما این فرصت را داشته باشد.”

در زمان عادی موقت عنوان مبارزه بین Gaethje و فرگوسن را جهان MMA به طور کامل مملو. آنها دو تا از UFC هیجان انگیز ترین مبارزان اگر چه سبک خود هستند و هیچ چیز به طور یکسان. فرگوسن به عنوان غیر متعارف او به عنوان بی امان است قادر به برنده شدن در هر نقطه مبارزه می رود و فوق العاده خلاق در حملات خود را. Gaethje در ضمن به نظر می رسد برای لذت بردن از گرفتن ضربه. او به خوردن شات شات و پس از اما توانایی های خود را به پایان برساند مخالفان در یک مبارزه به معنی او هرگز خارج از آن.

همراه با شرکت در رویداد اصلی است که می بیند قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo دفاع از کمربند خود در برابر سابق 135-lb. قوم و خویش Dominick کروز و سپس یک جلسه سنگین وزن بین فرانسیس Ngannou و Jairzinho Rozenstruik — هر دو از آنها پرتاب چیزهای تند و زننده — شما می توانید شروع به درک چرا UFC می خواستم برای دریافت این کارت در خارج از زمین.

بالا به پایین آن یک کارت قوی است که ممکن است کمی نور در جریان اصلی ستاره است اما بسیاری از مبارزان با شهرت برای ارائه هیجان در MMA حباب.

و در آمریکای شمالی ورزش چشم انداز که کاملا بی ثمر در حال حاضر آن را قابل فهم است که به UFC می خواهید برای به دست گرفتن این فرصت برای قرار دادن این نوع از مسابقات در مقابل از مخاطبان که گرسنگی برای زنده رقابت های ورزشی.

“این عالی است — شما می توانید آن را در هر دو صدای ما. هیچ bulls— با این” فرگوسن گفت: در یک کنفرانس رسانه های تماس در روز سه شنبه بعد از ظهر. “هنگامی که آنها تا به حال (جنگ جهانی) در رفتن وجود دارد ، آنها تنها به حال بازی های المپیک در جریان است. در حال حاضر هیچ بازی های المپیک است. هیچ ویمبلدون. هیچ NBA پیش نویس است. هیچ پیش نویس NFL. هیچ f—ing, تنیس, هیچ, فوتبال, هاکی, و هیچ بیس بال.

“این چیزی است که ما را به جدول و ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و انجام بهترین های ما, و ما در حال رفتن به نگه داشتن ورزش زنده است.”

کلبی خواهد استدلال می کنند که UFC آینده را به سرعت احتمالا بیشتر به پول و تحویل در وعده خود را ارائه ESPN آن آمریکا پخش شریک زندگی با یک شماره خاص را نشان می دهد در این سال است.

مبارزان رقابت شنبه قطعا باید انگیزه های مالی به عقب بر گردیم در هشت ضلعی ،

فرگوسن و Gaethje هر چند واقعا صدا صادقانه در شور و هیجان خود را و خود اعتقاد دارد که ارزش واقعی در دادن طرفداران ورزش چیزی است که به تشویق کردن در مورد. برای این که آنها به سختی می توان ایراد گرفت.

در ساده ترین شرایط

شاید جای تعجب نیست آن را کروز که بهترین در بیان تفکر خود را پشت چرا روز مبارزه برای او مهم بود.

کروز یکی از خوبی سخن گفته مبارزان در UFC فهرست و به طور منظم می تواند شنیده شود انجام تفسیر در ارتقاء برنامه.

او ساخته شده یک استدلال ساده برای استفاده از پلت فرم است که دوشنبه شب مبارزه را فراهم خواهد کرد برای کمک به مردم نیازمند.

“من واقعا در آن نگاه به عنوان این خیلی متفاوت تر از کمربند و همه چیز ما” کروز گفت. “این واقعا در مورد چگونه شما می توانید تفاوت را در این زمان هنگامی که شما یک پلت فرم. من این نگاه به عنوان یک زمان وقتی که من می تواند یک تفاوت بزرگ.

“چه مقدار از قهرمانان کمربند یا المپیک مدال طلا وقتی 33 میلیون آمریکایی که فقط زمینه برای مزایای بیکاری که نکرده اند قادر به دیدن خانواده های آنها از اواسط ماه مارس?

“وجود دارد هیچ واکسنی برای COVID-19 آمدن و احتمالا هیچ پایانی در سایت پس چه مقدار از کمربند و یا حتی مدال طلای المپیک مگر اینکه شما با استفاده از آن به ایجاد تفاوت در زندگی و در خدمت بشریت واقعا….”

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>