UFC 249: دعوا هستند, آیا شما آن را دوست دارم یا نه

بله UFC بازگشته است در این آخر هفته.

اما این بدان معنا نیست که آن را بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

به عنوان اولین بار در آمریکای شمالی ورزش به ورزشکاران خود را در زمین بازی — و یا در octagon در این مورد — ارتقاء را اجرا کنید تا به امشب UFC 249 شده است طلبه از فقط در مورد هر زاویه.

وجود خواهد داشت برخی که در نهایت بر این باورند که در حال حاضر است زمان مناسب برای حرفه ای مبارزه می کند. نمی شود آنها را متقاعد به صرف نظر از آنچه اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

گزارش بر روی زمین نشان می دهد که UFC تلاش برای کاهش خطرات ناشی از COVID-19 همه گیر شده است قوی ،

مبارزان مورد آزمایش قرار گرفتند به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد شده است. ورزشکاران و تیم های خود جدا شده اند که در داخل خود هتل. درجه حرارت در حال بررسی در طول مبارزه هفته و بدیهی است که وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در غرفه شنبه شب.

این رویداد نیز به طور کامل تحریم ایالتی فلوریدا بوکس کمیسیون.

مگر اینکه شما 100% در مجموعه خود اعتقاد است که باید وجود داشته باشد هر گونه دعوا اتفاق می افتد در این لحظه خاص در زمان بدون توجه به آنچه در آن مطمئن به نظر می رسد که UFC در حال انجام است همه چیز ممکن است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در رویداد خود را.

“من تست کردم در عرض 15 دقیقه از ورود من در هتل” گفت: قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo خواهد شد که دفاع از کمربند خود در برابر دومینیک کروز در شرکت اصلی رویداد در شب شنبه. “بدیهی است که ما می دانیم که ما در حال مبارزه است اما آن را احساس نمی کند مانند مبارزه با هفته است. آن را ترک که در واقع نوع صلح آمیز است. وجود دارد هیچ طرفداران در انتظار ما است. واقعا وجود دارد هیچ کس از خارج اومده.

“برای من که تفاوت علاوه بر در نظر گرفتن شش اینچی Q-tip تا بینی.”

Gabriel gomez rojo صحبت شد به عنوان بخشی از UFC که تا کنون مجازی رسانه های بعد. در حالی که یک گروه از خبرنگاران را در سفر به جکسون ویل فلوریدا., برای پوشش UFC بازگشت آنها شده اند ارائه چهره-به-چهره دسترسی به مبارزان.

در عوض رسانه های عضو از سراسر جهان وارد یک چت تصویری برای صحبت با هر یک از مبارزان اصلی کارت. چیزی مشابه در دسترس خواهد بود برای پست-مبارزه مصاحبه شنبه شب.

این راه دیگری است که UFC است تلاش برای نگه داشتن جنگجویان امن و جدا شده تا لحظه ای که قدم به هشت ضلعی.

مبارزان خود را به نظر می رسد هیجان زده راه این هفته رفته است. مسلما آنها بعید است به هر چیز دیگری می گویند اما تصویب کرده است تا حد زیادی شده است به اتفاق آراء.

“همه چیز را برای ما در این هتل همه چیز تمیز برای ما همه چیز را ما خود را” کروز گفت. “ما خودمان سونا. خود ما ، ما در حال درمان مانند خانواده سلطنتی. احساس می کنم مثل این است که چگونه باید آن را هر مبارزه نه فقط در طول این بیماری همه گیر.

“من هرگز احساس مبارزه با هفته مانند این در زندگی من است.”

میزبانی این رویداد در همه چیزی است که از یک پیروزی برای UFC و رئیس جمهور خود را دانا و سفید که وعده داده شده به مبارزه به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در اوایل روز از COVID-19 بیماری همه گیر.

سفید تحت بسیاری از انتقاد برای, تلاش برای نگه UFC 249 بر Native American tribal زمین در کالیفرنیا در اواسط ماه مارس و پیشنهاد خود را برای شروع یک “مبارزه در جزیره” در جایی در اقیانوس آرام شده است ملاقات با snickers در برخی از گوشه و کنار.

به اعتبار خود هر چند او UFC بالا و در حال اجرا قبل از هر گونه عمده دیگر سازمان های ورزشی در آمریکای شمالی است و هم قرار دادن یک کارت فوق العاده به همه چیز لگد کردن.

رویداد اصلی موقت بسیار سبک وزن مسابقات قهرمانی مبارزه بین تونی فرگوسن و جاستین Gaethje باید شهابی از خیره کننده خشونت است.

شرکت اصلی بین کروس و gabriel gomez rojo یک کنتراست جذاب از انواع بدن و سبک.

سوم-به-مبارزه آخرین شب ویژگی های heavyweights فرانسیس Ngannou و Jairzinho Rozenstruik. آنها اتفاق می افتد به دو نفر از مخرب ترین حذفی هنرمندان در همه MMA.

این یک بازی سرگرم کننده کارت با دعوا که از ویژگی های واقعی سهام. دقیقا چه UFC است که بهترین در به عبارت دیگر.

نه همه رفتن خوشحال می شود که UFC میزبانی دعوا در حال حاضر خوب است. برای مبارزه با طرفداران هر چند, آن را سخت به استدلال می کنند که UFC 249 نظر نمی آید مانند یک کارت است که مجموعه ای برای ارائه در وعده سفید و UFC ساخته شده زمانی که آنها گفت: آنها می شود به زودی.

عمدتا خوب

مبارزان مجموعه به رقابت در UFC 249 پا در مقیاس در صبح روز جمعه و همه آنها در وزن و با یک استثنا است.

جانباز ورزشکار پروزن جرمی Stephens وزن در 150.5 کیلو., کامل 4.5 پوند بیش از حد برای مبارزه خود را در برابر Calvin Kattar.

مبارزه را به عنوان برنامه ریزی شده اگر چه Stephens را به جریمه 30% از paycheque به Kattar.

هر جنگنده بر روی کارت وزن-بدون حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>