ایالات متحده باید بماند عادلانه اما شرکت در چین روابط

حتی paranoids به رود گفت: باید دشمنان است.

به همین دلیل مهم است که حتی در میان بیشتر نوامبر انتخابات گرا سیاسی موضع گیری در مورد چین از کاخ سفید به این معنا نیست که باقی مانده هوشیار در هنگام برخورد با این کشور در جغرافیای سیاسی frenemy مهم نیست.

یک مورد در نقطه شد در اینجا در کالیفرنیا است. زمانی که چینی ملی Juan تنگ کاربردی برای ویزای ایالات متحده در ماه اکتبر گذشته پس از ارائه یک موقعیت به عنوان یک گرفتند محقق در دانشگاه UC Davis, او اعلام کرد که او تا به حال هیچ اتصال به چینی.

مشکل است که تانگ ندارد فقط برخی از اتصالات به نظامی است. او عمده در ارتش چین. بعد از دستگیری این هفته مقامات چینی صادر معمولی boilerplate گفته: “ما مصرانه از ایالات متحده برای متوقف کردن با استفاده از هر بهانه ای برای محدود کردن آزار و اذیت و سرکوب دانشمندان چینی و دانش آموزان چینی در آمریکا”

در واقع در این چهار دهه پس از روابط دیپلماتیک بین دو کشور از سر گرفته ایالات متحده در اصلی شده است فوق العاده باز در مورد پذیرش دانشجویان چینی به دانشگاه های بزرگ. Caltech USC, UCLA و UC Irvine, هزاران نفر از اتباع چینی در دانشگاه. در حالی که کاخ سفید درگیر در برخی از دانشگاهی صابر-تند با هدف نگه داشتن بسیاری از این دانش آموزان به خارج از کشور اگر کلاس های آنلاین باقی می ماند این سقوط دادگاه نقض است که حرکت می کند.

اما در حالی که شگرد شد wrongheaded — همانطور که این دولت از نظر اقتصادی فاجعه میل شدید برای مالیات آمریکایی ها با تعرفه ها در یک جنگ تجاری با چین — این بدان معنی نیست که دیگر دشوار-در-چین استراتژی های ناخواسته برای. آمریکایی ها بدون توجه به آنها باید سیاست ایالات متحده در حمایت از مراتب دقیق تر و تلاش برای محدود کردن شایع چینی سرقت مالکیت معنوی از ایالات متحده کسب و کار و محققان.

و حتی واقعی صابر-تند است که مشترک نیروی دریایی تمرینات این ماه در آبهای بین المللی دریای جنوب چین توسط ایالات متحده, انگلستان, کانادا, ژاپنی, استرالیا و نیوزیلند کشتی از چین شروع به ساخت هفت مصنوعی نظامی سلیمان مناسب است.

این دقیقا به این ائتلاف بیشتر Pacific Rim دموکراسی که نیاز به ایستادن و کار کردن با چین به عنوان ما ایجاد عادلانه تر و محکم تر اقتصادی و ژئوپولیتیک زمین بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>