ایالات متحده در بازار املاک و مستغلات بازگشت از ماه آوریل پایین

برای کانادایی ها که خواص خود در ایالات متحده ReMax منتشر کرده است آن نمای کلی از املاک و مستغلات در جنوب مرز.

“در نمایش و پا ترافیک به دفاتر در بسیاری از شهرهای ایالات متحده بازگشته اند به سطوح دیده می شود در ژانویه سال 2020” می گوید ،

این ShowingTime سایت که آهنگ های روزانه را افزایش می دهد و باعث کاهش تعداد نمایش آن در مقایسه با هفته اول سال نشان می دهد برخی از کشورهای در حال دیدن بهره بالاتر در حال حاضر از این زمان در سال گذشته است.

برای مثال در ایالت آریزونا در این نقطه کم شد مارس 7, زمانی که نمایش آن بودند پایین 45 درصد از هفته اول سال 2020 است. در ژوئن 16, نمایش شد 26 درصد بالاتر از در ژانویه و بالاتر از 16 ژوئن 2019 زمانی که نمایش آن بودند و 18 درصد بالاتر است.

“این مهم است که توجه داشته باشید مسکن بعید است که به قربانی سقوط اقتصادی فعلی وقفه در همان شیوه به عنوان آن نهفته طول 2008/2009 رکود اقتصادی می گوید:” ReMax. “زمان اعطای وام شیوه های دقیق تر و به طور متوسط آمریکایی ها باید بیشتر عدالت خانه در حال حاضر از آنها در سال 2008. این یک شاخص کلیدی است که این کشور می تواند دوباره بجای اول برگشتن با سرعت بیشتری است که در حال حاضر شاهد در دوم و سوم بازار.”

“بازار مسکن در ایالات متحده آمریکا بسیار محلی است. در حالی که در سراسر کشور شده است وجود دارد یک توقف در خرید و فروش املاک فعالیت با توجه به COVID-19 متعدد وجود دارد متحده و شهرستانها که در حال رشد به عنوان روش های تابستان با Re/Max کارگزاران و نمایندگی های سراسر کشور و گزارش های متعدد ارائه می دهد در حال افزایش است می گوید:” فیونا Petrie, معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل ایالات متحده عملیات در Re/Max Integra. “ما احساس اعتماد به نفس در انعطاف پذیری بازار ایالات متحده به عنوان یک کل و به عنوان اقتصاد شروع به باز کردن در سراسر کشور به مشتریان هستند ابراز افزایش خوش بینی نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>