دو بهبود تلاش های در جریان برای از دست رفته شناگران در دریاچه چاپلین

مقامات امنیت عمومی در جستجوی دو دست رفته شناگران در بهبودی جداگانه تلاش در دریاچه چاپلین در روز چهارشنبه.

هر دو نفر یکی در Alburgh نزدیکی Alburgh تپه های پارک ایالتی و دیگری در جنوب برلینگتون در نزدیکی صخره های سرخ پارک — رفت و گم شده در دریاچه شنبه. مقامات در هر دو مورد آغاز شده بود عملیات نجات بود اما برای متوقف کردن یک شبه. تلاش بازیابی شد و انتظار می رود برای از سرگیری چهارشنبه.

در طول یک کنفرانس خبری روز شنبه, ورمونت, عمومی ایمنی کمیسر مایک Schirling تشویق علاقه مندان در فضای باز به خارج و لذت بردن از ورمونت منابع اما ارائه راهنمایی برای انجام این کار با خیال راحت.

South Burlington: یک شناگر درگذشت پس از نجات یکی دیگر از دست رفته

عملیات بازیابی را از سر گرفته اند برای یک نر بالغ شناگر که رفت و گم شده در نزدیکی صخره های سرخ Park, South Burlington, پلیس گفت:. دوم فیلم مرد که بود نجات سهشنبه آورده و به بیمارستان درگذشت.

دو مرد بودند بخشی از یک گروه شش نفر در یک قایق قدرت که قرار بود از برلینگتون به Shelburne خلیج در روز سه شنبه بعد از ظهر.

دو نوجوانان بودند که بخشی از این گروه بودند و شنا در خلیج هنگامی که باد و امواج در شدت افزایش یافته. یکی از نوجوانان شروع به داشتن مشکل شنا به عنوان دیگر بازگشت به قایق. مبارزه نوجوان بود با پوشیدن یک ژاکت زندگی, پلیس گفت:.

چندین بزرگسالان شروع به پریدن کرد به آب — برخی با جلیقه نجات و دیگران بدون — عنوان قایق شروع به رانش دور, پلیس گفت:. یکی از بزرگسالان کمک و نوجوانان با خیال راحت به ساحل.

اولین پاسخ دهندگان نجات یکی از مردان اما نمی تواند تعیین محل دیگر. دو نوجوانان که در سمت چپ شناور قایق بودند نیز نجات توسط, South Burlington, آتش, پلیس گفت:. جستجو برای از دست رفته مرد شناگر ادامه داد: تا زمانی که نیمه شب گذشته بود اما در نهایت به حالت تعلیق تا صبح.

پلیس می گویند که عدم استفاده شخصی از دستگاه های شناوری و قایقرانی بی تجربگی منجر به فاجعه است. آنها درخواست شهود به تماس کارآگاه گروهبان. جری Eno در 802-540-4211 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

Alburgh: شناگر دیشب

این شناگر که رفت از دست رفته در این دریاچه در نزدیکی Alburgh است دیشب, ورمونت, دولت, پلیس گفت:.

بالغ مرد تا به حال شیرجه به آب سهشنبه شب از یک قایق و او هرگز مطرح پلیس گفت:. چند نفر دیگر در این کشتی تلاش کرده تا او را نجات دهد. آنها خواستار واکنش اضطراری در اطراف 6:19 بعد از ظهر

چند پلیس ، آتش نشانی و پرسنل امداد و نجات در پاسخ به این صحنه به جستجو برای یافتن شناگر. این مرد تا به حال شده است در واقع 9 بعد از ظهر شنبه.

این قایق که از آن شناگر کبوتر اعتقاد بر این است که منشأ در یک مارینا در نیویورک است.

پلیس در حال مصاحبه با شاهدان و جمع آوری اطلاعات اضافی. مقامات خودداری نام مرد در انتظار بررسی بیشتر و اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان.

پلیس می خواهیم هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه دولت برای تماس با پلیس و بازداشتگاه ها در سنت آلبنز در 802-524-5993.

نکات ایمنی برای شناگران و boaters

در طول یک کنفرانس خبری چهارشنبه Schirling ارائه راهنمایی های زیر را برای boaters و شناگران به از نو خلق کردن با خیال راحت:

  • می دانم که توانایی های خود و سعی کنید به بیش از آنها را. فاصله را می توان فریب در آب است.
  • بررسی آب و هوا و دمای آب قبل از بیرون رفتن.
  • نمی به تنهایی شنا — استفاده از سیستم دوستان.
  • به دیگران بگویید برنامه های خود را از جمله که در آن شما در حال رفتن و هنگامی که شما انتظار می رود به بازگشت.
  • استفاده شخصی از دستگاه های شناوری و یک پرتاب-قادر شناوری دستگاه در هیئت مدیره کشتی.
  • نگاهی به boater دوره ایمنی قبل از بیرون رفتن در آب است.
  • آیا استفاده از الکل یا مواد مخدر در حالی که قایقرانی و یا شنا کردن.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>